Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Danes prvič letos na mopedu!

Nekam žmržnjen deluješ na zadnji fotki hahahahaha, al s si tko pomagu d si 50 m kasnej pred ovinkom bremzu d te je segrel :lol1:, drgač pa :OK: :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo začela so se "gradbena dela" na Grobniku, pa smo dočakali obnovo........ :lol1::yea1::lol1::lol1:

Cool.

Jaz sem se bal, da so začeli gradit nove rampe - eno nekje pri Delnicah, eno pri Rijeki, itd. - da bojo še malo več kasirali... :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo začela so se "gradbena dela" na Grobniku, pa smo dočakali obnovo........ :lol1::yea1::lol1::lol1:

Talna podlaga - "asvalt" - na desni fotki je dost podobn tistemu na pisti...sm že skor zamešal, da je to ovink okol hriba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da nebom odpiral nove teme bom izkoristil kr tole...kje pri nas se da dobit to gobo ki jo imaste namesto sedeža na dirkalnih motorjih(na poliestrih), bi prosil za info ker bi jo nujno rabil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nebom odpiral nove teme bom izkoristil kr tole...kje pri nas se da dobit to gobo ki jo imaste namesto sedeža na dirkalnih motorjih(na poliestrih), bi prosil za info ker bi jo nujno rabil...

Če si iz Ljubljane je pravi naslov Merkur Jama. Dobiš različne debeline, cena za meter pa par EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si iz Ljubljane je pravi naslov Merkur Jama. Dobiš različne debeline, cena za meter pa par EUR.

A ima ta zadeva kakšno specifično 'ime', pod katerim bi jo poznali tudi trgovci v drugih Merkurjih?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima ta zadeva kakšno specifično 'ime', pod katerim bi jo poznali tudi trgovci v drugih Merkurjih?

D.

Po moje da ne. Rečeš trda pena in ti dajo. Je pa bila ta poslovalnica včasih Astra in imajo še vedno nekoliko drugačen program od ostalih poslovalnic. V ostalih poslovalnicah v LJ tega zaenkrat še nisem zasledil (je pa res da tudi nisem zelo podrobno iskal).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor hoče še mal bolj fensi race look, si lohka omisli tega. Še logotip&svoj dizajn na sedežu si lahko omisliš.

http://cgi.ebay.it/SELLA-NEOPRENE-LOGO-DUCATI-RACING-848-1098-1198-749-999_W0QQitemZ260548832996QQcmdZViewItemQQptZRicambi_e_Accessori_Moto?hash=item3ca9ebaee4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katerim lepilom pa naj zalepim to peno na plastike? Bi neostik bil vredu ali bi razžrl vse skupaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katerim lepilom pa naj zalepim to peno na plastike? Bi neostik bil vredu ali bi razžrl vse skupaj?

Midva sva jo kar z neostikom in drži super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neostik res fajn drži.. Problem nastane le, če si kdaj zaželiš peno zamenjat, ker ga je skoraj nemogoče spravit dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, zanima me če se na teh amaterskih dirkaških dnevih na Grobniku, vozijo samo skupine glede na čas al je vedno tako kot na slovenskem dnevu kjer so cestaki 600 in 1000ccm skupaj, ženske, supermoto in nakedi pa skupaj v skupini na dirki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosti trening je ponavadi po skupinah glede na čas, dirke pa glede na ccm oziroma segment motocikla

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi dirka se po kubikih, čeprav ne gre ravno primerjat 1000 cestaka z 1000 nakedom, ampak saj to je amaterska zadeva in večini čas in uverstitev nista najbolj pomemben faktor, mar ne?:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prostih dnevih ni skupin po časih. Pač dirkališče obratuje in vsak vozi kot ve in zna (in je lačal seveda) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sem šel na gospodarsko zbornico uredit ATA karnet liste. Ali je mogoče, da je en posamezen prehod meje 14,20€ (slo-hr-hr-slo)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel na gospodarsko zbornico uredit ATA karnet liste. Ali je mogoče, da je en posamezen prehod meje 14,20€ (slo-hr-hr-slo)?

Tako je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!