Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Današji BOBO

Hola mojster Crusty,

čestitke za srebrno vazico :worship: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. mesto. Čestitke!

A vas je bilo samo 22?

po moje res, dopoldan na pisti pa kakšnih 100 več....................res se bil ta prav "motoslalom" za doseganje kakšnega cajta :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Fantje, mene pa zanima katere gume so najbol primerne za Grobnik? Glede na to, da sn lansko leto (prvič) en dan prevozu na Quallifer RR in je šlo do 1.45.... , bi letos poizkusu kej drugega, mogoče GP racer? katere S, M, ali E ??

Kaj predlagate (mogoče tudi kakšnega drugega proizvajalca)?

Hvala, pa veliko upešnih dirkaških dni!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Fantje, mene pa zanima katere gume so najbol primerne za Grobnik? Glede na to, da sn lansko leto (prvič) en dan prevozu na Quallifer RR in je šlo do 1.45.... , bi letos poizkusu kej drugega, mogoče GP racer? katere S, M, ali E ??

Kaj predlagate (mogoče tudi kakšnega drugega proizvajalca)?

Hvala, pa veliko upešnih dirkaških dni!!!

če boš vzel gp racer vzemi zadaj M in spredaj S ali pa obe M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Michelin Power Race medium soft, ima kdo kaj izkušenj kako se to obnese na Grobniku?? Špan jih ima ful poceni, cca 220€ set.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Michelin Power Race medium soft, ima kdo kaj izkušenj kako se to obnese na Grobniku?? Špan jih ima ful poceni, cca 220€ set.

To je odlična guma mirna dober grip samo obvezno mora biti medium soft ker je to edino prava dirkalna zmes pri power race pritisk v zadnji 1.9 prva 2.1 hladna guma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole dons je blo pa čist brez veze, cel dan sonce pa čist mal nas je blo. Nekej slikc od mojih soterpinov. Aja pa še vročina nas je ma j....

post-6397-1238608019_thumb.jpg

post-6397-1238608044_thumb.jpg

post-6397-1238608087_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole dons je blo pa čist brez veze, cel dan sonce pa čist mal nas je blo. Nekej slikc od mojih soterpinov. Aja pa še vročina nas je ma j....

Pizda ... jst pa še napreden sem sploh probov grobnik sem že klučnco polomu, zgleda nismo vsi za vse :D

Se vidmo enkrat septembra k se nabildam pa natreniram (kondicijo nabijov cel poletje da sploh nom zmatran nč) pa k bo klučnca upam da že zaceljena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, danes smo pa res trpeli. :010 Sonček tak kot poleti, motoristična temperatura in prazna pista. Če bi hrvati še mal lukne zaflikali, bi blo pa že kičasto. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je odlična guma mirna dober grip samo obvezno mora biti medium soft ker je to edino prava dirkalna zmes pri power race pritisk v zadnji 1.9 prva 2.1 hladna guma

Vozim lihkar na motorju(prej Racetec k2) in lahko rečem, da tud po cesti dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.aprila bil prvič na grobniku prvič dirku:D Sonček 21c T. še vedno sem opečen po obrazu....čas 1:55:10 za prvič super...z gumami dunlop D208RR (sem jih v treh urah čist razcefrav)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo Miha.

A si se že pocajtal?

A greš v panonijo?

Seveda gre dons pa pride v Pisarno Caffe :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda gre dons pa pride v Pisarno Caffe :beer2: :beer2:

Izvini za včeraj, ni mi ratalo ratalo!

ja na pannonio pa pridem, pa še prej mal potrenirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi naj pomenilo Đuro, a to je kakšen pokal, juterm imam namen it mimo grobnika pa bi blo fajn če bi se dal kej videt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!