Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Ludi Dolenjček dns šou še mal, še mal bl dol :naughty: ....1:31:3..... :worship: :worship: :worship: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ludi Dolenjček dns šou še mal, še mal bl dol :naughty: ....1:31:3..... :worship: :worship: :worship: :grupni:

Prosim?

Če pa res.. pa vso spoštovanje...kot že na prejšnje čase :worship: :worship: :worship:

m1ha pokazi jim vetra.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ludi Dolenjček dns šou še mal, še mal bl dol :naughty: ....1:31:3..... :worship: :worship: :worship: :grupni:

povej vse. ne sam na pol. JP je celo dirko odpelal pod 1:32:00, nabil Simonovića Tomassinija Berteca (ki je pred koncem zapelal u bokse) Kranjeca. . . . predstava zelo blizu stopničk v Alpe Adrija prvenstvu. . . total respect!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej vse. ne sam na pol. JP je celo dirko odpelal pod 1:32:00, nabil Simonovića Tomassinija Berteca (ki je pred koncem zapelal u bokse) Kranjeca. . . . predstava zelo blizu stopničk v Alpe Adrija prvenstvu. . . total respect!

Hola mojster Cartman,

glede na tabelo rekordov, objavljeno nekaj strani nazaj, je JP - poleg že naštetega - tudi popravil Grobniški rekord v klasi stocksport 1000 :worship: ki ga je imel do zdaj Fabrizio Pellizzon (Kawasaki, 13.08.2005, 1:31.488)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Cartman,

glede na tabelo rekordov, objavljeno nekaj strani nazaj, je JP - poleg že naštetega - tudi popravil Grobniški rekord v klasi stocksport 1000 :worship: ki ga je imel do zdaj Fabrizio Pellizzon (Kawasaki, 13.08.2005, 1:31.488)

Priznam da ne ločim točno med superstock in stocksport. :unsure: pliz, nej mi tuki kdo pomaga. drugače pa je u superstocku Marko Jerman vozil 1:30:1xx, lani jeseni na alpea-drija.

(spomnim se da sm takrat prvič u živo vidu krog odpeljan pod 1:30:00, Meklau v superbike dirki)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi naj pomenilo Đuro, a to je kakšen pokal, juterm imam namen it mimo grobnika pa bi blo fajn če bi se dal kej videt.

če te kaj več zanima me lahko kontaktiraš glede Đuro-ta, sem redni gost in redno tekmujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je odlična guma mirna dober grip samo obvezno mora biti medium soft ker je to edino prava dirkalna zmes pri power race pritisk v zadnji 1.9 prva 2.1 hladna guma

sej jo vozil, ampak za čase pod 1.40 mi ne odgovarja. po 4 krogih začne plesat, uniči se dokaj hitro. za isti cenovni razred se mi GP racer (225eur komplet) zdi dosti boljša. sem z njo peljal tudi 1.36 in je čisto OK. razen na dirki moraš tam po 5 krogu pazit z odpiranjem ker bi znala potegnit.. ampak za ta denar definitivno zadovoljiva guma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš vzel gp racer vzemi zadaj M in spredaj S ali pa obe M

ja nekaj takega, bolj kot je vroče, bolj mehke gume rabiš. jaz vedno vozim Gp racer predno S in zadnjo M ali MS. zadovoljen. do 1.35 gre z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz.... :)

Tud jest, pa oba Jermana gremo dol, stem da sm jest še mal bol počasen. Bom vozu s črno VFR 800

Se vidmo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
A prideta v ponedeljek na BOBOTA s Stanetom da bomo kakšno rekl :naughty: :naughty:

Valda, tole goro gum je treba začet uničevat, da ne splesni!! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nekaj takega, bolj kot je vroče, bolj mehke gume rabiš. jaz vedno vozim Gp racer predno S in zadnjo M ali MS. zadovoljen. do 1.35 gre z njimi.

MS? Hmm, si ziher, da to govoriš o Gp Racer in ne GP??

Ker Gp racer so na voljo v treh zmeseh soft, medium in endurance ampak samo po dveh na gumo. In sicer prva obstaja S in M, zadnja pa M in E. Ostalih nisem še nikjer zasledil, pa sem o teh gumah prebral praktično vse kar se da, ker jih vozim tudi sam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MS? Hmm, si ziher, da to govoriš o Gp Racer in ne GP??

Ker Gp racer so na voljo v treh zmeseh soft, medium in endurance ampak samo po dveh na gumo. In sicer prva obstaja S in M, zadnja pa M in E. Ostalih nisem še nikjer zasledil, pa sem o teh gumah prebral praktično vse kar se da, ker jih vozim tudi sam..

ja, sem pogledal doma. Gp racer, prednje S zadnje M. mediumsoft mam 209GP zadnjo. sem malo zamenjal. se opravičujem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sem pogledal doma. Gp racer, prednje S zadnje M. mediumsoft mam 209GP zadnjo. sem malo zamenjal. se opravičujem :whistle:

In kombinacija S M Gp Racer (ne GP) gre do 1.36?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kombinacija S M Gp Racer (ne GP) gre do 1.36?

ja. na dunlop cup-u in proseriji (na Motohappeningu) sem peljal 1.37.xxx, neuradno z lap-timerjem pa 1.36.xxx. pomoje kar zadovoljivo za GP racer. pač ni denarja za GP. mormo bit zadovoljni s tistim kar si lahko privoščimo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!