Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

da se vozit normalno. 

 

drugo a je res, da so ga začel neki obnavljat? neki sem slišal, da bi naj pred riješkim vlili fliko asfalta ter naredili neke škarpe nekje?  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole prenovo po moje mi vsi ne bomo dočakal do penzije :D

Popravljeno . Popravil crusty
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOVOSTI ZA ŽE OMENJENA DVA POLETNA VIKENDA!

 

Zaradi dopustov se predvideva precej manj obiska kot na pokalu King zato:

 

-bodo vsi, ki se bodo prijavili na dirko (600 ali 1000) imeli na voljo (poleg free treninga) posebej 2 x 20min kot "superpole"

 (v obeh kategorijah po izkušnjah  za dirko ne bo prijavljenih več kot cca 30 dirkačev)

 

-za vse prijavljene na dirko velja cena 60€/dan (sobota ali nedelja)  :yea1:   :yea1:   :yea1:

 -za vse, kateri želijo voziti cel dan (še po dirki) pa cena ostane ista 80€/dan

 

V prilogi je nov flayer z timingom, da Bobo časti eno južno to ostane enako   :P   :D

 

prijave:

 

info@s2-invest.si

040 530 530

 

lp Barbi

post-40829-0-87158400-1372711097_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: za ceno dveh turističnih voženj, cel dan vožnje po Grobniku  :grim

 

Se vidimo!  B) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......ti matr zdej je pa že tolk pocen, da bo naval "fast slovencev" :yes:  ........makaronarjem  nič kaj ni prav, da oni kot "moto narod" niso vsi spredaj.......mi drobiž proti njim - "ne moto narod" jih vedno mal šolamo :P  :D  :D ........sam ni kaj je treba priznat njih je toliko, da pridejo vedno novi in novi in so hudičevo hitri :notworthy:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil že čas, da so vabila - flayerji tudi v našem jeziku. Bilo je nekaj kritik na ta račun in fantje imajo prav, od sedaj bo "bolj za nas"  :yes:

.......sem se hecala cel popoldan s tem corel draw-om  :( ......blond kaj čem, drugič bo hitreje  :D

27-28_JULY_libero_sloreklama.pdf

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha matr Barbi že tolk reklamira tole, da se bojim, da bo zame placa zmanjkal  :P  :D  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha matr Barbi že tolk reklamira tole, da se bojim, da bo zame placa zmanjkal  :P  :D  :D

 

Sej maš veze pr Barbi, bo že zrihtala da bo plac zate :lol:  ja zgleda nas bo kar nekaj dol za tale vikend paket, nimaš kej rečt ,ponudba je več kot ugodna :grim a bomo mel motosvetovci ekstra dirko, teb Crusty pa takoj pribijemo en krog zaostanka :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej maš veze pr Barbi, bo že zrihtala da bo plac zate :lol:  ja zgleda nas bo kar nekaj dol za tale vikend paket, nimaš kej rečt ,ponudba je več kot ugodna :grim a bomo mel motosvetovci ekstra dirko, teb Crusty pa takoj pribijemo en krog zaostanka :D

hahaha Bizi ne seri moji ta hitri cajti so mimo zdej se bomo mal skup fural :yes:  ........je pa res italjan že večkrat omenil, da zrihta pokale pa da odvozmo eno "Slovenia open" dirko, sam se nas žal premal zbere  :( ......važn da gremo v soboto popoldne v vodo v Opatijo drugač ne bomo tole speljal to bo vroče k ps  :wacko:  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To soboto bi šel narediti par krogov. Kaj moram poklicati dol in si rezervirati?

 

Sam dol se zapelji, plačas na kasi 1 uro, pa gasa. Ne rabiš nič klicat in rezervirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To soboto bi šel narediti par krogov. Kaj moram poklicati dol in si rezervirati?

je pa malo znana zadeva da če pokličeš in se najaviš imaš pravico na 10% popusta.......lahko pokličeš in vprašaš če je še tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam dol se zapelji, plačas na kasi 1 uro, pa gasa. Ne rabiš nič klicat in rezervirat.

Na spletni strani piše, da moraš rezervirati, drugače ti ne garantirajo, da boš lahko vozil.

Bom poklical in preveril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ni več tako, sem jaz zadnjič vprašal.....

 

tudi meni je teta odgovorila, da za rezervacijo ni nobenega popusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, čez pol ure pičim čez Kočevje.

DB Killer sem vtaknil v Akrapota, danes in jutri imamo namreč Slovenci pojačano policijsko kontrolo motoristov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

 

Katere bi bile najboljše pnevmatike za Aprilio RS 250 na Grobniku?

 

Predvsem je problem zadnja pnevmatika z dimenzijami 150/60/17 oz. 160/60/17?

 

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!