Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Se obeta konec meseca kakšen slovenski dan na grobniku? jerman je imel ponavadi 27.4 kaj pa letos? Kdo kaj ve?

Za Jermana ne vem, vem pa da je 27.4. ponavadi imel Čarman, le lani je bilo malce kasneje, letos je pa prvič dva dni in sicer 25. in 26. 4.

http://www.carman-motosport.si/motosport/s...bniku_2009.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Salata = solata (redič, endivija, ledenka, itn)

Pronta = gotova

Alora: mohoče si je sinko pred odhodom na Grobnik zaželel skledo solate. Mohoče se pa tudi motim ... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Salata = solata (redič, endivija, ledenka, itn)

Pronta = gotova

Alora: mohoče si je sinko pred odhodom na Grobnik zaželel skledo solate. Mohoče se pa tudi motim ... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

aha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Salata = solata (redič, endivija, ledenka, itn)

Pronta = gotova

Alora: mohoče si je sinko pred odhodom na Grobnik zaželel skledo solate. Mohoče se pa tudi motim ... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Mislm, d ma tale solata veze s cvičkom a ne S-N :whistle: ......ampak tale cvič'k od ludega dolenčka še ni kis ratu, še kr ornk reže :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo nas nazaj z Grobnika... bilo je - po pričakovanju - ludo i nezaboravno :OK: zmagal je JP z novim rekordom 1:31,8 :worship: a tudi drugi naši so se odlično držali, le m1ha je imel smolo in zdrsnil na vhodu v Reškega, a smo dobili informacije da na srečo brez resnih poškodb :OK: vsem rejserjem čestitke :worship:

po dirkah seveda žurka, kljub temperaturi komaj malo nad ničlo :naughty: nekaj slikc v albumu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: zmagal je JP z novim rekordom 1:31,8 :worship: a tudi drugi naši so se odlično držali, le m1ha je imel smolo in zdrsnil na vhodu v Reškega, a smo dobili informacije da na srečo brez resnih poškodb :OK:

:eek: :worship: to pa so bli časi!Sem mislil,ko sem prvo prebral,da je m1ha letu 1,32,da bo on letu pod :whistle:

Svaka čast na te čase :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :worship: to pa so bli časi!Sem mislil,ko sem prvo prebral,da je m1ha letu 1,32,da bo on letu pod :whistle:

Svaka čast na te čase :worship: :worship:

Bo pa izziv za naslednjič, mal sm se zašaltel... še dobro da se ne spomnem nič da ne vem kako je bolelo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa izziv za naslednjič, mal sm se zašaltel... še dobro da se ne spomnem nič da ne vem kako je bolelo :)

upam da z motorjem ni hujšega...

sem držal pesti zate, bo pa drugič boljše :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SN zadela si :) ))

Reže kot mora, ko žganje ko spiješ te prav zapeče :D

Itaq d sm, poznam jz te stare fore k ste nm fovš za cvič'k haha :grim ......in kdo že ve kaki so bli dns dosežki naših borcev dns (Lady-cup in GP distance), moja obveščevalna je dns zatajila (vrjetn so včer preveč zafeštal une vazce :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok kej zgleda rekreacijska vožnja z inštuktorjem na slovenskem dnevu, so primerne gume qualifaer rr, al je treba met kej druga gor, ali je potrebno zelo priganjat na tej vožnji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok kej zgleda rekreacijska vožnja z inštuktorjem na slovenskem dnevu, so primerne gume qualifaer rr, al je treba met kej druga gor, ali je potrebno zelo priganjat na tej vožnji?

to je tko kot če bi mal čez omejitev peljal po cesti proti kočevju..

rekreacijsko pač..

tišanje ni dovoljeno..

lahko pa tempu slediš tudi če imaš roadsmart gor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bolj kruzanje po pisti, nobenega dirkanja, tako da so tut kakšne druge gume primerne, ne le Q RR :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako, potem pa upam da se bom letos udeležel te vožnje da vsaj malo okusim vožnjo po pisti. Še nekaj vse skupaj je omejeno na čas ali na kroge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej bolš da je tak ko da bi vse po tleh letel.

Verjel ali ne, se najdejo talenti, ki se jim rata sesut na rekreativni vožnji.. Ponavadi to zgleda tako, da zanalašč malce zaostanejo za skupino pred ovinkom potem pa gaaaasaaa. Hladne gume, malo preveč poguma, pa so hitro plastike polomljene in kosti obtolčene :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da z motorjem ni hujšega...

sem držal pesti zate, bo pa drugič boljše :OK:

Hvala lepa, motor je brez praske... se je odpeljal do trave in zvrnil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjel ali ne, se najdejo talenti, ki se jim rata sesut na rekreativni vožnji.. Ponavadi to zgleda tako, da zanalašč malce zaostanejo za skupino pred ovinkom potem pa gaaaasaaa. Hladne gume, malo preveč poguma, pa so hitro plastike polomljene in kosti obtolčene :)

Ja nažalost verjento tudi taki obstajajo, upam da letos ne bom med njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vzameš sabo le kanček pameti, se nimaš popolnoma ničesar za bat, razen tega, da boš odpeljal par lepih krogov in videl kako Grobnik zgleda iz prve roke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!