Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

A ti misliš da se bo po tem vremenu kaj dogajalo? :hmm:

Počaki še kakšen mesec. :yawn:

hehe... če je volja :D ni problema :)

čez en mesec bom že sam tam visel - hope so :)

Danes naredil 7km - komi sem ga obudil v življenje - na bencinski črpalki pa ga spet nisem mogu vžgat :)

rinil do pruga hriba po zalet...

treba bo akomulator menjat je zgleda čist hin.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
In kako je šlo?

Se da v takem mrazu sploh peljat?

časi?

Če pomisliš le la to, da voziš 1. v letu 2009 pol je ok vse ostalo.....................hm

So nas vse spravl kr pred boske (še cca 15 italjanov pa mislim da je blo še nekaj naših) ker je na običajnem frej prostoru tolk pihal, da še vrat nisi mogu odpret od avta :BUA: , drugače je blo nekje 8 stopinj ni blo mraz, jooj sam veter če si pred zagrebškim bremzal na cca 150m si komaj prilezel do ovinka :slap: časi......hm, ni šlo pod 1.40.....pa da ga jebeš "orkanske razmere" :lol1:

Probal smo pa le in to za "male pare" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo!

Sam je šlo pa po ciljni v blokado!

Včeraj ni pihalo nič

Lepo Miha vidm da že svojo desetko krotiš,

kako je šlo pa kaj tebi v tem mrazu,časovno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo, kako se pa obnese naš novi dirkač amg69?

Glede na to, da je skoraj vse danes doživel prvič, vožnjo suzukija, grobnik, frišno opremo.................se je presenetljivo dobr držal :OK: , ..............volje ni izgubil le še več jo ima......nova tarča za trgovce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je skoraj vse danes doživel prvič, vožnjo suzukija, grobnik, frišno opremo.................se je presenetljivo dobr držal :OK: , ..............volje ni izgubil le še več jo ima......nova tarča za trgovce :D

Svaka čast!

Nič upam da se vama pridružim drugo soboto ali nedeljo,

če bo kšno stopinjo toplej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je blo danes kr vetrovno ampak z AMG69 sva se dobr navozila :yea1: :yea1: :yea1:

Aha, potem sem pa vaju dva videl danes dopoldan na Ravbarkomandi na OMVju. So mi stroji takoj v oči padli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, potem sem pa vaju dva videl danes dopoldan na Ravbarkomandi na OMVju. So mi stroji takoj v oči padli :OK:

Ma sej veš, če že dol nisva nč pametnega pokazala sva mogla vsaj pred kafano :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ne bo noben pohvalu, kok je letu na grobniku dons???

Jst sem bolj proti grobniku - tok da se je iz zadnjih diskov kadil - carinik je pa reku da so se mi bremze unele hahaha :) nč mu ni blo jasn sam smejov se je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva sta se kar s starimi gumami 1.33. xx vozila

Je bil še eden k ma ogenj na rit narisan ob tema dvema po cajtu :OK: , ostali pa............hm..recimo jaz se očitno še nism zbudu z zimskega spanja s težko muko 1.39... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!