Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Uf David......saj veš o tem lahko debatiramo do jutri zjutraj pa še ne bo konca.......vsakdo od nas bi to počel cele dneve in povsod, le ne vem komu to dopušča čas in še enkrat "čas" (beri €€€)....... jaz skočim le za kakšen dan dol (zvečer že nazaj na gradbišču) štartnine mam ugodne pri marsikomu tud zastonj, gume pa dobr papa to pa res...........za drugam so "investicije" precej hujše, dolge poti, štartnine da te ubije, "nekajdnevne odsotnosti"........ne da se men tega niti se ne vidim sebe kekca "tako visoko" to je za mladiče z hudo finančno podporo........veš pa tud sam da brez novih gum na dirki na drugih pistah nisi mogu računat na kakšno dobro uvrstitev :( pa smo spet tam....... :(

Vse se da, če se hoče, eni tud 3 dirke odpeljemo z isto zadnjo in 6 z isto prednjo ker drugače finančno pač ne znese. Resda mam bl mlinček, ampak glih tko nisva glih najbolj počasna :) Čas pa... če si ga ne uzameš za take in drugačne lušte, kdaj si ga boš? Mal te morm nahecat, da se nam boš še kdaj na Juri pridružil, smo ratal huda manjšina na prizorišču :P

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da, če se hoče, eni tud 3 dirke odpeljemo z isto zadnjo in 6 z isto prednjo ker drugače finančno pač ne znese. Resda mam bl mlinček, ampak glih tko nisva glih najbolj počasna :) Čas pa... če si ga ne uzameš za take in drugačne lušte, kdaj si ga boš? Mal te morm nahecat, da se nam boš še kdaj na Juri pridružil, smo ratal huda manjšina na prizorišču :P

Madonca Ines jest mislim, če bi blo le od volje odvisno pol bi ble že v četrtek pa do nedelje kvalifikacije za nedeljsko dirko tolk bi blo prijavljenih :P:D

Ma saj ti dam prav zelo različno ljudje pristopajo do dirkanja oz. delajo računico v denarnici........jaz sem še kar pristaš da ko ne bo več za "nove čevlje" rajš zaključim ker vem, da so padci precej pogosta posledica znucanih gum :(

Glede na tele vse debate ne bi blo slabo, če bi recimo ti k sm bl "internacionalna rejserka" odprla tebo "poraba denarja-sredstev za sezono dirkanja" vsak bi kakšno svojo formulo povedal kako mu "znese" bilo pa bo dobro še za tiste - bodoče dirkače, kateri se spravljajo v to :)

Pa še kaj branja in pisanja bo nekaj v tem "suhem času" do nove sezone :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tole najbrz nit ne pase v to temo, ampak, ce koga zanima intevju z Pelizonom Sr, mozakom k ga vidmo tud na Grobnicki ljepotici...

www.moto.it/news/caio-pellizzon-vita-da-collaudatore.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Glede na temperature, se bo spet dalo kaj voziti.

Na Pannoniji se bo dalo,gor delajo celo leto,pa še temperature bodo okrog 10 stopinj. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberto, kdaj gremo na Panonijo???

Ti še moraš mesec al dva počivat,jaz bi šel pa takoj,če bi bilo malo nad 10 stopinj. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V ponedeljek začnejo delat,pa vremenska kaže,da bo tudi ugodna,13 stopinj in sončno,če bo res sem v ponedeljek dol,še kdo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek začnejo delat,pa vremenska kaže,da bo tudi ugodna,13 stopinj in sončno,če bo res sem v ponedeljek dol,še kdo :OK:

bi šel ..sam še žal nimam dokonca zrihtanih poliestrov... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi šel ..sam še žal nimam dokonca zrihtanih poliestrov... :BUA:

od mene bi originale samo našravfo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek začnejo delat,pa vremenska kaže,da bo tudi ugodna,13 stopinj in sončno,če bo res sem v ponedeljek dol,še kdo :OK:

madonca ni šale s tabo......"počelo je" :D.......jest mam še vse zdrt no tja do "otvoritve na Prešerna" pa upam, da zbobnam ta nov dizajn skupi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madonca ni šale s tabo......"počelo je" :D.......jest mam še vse zdrt no tja do "otvoritve na Prešerna" pa upam, da zbobnam ta nov dizajn skupi :)

Aj,nas je vreme izneverlo,bomo lahko doma delal,ne pa luftal na Grobniku :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od mene bi originale samo našravfo

ja ..sam sem mel en problem oz sem dobil ene plastike + nisem mel dosti cajta do zdaj da bi vse to naredil ...saj upam da bo hitro porihtano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, da ne bo zmede naj še dodam; izpit za avto s spremljevalcem, torej mora biti sovoznik z mano med tem ko vozim... In sem razmišljal, da bi šel preizkusiti zmogljivosti avtomobila kot tudi voznika (se pravi mene ;) ). Pa še tole, se lahko avto poškoduje (resneje) če zleti s proge na tisti "makadam"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, da ne bo zmede naj še dodam; izpit za avto s spremljevalcem, torej mora biti sovoznik z mano med tem ko vozim... In sem razmišljal, da bi šel preizkusiti zmogljivosti avtomobila kot tudi voznika (se pravi mene ;) ).

Odvisno od organizatorja (ki ni nujno upravitelj steze). Nekateri zahtevajo polnoletnost, drugi samo kakšno potrdilo staršev / skrbnikov, nekateri zahtevajo izpit ustrezne kategorija, ...

Generalno pa se smatra, da na dirkališču ne veljajo cestno-prometni predpisi in zato izpit ni potreben.

Pa še tole, se lahko avto poškoduje (resneje) če zleti s proge na tisti "makadam"?

Odvisno, kako zleti, s kakšno hitrostjo, kje se ustavi...

Na kratko - lahko se zgodi.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, še eno vprašanja na hitro; škodo povzročeno drugemo udeležencu poravnamo sami?

Fajn bi blo ja... bi mev že 3-krat motor popravljen! :D

Pa ni tko, vse je na lastno odgovornost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn bi blo ja... bi mev že 3-krat motor popravljen! :D

Pa ni tko, vse je na lastno odgovornost.

Tut jest 1x davnega leta 2009 ;(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jutri pa mal pogledat kolk je še kaj snega na pisti,če ga pa slučajno ni več,se bom pa malo zapeljal,da vidim ,če gume že držijo  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri pa mal pogledat kolk je še kaj snega na pisti,če ga pa slučajno ni več,se bom pa malo zapeljal,da vidim ,če gume že držijo  :kva1:

Na kaj je zdej ura bo vsak cajt 16h poročila od včeraj pa še kr nikjer ??!! :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!