Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Na kaj je zdej ura bo vsak cajt 16h poročila od včeraj pa še kr nikjer ??!! :P:D

 

Evo prijatu,snega ravno ni blo,je bilo pa oblačno in 12 stopinj in delno suha pista ki se je kar lepo sušila,naredil sem 36 zimi primernih krogov,pa nobenega hitrejšega od 1.41.6,so bili pa sladki  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prijatu,snega ravno ni blo,je bilo pa oblačno in 12 stopinj in delno suha pista ki se je kar lepo sušila,naredil sem 36 zimi primernih krogov,pa nobenega hitrejšega od 1.41.6,so bili pa sladki  :OK:

Bravo  majster  :notworthy: tko se dela :D......dobr trening si naredu ....fouš :P  :D , hud boš še letos hud  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Naslednji vikend 15-17.3 je na Grobniku 1.King of Grobnik
če ima kdo namen it je Bobo za nas pripravil cenejšo verzjo 100€/dan (sobota ali nedelja) vključno z dirkami, za druge je stvar precej dražja ker je vikend (120€ + 20€ dirke oz. transponder)
Prijavit se moramo v "paketu" plačilo na dirkališču. Danes je bila prijava za prvo skupino že oddana.
Kdor ima namen it naj mi pošlje sporočilo.

 

p.s. da pokažemo makaronarjem kako se vozi :P

post-8560-0-08957900-1362684271_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse ki ste se prijavili je tukaj še timing za vikend.

Letos je razlika v količini krogov za dirko ter ni več letečih štartov. Je klasika Bobo bi reku "GP syle".....tko, da ne bo kdo čakal ob zidu ko bojo drugi že na štartu :D

post-8560-0-85153000-1363174596_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse ki ste se prijavili je tukaj še timing za vikend.

Letos je razlika v količini krogov za dirko ter ni več letečih štartov. Je klasika Bobo bi reku "GP syle".....tko, da ne bo kdo čakal ob zidu ko bojo drugi že na štartu :D

Zakaj to, a niso leteči štarti mal bolj varni? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj to, a niso leteči štarti mal bolj varni? :)

To maš čist prav, je pa verjetno Bobo popustil glede na vse pritožbe........dirke niso bile regularne, kup taktiziranja. Spodaj maš primer, slika ter čase.

Na sliki maš obkroženega  končnega zmagovalca NITI ENEGA NI FIZIČNO PREHITU sam je zmagal jebiga,  v cilj pripeljal 6 ali 7 ne vem mel je prosto pot, spredaj pa je blo klanja za znoret in vsi smo pokadili :(..jaz še najbolj še trije od zadaj so me :D:D.....pri teh dirkah "res ne veš kje si" .(

 

 

http://www.grabarsport.hr//rezultati/moto/king%20of%20grobnik/2012/7/2309/Gara%20-%201000%20%2B%20BOT%20-%2023-09-2012.pdf

post-8560-0-86838300-1363176900_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crusty a boxOOO so odprli? Zanc sm su lacn domow :cry:

:D :D :D po moje ga bojo ta vikend k pride cela gora požrešnih makaronarjev :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima en klub rezervirano pisto, kako ste se vi ponavadi zmenili, če bi radi vozili? Zanima me prevsem komu plačam? tistemu, ki je rezerviral ali grobniku ( pisarni) ali je spet stvar dogovora? Kakšne imate vi izkušnje? zanima me predvsem termin od 22.3 do 31.3.

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima en klub rezervirano pisto, kako ste se vi ponavadi zmenili, če bi radi vozili? Zanima me prevsem komu plačam? tistemu, ki je rezerviral ali grobniku ( pisarni) ali je spet stvar dogovora? Kakšne imate vi izkušnje? zanima me predvsem termin od 22.3 do 31.3.

hvala za odgovore

Definitivno s tem Grobnik nima nič......oni so svoje dobili ko so oddali pisto, takrat ko imaš ti namen it so dol sami švabi to bo kr mal težavno, če se ne boš prej kaj najavu - kontaktiral, zna se zgodit, da boš šel đabe dol :(  jest bi na tvojem mestu prej mal povprašal sej maš kontakte na strani od Grobnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To maš čist prav, je pa verjetno Bobo popustil glede na vse pritožbe........dirke niso bile regularne, kup taktiziranja. Spodaj maš primer, slika ter čase.

Na sliki maš obkroženega  končnega zmagovalca NITI ENEGA NI FIZIČNO PREHITU sam je zmagal jebiga,  v cilj pripeljal 6 ali 7 ne vem mel je prosto pot, spredaj pa je blo klanja za znoret in vsi smo pokadili :(..jaz še najbolj še trije od zadaj so me :D:D.....pri teh dirkah "res ne veš kje si" .(

 

 

http://www.grabarsport.hr//rezultati/moto/king%20of%20grobnik/2012/7/2309/Gara%20-%201000%20%2B%20BOT%20-%2023-09-2012.pdf

 

crusty, ne poznam teh pravil letečega starta - po kaki logiki je bil obkrožen zmagovalec?

Popravljeno . Popravil hector
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crusty, ne poznam teh pravil letečega starta - po kaki logiki je bil obkrožen zmagovalec?

 

 

ni samo u letečem štartu fora. Bobotove dirke so ble ko rally, gledalo se je najboljši skupni čas. 

 

Sem ga pa slišal razlagat, da ima leteče štarte zaradi tarife. Grobnik je bojda zaračunal precej več, če so se ljudje postavili na štart in uporabili semafor. Če je nakladal, on, nakladam tudi jaz. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš transponder....čas začne teč ko greš čez štartno črto ....zato se kroži dva kroga pod rumenimi zastavami in pol pospeši naciljni z zeleno zastavo....šteje kroge transponder...na koncu se samo odbije razlika iz kvalifikacij in to je to...za amaterske dirke z dosti dirkačev se mi ne zdi glih varno (to je crusty že sprobal) ker že na štartu se naredi doolga klobasa in prva skupina ulovi lahko zadnje počasne že v nekaj krogih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni samo u letečem štartu fora. Bobotove dirke so ble ko rally, gledalo se je najboljši skupni čas. 

 

Sem ga pa slišal razlagat, da ima leteče štarte zaradi tarife. Grobnik je bojda zaračunal precej več, če so se ljudje postavili na štart in uporabili semafor. Če je nakladal, on, nakladam tudi jaz. 

Ko je mene zanimalo so rekli 8000 druge omembe ni bilo je pa seveda možno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To maš čist prav, je pa verjetno Bobo popustil glede na vse pritožbe........dirke niso bile regularne, kup taktiziranja. Spodaj maš primer, slika ter čase.

Na sliki maš obkroženega  končnega zmagovalca NITI ENEGA NI FIZIČNO PREHITU sam je zmagal jebiga,  v cilj pripeljal 6 ali 7 ne vem mel je prosto pot, spredaj pa je blo klanja za znoret in vsi smo pokadili :(..jaz še najbolj še trije od zadaj so me :D:D.....pri teh dirkah "res ne veš kje si" .(

 

 

http://www.grabarsport.hr//rezultati/moto/king%20of%20grobnik/2012/7/2309/Gara%20-%201000%20%2B%20BOT%20-%2023-09-2012.pdf

In zdej ti balkancu razlož, da je četrti brez pokala pa celo dirko je vodu :D :D :D  Stari se režim zdele k si prdstavljam kšnga mal bl trdoglavga k ga vsi prjatli pa punca pa rodbina pridejo gledat in on skoz prvi nakonc pa nema pokala. Pa kako če sm biu prvi....pa mu razložiš pa on spet...pa kako če sm biu čist prvi ... :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari tku od srca se pa že doug nism narežou k zdele k sm prebrau tole izjavo. V nulo sm si ga predstavlou.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno s tem Grobnik nima nič......oni so svoje dobili ko so oddali pisto, takrat ko imaš ti namen it so dol sami švabi to bo kr mal težavno, če se ne boš prej kaj najavu - kontaktiral, zna se zgodit, da boš šel đabe dol :(  jest bi na tvojem mestu prej mal povprašal sej maš kontakte na strani od Grobnika.

hvala, definitivno pa bi vspostavu stik, če bo le možno in bo vreme 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, definitivno pa bi vspostavu stik, če bo le možno in bo vreme 

 

od 22.3. do 28.3 se javiš temu stricu randolf@dreier-racing.de

 

od 29.3. do 31.3 pa tukajle  info@rehmracedays.de

 

 

 

In zdej ti balkancu razlož, da je četrti brez pokala pa celo dirko je vodu :D :D :D  Stari se režim zdele k si prdstavljam kšnga mal bl trdoglavga k ga vsi prjatli pa punca pa rodbina pridejo gledat in on skoz prvi nakonc pa nema pokala. Pa kako če sm biu prvi....pa mu razložiš pa on spet...pa kako če sm biu čist prvi ... :D:P

 

:lol:  :lol:  :lol: pa ni dvakrat za rečt da se to ni že zgodl  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 22.3. do 28.3 se javiš temu stricu randolf@dreier-racing.de

 

od 29.3. do 31.3 pa tukajle  info@rehmracedays.de

 

 

 

 

:lol:  :lol:  :lol: pa ni dvakrat za rečt da se to ni že zgodl  :grim

 

In zdej ti balkancu razlož, da je četrti brez pokala pa celo dirko je vodu :D :D :D  Stari se režim zdele k si prdstavljam kšnga mal bl trdoglavga k ga vsi prjatli pa punca pa rodbina pridejo gledat in on skoz prvi nakonc pa nema pokala. Pa kako če sm biu prvi....pa mu razložiš pa on spet...pa kako če sm biu čist prvi ... :D:P

:) :) :) hihihihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zdej ti balkancu razlož, da je četrti brez pokala pa celo dirko je vodu :D :D :D  Stari se režim zdele k si prdstavljam kšnga mal bl trdoglavga k ga vsi prjatli pa punca pa rodbina pridejo gledat in on skoz prvi nakonc pa nema pokala. Pa kako če sm biu prvi....pa mu razložiš pa on spet...pa kako če sm biu čist prvi ... :D:P

hahahaha tale zgoraj opisana dirka je po moje prebila dno......podelitev je zamujala za celo uro zarad tega, tam sta se bockala Bobo in ta italjan k vozi AA Francini jaz vse kr sem razumel je blo "porka mizerja" kakšnih 10x zaporedoma, Bobo ga je miril a skoraj jih dobil po gobcu  :D  :D  :D ......makaronar se je res boril k lev, prehitel nas štiri spredaj letu noro s kolenom kr po travi, sej se kadilo za njim k bi vozu avtokros :D  :D  :D  dobr je šel ni kaj,  prletu na koncu prvi čez ciljno črto......in ni zmagal :? .....kr neki.....je pol enga fotra poslal po pokal  :P  :D

Na sliki Franciti #33 še zadaj z tega mesta je tudi štartal, "junaško" vse nažgal......pa pokadu :P

Glupe dirke  :BUA:

post-8560-0-89646400-1363287300_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In na kakšen način so to določili končni vrstni red?

dirke z letečim štartom so dirke na kronometer (kot kolesarji, tekači na smučeh.....) torej ne glede kje (kateri)  štartaš važen je seštevek vseh krogov,  če maš prosto pred sabo oz. si narediš "luft" pred sabo na štartu in to najboljša taktita, tisti ki se skoz prehitevajo le zgubljajo na času.......skratka brez veze.  Če si na štartni črti 20m za tekmovalcem ki je pred tabo in ga na koncu ujameš le za kakšen meter si uvrščen pred njim saj je seštevek časa  manjši :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!