Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

:worship: svaka vam čast!Sam bi šel on taki temperaturi samo z avtom gor :whistle:

Pa sploh gre gume zagret al se sproti hladijo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: svaka vam čast!Sam bi šel on taki temperaturi samo z avtom gor :whistle:

Pa sploh gre gume zagret al se sproti hladijo :unsure:

poglej si čase pa ti bo jasno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšen mraz, sej je blo že celih 5 stopinj! :lol1: :lol1:

Sem te videl zjutraj na avtocesti - sem se ti hotu v rit zaletet od nevoščljivosti :) hec hec - lepo da ste se fajn mel...

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo dirkači!!

Vsaka čast za take čase v takih pogojih.... :worship:

No vsaj gužve niste meli :yea1: , caca vidim da ti tanova cbr tud dober sede... hehe, no njena tastarejša sestra je že tud čist popedenana in redy to race... :OK: :OK: :whistle: :whistle:

Ps, Mam eno čist out vprašanje , ampak z iskalnikom nisem nič kaj pametnega našel, in sicer, vsi tisti ki hodite na grobnik z atacarnet me zanima če je kaj komplikacij na meji z cariniki..... tud v sezoni ko je gužva če je treba kaj posebej dalj čakat, in ali je vseeno bolje met motor registriran za manj komplikacij ....

Hvala za odgovor; Lp. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps, Mam eno čist out vprašanje , ampak z iskalnikom nisem nič kaj pametnega našel, in sicer, vsi tisti ki hodite na grobnik z atacarnet me zanima če je kaj komplikacij na meji z cariniki..... tud v sezoni ko je gužva če je treba kaj posebej dalj čakat, in ali je vseeno bolje met motor registriran za manj komplikacij ....

Hvala za odgovor; Lp. ;)

Z ATA carnetom boš na meji izgubil najmanj 30 min. Definitivno je boljša varianta registriran motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude tnx, potem sem kar pravilno sklepal, je vseno bolje odštet tistih par evrov več za regitracijo, pa jim potem samo pomahat z prometno.... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso nori fantje morajo trenirat sezona se bliža jim manjka še najman 3-4 sekunde

drugo leto pravijo da se do treba peljat 1:32 za kakšen pokal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če lahko pripomnem,čeprav me neč ne briga,se je blo treba tud pred 20 leti pomatrat pod 1,32 za kak pokal!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če lahko pripomnem,čeprav me neč ne briga,se je blo treba tud pred 20 leti pomatrat pod 1,32 za kak pokal!! :krneki:

To že, ampak ne na amaterskih dirkah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,sicer nisem noben racer,rad pa gledam tiste ki to znajo;do zdaj sem vidu samo enega ki se je z zx10 na tistem kršu od dirkališča(grobnik o.p.) pelu hitrej od 1.32 in sicer Pelizzon(leta 06,se mi zdi),tko da držim pesti da boš ti Miha naslednji :yea1: ,pa me porufaj takrat bom dal za špricer. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,sicer nisem noben racer,rad pa gledam tiste ki to znajo;do zdaj sem vidu samo enega ki se je z zx10 na tistem kršu od dirkališča(grobnik o.p.) pelu hitrej od 1.32 in sicer Pelizzon(leta 06,se mi zdi),tko da držim pesti da boš ti Miha naslednji :yea1: ,pa me porufaj takrat bom dal za špricer. :grim

Ja tapravga si najdu. za špricer mislim. :lol1: Pelizzon je tudi letos vozil zx10, in gladko vozil 1:30:xx motor je pa tako razmetavalo de sm kar stran pogledal. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,sicer nisem noben racer,rad pa gledam tiste ki to znajo;do zdaj sem vidu samo enega ki se je z zx10 na tistem kršu od dirkališča(grobnik o.p.) pelu hitrej od 1.32 in sicer Pelizzon(leta 06,se mi zdi),tko da držim pesti da boš ti Miha naslednji :yea1: ,pa me porufaj takrat bom dal za špricer. :grim

Dam jaz, še za kaj drugega, ko bo šlo pod 1:32

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi februarja se da že vozit :) Moj moped je že skoraj pripravljen za na pisto --tko da čez kšne pou mesca mislm da bi ga loh že zalaufov... cant wait:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!