Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Od 1. do 3.7. steza prosta za moto trening če je kdo zainteresiran da bi šel dol.

Kje si pa dobil te informacije.... ker na njihovi strani piše:

01. – 03.07

INA MILLENNIUM C.

AUTO RACING

PH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko nekdo na spodnjo sliko nariše kdaj in v katero prestavo se kdaj vrže... se popolnoma zavedam, da je to ogromno odvisno od tipa motorja in "prirejenih" predstavnih razmerij.... zanima me samo tako .. ovirno..... hvala v naprej!

post-4556-1120209726_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tkole pelem.......za cajt 1.38.5 pomoje jih itaq večina takole pelje, razn če grejo kje s 3jo kjer grem js že s 4......klanc prot lukn naprimer, pa okol hriba drugi del....

lp,

jure

post-4213-1120219987_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tkole pelem.......za cajt 1.38.5 pomoje jih itaq večina takole pelje, razn če grejo kje s 3jo kjer grem js že s 4......klanc prot lukn naprimer, pa okol hriba drugi del....

lp,

jure

Skoz zagrebškega s 3.??...uf... kva sm jest polž :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa dobil te informacije.... ker na njihovi strani piše:

01. – 03.07

INA MILLENNIUM C.

AUTO RACING

PH

To je stran od Grobnika pa spremljaj...Kljik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 1. do 3.7. steza prosta za moto trening če je kdo zainteresiran da bi šel dol.

Lp

Koliko pa košta tak prosti trening,pa časovno-koliko traja,seveda če si ga že pelu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@fecko: kaj ko bi prebral ENO stran nazaj, se mi zdi da sem po slovensko napisal :P :D

@GhostRR, kawa7rr: najprej se mi je zdelo brezveze da bi pisal kje v kateri prestavi vozim, ker sem predvideval da so večje razlike med različnimi motorji in mora vsak sam pogruntat zase. Sedaj ko gledam to sliko, vidim da vozim v istih prestavah kot ti (samo na času bom mogu še delat, hehe).

Imaš to original prestavno razmerje ali si kaj menjal (jaz imam 15/46 namesto 16/46).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoz zagrebškega s 3.??...uf... kva sm jest polž  :wacko:

...nisi edini :( ...jz isto,...še na konc ciljne sem zmer v 2. dajal :hmm: ...ok res da je bla to rekreacijska vožnja,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nisi edini :( ...jz isto,...še na konc ciljne sem zmer v 2. dajal :hmm: ...ok res da je bla to rekreacijska vožnja,...

Sej če se mal hitrejš peleš, grejo tut ovinki hitrej in nekaterim pač ni potrebno dajat v 2 prestavo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW

Večina novincev na stezi vozi v prenizki prestavi, ker velja prepričanje, da ves čas rabiš moč, kar pa ni res - posledica je "kipanje".

Še posebej začetnik mora skozi ovinke voziti v višji prestavi, da so odzivi motorja bolj nežni in so s tem posledice napak v ovinkih in živčnosti blažje, pa še nepotrebnega dela s prestavljanjem je manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha scena, js vem d če bi se gor furu bi se tudi v 4. pelu po ovinkih, lih zaradi teh zdrsov :blush: pač sm bl usrane kaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi teh zdrsov :blush: pač sm bl usrane kaj :P

Je zoprno, ja.. na grobniku se nism bil.. me je pa marija ze ene 2x pocukala za rokav, k sm prenizko šaltu :oops:

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi !

A kdo ve, ce je dolih kak vulkanizer prisoten ob pisti.

Ce gremo jutri dol, bo Danci gume cisto posnel in bi moral potem zadnjo menjat za domov.

lp

gody

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tkole pelem.......za cajt 1.38.5 pomoje jih itaq večina takole pelje, razn če grejo kje s 3jo kjer grem js že s 4......klanc prot lukn naprimer, pa okol hriba drugi del....

lp,

jure

Lahko vprašam s kakšnim motorjem peljš ta cajt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW

Večina novincev na stezi vozi v prenizki prestavi, ker velja prepričanje, da ves čas rabiš moč, kar pa ni res - posledica je "kipanje".

Še posebej začetnik mora skozi ovinke voziti v višji prestavi, da so odzivi motorja bolj nežni in so s tem posledice napak v ovinkih in živčnosti blažje, pa še nepotrebnega dela s prestavljanjem je manj.

ah nee nooo,to se more skoz navijat kar mašina da,da tisti gledalci ki ne pritiskajo štoparice ja vidijo(slišijo),kuko hitr gre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko vprašam s kakšnim motorjem peljš ta cajt?

Kawasaki Zx-7RR, letnik 1996. No, mašina je ubistvu letnik 2001, in ne RR, ampak R.....frgazarje mam pa še zmer od RR-a....

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki Zx-7RR, letnik 1996. No, mašina je ubistvu letnik 2001, in ne RR, ampak R.....frgazarje mam pa še zmer od RR-a....

lp,

jure

Kapo dol s takim bombnikom takšen čas!

Si dosti na GRobniku oz. dosti treniraš?

Katere gume pa uporabljaš?

Sory da sem radoveden vendar sem kar malo fasciniran - res dober čas!!! :eek:

Svaka čast! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri nameravam it na Grobnik. V ta namen sem si sposodil prikolico, na kateri je še za en moped prostora (hint, hint) ;).

Sicer je en kolega dejal, da bi mogoče šel, če ne bo preveč utrujen od današnje noči - tako da nanj ne računam preveč resno...

Če je kak interesent iz MB ali okolice, naj se javi na PM.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol s takim bombnikom takšen čas!

Si dosti na GRobniku oz. dosti treniraš?

Katere gume pa uporabljaš?

Sory da sem radoveden vendar sem kar malo fasciniran - res dober čas!!!  :eek:

Svaka čast!  :OK:

hehe, niti ni bombnik: je shujšan več kot dovolj; ima 165-170kg prazen, disciocatti diske, mašina je serijska, pravtako vzmetenje, tako tudi klešče za bremze in ostalo....razen oklepa in tanka (karbon seveda) tako, da je motor izredno vodljiv in odličen za peljat.....skratka....motor je odličen za dirkanje in ga ne zamenjam z nobenim! Ti, da občutek da sploh padt ne moreš, sam kurc k to ni res :kva2: :kva2:

nisem veliko dol, letos sem bil 2krat dol, in še septembra grem, ker mam takrat tekmo (jura racing).

gume....khm....vozim kar dobim bi lahko rekel: večinoma pirelli slick sc2 (medium)....zadaj mam 16.5 col feltno, spredaj marcesini 17 col. Se pa vozim tudi z dunlop, metzeler in michelin....največ pa pirelli (katera je za moje pojme tud najboljša za na pisto).

edit: drugače pa glede časa: se da še komot najmanj 1s dol dobit mogoče tudi 2, ampak bomo vidl kaj bo iz tega :) Rezervo ima pač več ali manj vsak na progi....bom vidu, če si jo bom upov uporabt :)

lp,

jure

Popravljeno . Popravil kawa7rr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je pa druga pesem, sem mislil da maš popolnoma serijski motr brez predelav!

Res lepo!

Jaz sem se ustavo na 1.40.2 pa sem se 3 leta vozo tu okoli, pa nikak pod 40. Res je da sem bil na leto samo 2 x na Grobniku v bistvu takrat ko smo meli dirke te klubske verjetno si slišal MC AMD TAM Maribor smo vsako leto 2 x bili doli. Sicer na motorju nisem imel dobenih predalav razen izpuh Akrapovič in spredaj en zob manj, drugače pa čisto serijski motor (R1). Lani sem kupil novo R1 pa nekak nisem imel časa in sploh nisem bil na pisti (pravi cepec) letos pa sem ga prodal.

Žal pa se je pred nekaj dnevi možakar z mojim bivšim motorjem smrtno ponesrečil v Postojni kar si verjetno slišal. Močno pa razmišljam da bi ponovno nekaj kupil, ga porihtal in hodil samo na pisto, ker cesta se mi zdi je letos postala prenevarna! Sicer pa se bomo kaj srečali na Grobniku ko bo padel novi stroj, pa bova kako rekla. Boš me malo potegno da pridem pod 40 pa bo padla pijača. :OK:

Moja malenkost pred leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!