Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Ma kako 270, to pa pomoje ne more bit res. Ne govorim iz lastnih izkušenj, ampak veliko napisanega je v temi, v glavi pa sem si najbolj zapomnil da se hitrost vrtijo okrog 240 na uro za 600ccm, tisočaki pa kakih 10km/h več.

Mal sem brskal po temi in našel zgornjo debato o tem kakšne hitrosti se dosegajo na ciljni...Iz lastnih izkušenj lahko povem, da mi je na ravnini proti zagrebškemu ovinku, še pred tablo 300m, v četrti prestavi izklapljalo vžig, kar je, po mojem izračunu, 249 km/h. Dober rider, na pravem motorju, gre na ciljni krepko čez 270.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem brskal po temi in našel zgornjo debato o tem kakšne hitrosti se dosegajo na ciljni...Iz lastnih izkušenj lahko povem, da mi je na ravnini proti zagrebškemu ovinku, še pred tablo 300m, v četrti prestavi izklapljalo vžig, kar je, po mojem izračunu, 249 km/h. Dober rider, na pravem motorju, gre na ciljni krepko čez 270.

mislim da so camleku nameril 270 na ciljni..realnih 270

meni kaže 265..pa sem DALEČ od camleka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da so camleku nameril 270 na ciljni..realnih 270

meni kaže 265..pa sem DALEČ od camleka

265 po števcu je 250 realnih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 3 leti smo na željo g. Eškinje iz telemetrije Bertove R1, ko je vozil pod 1.30 potegnili hitrosti in na ciljni je tik pred zaviranjem pokazalo 267 km/h.

Podatke so potreboval za izračun koliko naj poširijo izletne cone v najnevarnejših ovinkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če imaš druge prenose,pomojem da originalni prenosi ne lažejo toliko

Kaj pa če šteje senzor korake na zadnji zavori? Potem to ni odvisno od prenosov?!

Zadnjič sem namreč probaval svoj G.P.T. števec z GPS-om in je kazal u nulo natančno!

Hitrost mi meri na zadnjem kolesu tako kot sem napisal zgoraj...

Res pa je da sem probaval samo do 200kmh

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js imam zamenjane prenose pa mi laže nekje za 10-15km/h

če pa imaš na zadnji zavori potem pa nebi smel biti problem .)

pri 270 že original laže najbrž ene 10-15

sicer pa vseen..važn da se mamo fajn..

k se par pirov spije je pa itak vsak vsaj v nečem najboljši..če ne v drugem pa v basanju drugih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam hitrosti za 3 različne čase B)

Alora jst ne morem doseči cajta pod 1:57. Motor mi ne leti več k 200 :P Me pa prav zanima kak cajt se da doseči z mojim, se bo treba it enkrat pozanimat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja k še nikol nisi vozu na grobniku ane :D Če bodo €€€ bomo šli mal pogledat kak cajt lahko kej naredimo, seveda če bodo taljančki letos še kej organiziral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!