Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Mene v četrtek rajca, da bi šel, ampak ne vem, če bom lahko zaradi obveznosti.

Je kdo razmišljal iti 8. julija (petek) na motohappening? Ob petkih baje še ni toliko folka, medtem ko v soboto in nedeljo ni šans, da grem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo razmišljal iti 8. julija (petek) na motohappening? Ob petkih baje še ni toliko folka, medtem ko v soboto in nedeljo ni šans, da grem...

Ma lej po pravici se rajš naslikam dol v petek 8. kukr v četrtek, k res vremenska ni lih idealna :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne razsujem danes, računam tudi na petek 8.ga

pa na dirko 10ga tud (se morm še točn pozanimat kolk to tečni glede pravilnika za stock klaso)

sam umes bom še ene gume rabo, pa sponzorje tud :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

jest še zmeraj mislim iti v četrtek, odvisno od vremena, kaže pa slabo :hmm: . Misty, mislim da si izbral najboljši termin, jest ga žal nisem mogu prestavit(služba). U glavnem, Misty javi kako je bilo.

Lp, Bizi

p.s. Motohapening potrjen, danes plačal, pa sem hotu iti u petek pa u službi ne dajo :fight2: ,tako da vozim v soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motohapening potrjen, danes plačal,

Dej povej kakšen je točen postopek, da se tole uredi.... pa a je treba res neko brezvezno provizijo plačat al nekej podobnega... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,

je treba neko provizijo plačat, mislim da nekje 50-60 kun če je nakazilo iz tujine. Jest sm se znajdu tako da mi sodelavec(hrvaški državljan) iz svoje matične hrvaške banke plača udeležbo, jest mu dam pa tuki tolarje. S tem da na potrdilo napiše da se nanaša plačilo na moj priimek. Adijo provizija. :lol: Plus tega profitiraš na času, ker ko se prideš prijavit, te čaka že vse. Sam poveš priimek, dobiš račun, tisti papir da voziš na lastno odgovornost in nalepko in na pisto. :yea2: Če ne traja to vnašanje podatkov celo večnost.

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mi s tem vnašanjem podatkov.

sem čakal danes na kasi u tej vročini :BUA: :fight2:

gremo od začetka, tist k use zanima

cena za 1 uro je 40 € ali 292 kun

za 2 uri vem da je 70 €

sam 1 ura je čez glavo zadost, še posebej če se vozš 4 ure tko kot jaz danes (s premori)

imajo odmor od 12:30 do 13:00, sam ne jih resno jemat

bilo je nekako 12:40 do 13:20, tam nekje

je pa ta čas vozil po pisti dirkalni tovornjak od eurolina čas kroga okoli 1:58

mehankar izjavu da ima ta tovornjak porabo cca 10 litrov / krog, kar znese okoli 250 l na 100 km

torej, kdo od nas še jamra nad porabo svojega konjička :D

kar se vremena tiče, vroče ko pes (dobro da je morje blizu ;)), zato pa toliko več užitka na vročem asfaltu :OK:

gužve dol ni bilo, je bilo pa kar nekaj slovencev (procentualno gledano :D)

hvala šoferju suzukija ki se je dajal z mano (bilo je noro :yea2: ) in pa mojmu bratu ki me je ves čas meril ;)

se vidimo v petek na motohappeningu (bizixxx oz. kdo k ve, a se v petek še da prijavit za nedeljo ali je že taka gužva ponavad da je vse zasedeno??)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo , Misty

sem vedu da sem zajebu ker nisem šel danes dol. Jest bom zjutri vidu bom kakšen bo vreme in se pol odloču če grem :hmm: Kar se pa tiče petkovega termina na Motohappeningu, najbolj da pokličeš na 00385-1-2409 149 ali 00385 91 513 6016 pa vprašaš kako je z petkovim terminom kolk je že zasedeno.

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa ta čas vozil po pisti dirkalni tovornjak od eurolina čas kroga okoli 1:58

mehankar izjavu da ima ta tovornjak porabo cca 10 litrov / krog, kar znese okoli 250 l na 100 km

torej, kdo od nas še jamra nad porabo svojega konjička :D

...a spet so ga gor spustl na progo!!! :o :BUA: :BUA: :BUA: ....

...to pa ni dober,...kamioni najbl zjebejo asfalt na dirkališčih,...pa še a se ne spomniš kaj je blo 27. aprila tm s temu kamionom,....k mu je karter raznesl in se je olje ulilo po stezi :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam 1 ura je čez glavo zadost, še posebej če se vozš 4 ure tko kot jaz danes (s premori)

A ma...? :blink: Caki caki... ena ura voznje ne pomeni "Ala, tle mas zdej od npr 11h-12h cas, zdivjaj se ku ves in znas, ob 12h ima da gres ven" To pomeni, da te ku nekako stopajo kolko casa si dejansko na progi in ko to uro "pokuris" si zavrsio. A je to tko? Ker ce je tko.. pol samo :slap: :slap: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kako je s to uro vožnje tud mene zanimu :?

Misty: Kakšni so bli kej časi s P - Diablo Corso napram D - 208RR :? Takrat sem te še jst štopou :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cagiva: se spomnem ja, nesreče in napake na materialu se dogajajo... če bi gledal tako na to stvar, jaz ne bi bil nikoli več na pisti, ker se je tud men že zgodilo...

@Gregs: petek me ne skrbi, takrat ni gužve, baje, mene nedelja z dirko skrbi

bom preveru ko dobim nekoga ki govori hrvaško tukaj

@duhec: na računu piše striktno 1 ura, na kasi so mi rekli pejt zdajle gor (ob 11h) in boš vozu do odmora (ki je bil uradno ob 12:30)

ko sem prišel na pisto pa dobil namig (od nekoga ki je skrbel za red tam): vozi kolkr hočeš ;)

jaz se nisem pritoževal, ostali k so tko fural pa tud ne

je pa res da ni blo gužve gor (naenkrat po 4, 5 folka gor, 10 naenkrat jih je blo bolj redko), če bi bla gužva bi blo drugače, najbrž

@twingo16v: kar se ure tiče je to to. Uradno je striktno 1 ura. Če bi bilo (uradno) karkoli drugače, potem ne bi imeli cenika za 2 uri, pol dneva, cel dan

moj čas: 1:42:6

žal sem imel še vedno iste bremz ploščice kot nazadnje na mobiju (beri zanič)

težko direkt primerjam gumo, ker je blo dost drugih faktorjev drgačnih ;)

nujno mi mora en linije pokazat, ker se še zmer lovim in ubiram neki svojega (no, sej ni nujno da so tako slabe...) in zamenat bremze :(

2 sekundi bodo še težke, vendar imam še nekaj maneverskega prostora, predvsem na zaviranjih pred riješkim in zagrebškim ter zaradi linije v rupi. moja linija tam je sedaj obup :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napredek je kr dober :OK: , ko sem te jst štopal si bil prvič na Grobniku, čas pa 1:47 pa še neki.

Vaja, vaja, :) pa cekinčki :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja twingo16v, tole tadrugo je problem ja

bo treba sponzorje najdet

fp4492: hvala, včeraj sem bil drugič tam (prvič sem bil 27. na SLO dnevu na grobniku) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@misty: Pa 1:42.6 ?????? :eek: To so časi za AA v razredu superstock 600 nekje od 10. do 15. mesta). :worship: No, sej te ne poznam. Kako dolgo pa že voziš cestaka? Js mam namen enkrat letos it dol, pa bi rad prišu pod 1:55 (bom tudi drugič v življenju na pisti) z mojo K[r]awo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi ble finance, bi tud jest tam vozu... ;)

no ja, kdo pa nebi :D

:topic:

tole hondo furam od lani, od avgusta, upam da bo to moja prva kompletna sezona...na motorju (prej mel gpzja 500, ki ga kupil jeseni predlani in ga lani maja sesul na mobikrogu :(, potem pa pavza do avgusta)

on topic: danes je sonce, upam da bizixxx in še kdo uživa na grobniku :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in toplo :kva2:

Petek 8. julij grem pa tudi js dol :OK: za danes je blo uprašljivo vreme, pa sm si naredu že druge načrte :closedeyes: jah pa petek čas za zadetek :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite, a se splača za v petek 8. tud v naprej prijavljat (s to bedasto porovizijo pa to). Mislite, da bo tolk drena, da bo že z rezervacijo petek zaseden :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da za petek ne bo zasedeno...

na uradni strani piše tole:

Rezervacije

-Da bi bili sigurni da Vas bo Vaše mesto na pisti v času Motohappeninga čakalo, Vam priporočamo da se naročite v naprej. Naše dosedanje izkušnje so nam pokazale da je pista polna že v soboto zjutraj za oba dneva.

petek ni omenjen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

ja dons je blo noro dol. Pa sem zjutri mislu doma ostat. Pol je pa ob 11 sonček posijal, pa samo gas na Rijeko. Ista scena kot pri Misty-ju, sem redarja vprašal koliko časa lahko vozim, mi je dečko sam reku "Vozi koliko očeš" :OK: . Sem pa prišel dol ravno po pavzi, ko ni bilo nobenga motorista na pisti (vsi na kosilu), tko da sem praktično prve dve runde vozil sam. Zmeraj bolj všeč so mi teli prosti treningi, napram gužvi ki je na Motohapeningu.

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmeraj bolj všeč so mi teli prosti treningi, napram gužvi ki je na Motohapeningu.

Po drugi strani je pa dobro za učenje, če se lahko kakšnemu "malo boljšemu" od tebe pripopaš na rit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!