Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Sem bil danes dol.Res je bilo čudovito.Nobene gužve-max nas je bilo 5 motorjev naenkrat na stezi.Naredil cca 35 krogov,tako da imam za par dni dost motorja.Drugi teden se pa vidimo na happeningu.Drugače se mi pa počasi dozdeva da hayabusa ni glih primeren motor za na pisto.Kaj pa vem.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghost_R1 :OK:

Nikar se ne sekiri, če ni šlo še pod 1.40. To je za rekreativca zelo lep čas in jih je kar nekaj "ta pravih" dirkačev, ki se še danes ne spustijo pod to mejo. Drugače pa pohvale motorčku in tvojem stilu podiranja :OK:

Mi je pa všeč tvoje razmišlanje, o nakupu motorja za na pisto :worship:

PS: Moj čas z Hondo RS125R brez kakeršnega koli vlaganja v motor in zelo malo treningov (razen tistih uradnih na dirkah) je bil 1.38.2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Moj čas z Hondo RS125R brez kakeršnega koli vlaganja v motor in zelo malo treningov (razen tistih uradnih na dirkah) je bil 1.38.2

:blink: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače se mi pa počasi dozdeva da hayabusa ni glih primeren motor za na pisto.

Še celo tovornjak je za na pisto :D , tko da je tud tvoja kravca brez problema "za na pisto" :OK: . Važno je, da si celega pripeljal nazaj, k je res lep :blink: .

Vreme je pa bilo idealno dol, ne premrz, ne prevroče :P .... pa pista je bla neki cajta sam moja :D

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je pa vlekla burja k pr norcih :angry2:

no, vseeno je blo luštno vozt ;), spoznal tudi danci1973-ja :OK: , časi pa nič boljši... 1:43 je šlo najhitreje :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tkole pelem.......za cajt 1.38.5 pomoje jih itaq večina takole pelje, razn če grejo kje s 3jo kjer grem js že s 4......klanc prot lukn naprimer, pa okol hriba drugi del....

lp,

jure

Hmm zanimivo.Js pa kr skoz v 3ji sam pred ciljno šaltam v 4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghost_R1  :OK:

Nikar se ne sekiri, če ni šlo še pod 1.40. To je za rekreativca zelo lep čas in jih je kar nekaj "ta pravih" dirkačev, ki se še danes ne spustijo pod to mejo.  Drugače pa pohvale motorčku in tvojem stilu podiranja  :OK:

Mi je pa všeč tvoje razmišlanje, o nakupu motorja za na pisto  :worship:

PS: Moj čas z Hondo RS125R brez kakeršnega koli vlaganja v motor in zelo malo treningov (razen tistih uradnih na dirkah) je bil 1.38.2

Vidim da vsi pod 40 tako da mam tega dovolj, če ne letos pa drugo leto tudi jaz pod 40! TAK!!! :oops:

PS je pa naš SAndi kupil čistokrvnega superbicke Suzukija (novega) 32.000 €

NORO NORO NORO to bo še zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da vsi pod 40 tako da mam tega dovolj, če ne letos pa drugo leto tudi jaz pod 40! TAK!!! :oops:

PS je pa naš SAndi kupil čistokrvnega superbicke Suzukija (novega) 32.000 €

NORO NORO NORO to bo še zanimivo

Ne se sekirat,jst sm nad 40,tko da nisi sam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je pa vlekla burja k pr norcih  :angry2:

no, vseeno je blo luštno vozt ;), spoznal tudi danci1973-ja  :OK: , časi pa nič boljši... 1:43 je šlo najhitreje  :zzz:

Misty, lepo te je bilo spoznati... :)

D.

PS: Kaj več in filmči pa jutri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa 1.50 vec kot ustreza. :OK: sicer sem se s takratno 10 let staro CBRko zelo namucu, da sm prsu v takem cajtu mimo ciljne, ne vem pa se kako je z VTR ker nism se bil dol. Magari bom moru vzet dol s sabo en kamjon bencina, ma ajde.. gremo rejsat!! no expences! ;) :blink:

Zdej pa bistvo: ker mene (pa se vsaj dva kolega) ze posteno razganja in preprosto TREBA IT na grobnik me zanima cist en prakticen nasvet - kdaj it. Aja, ce bi bilo mozno bi bil sel (predpreteklik :lol:) te dni kukr je sel misty oziroma BIZIXXX samo ok, ni ratalo. jebat ga.

ok, pro et contra. :)

Kot pise tuki bo od 8. do 10.7. motohappening oziroma 13.7. moto free practice. Zdej, naceloma bi sli 8.7. (petek) ko naj bi bilo manj guzve, samo jst recimo bolj navivam za 13.7. ker se mi zdi, glede na vase izkusnje, da bom mel vec od dneva in voznje. Sploh pa, a je edini nacin za vozit v petek na motohappeningu, da vzames celodnevni termin (torej 15.000 SIT) al je mozno tudi za kaj manj? Oziroma kar prit dol in it za eno urcko na pisto kot zadnjic ko ste dali 40EUR? :?

Drgace je pa do 8.7. oziroma 13.7. se neki rdecih polj (exclusive reservation) in razmisljam ce se tem ljudem da nekako pridruzit al je prou no go? :whistle: Alpa magari ce kdo slucajno zasledi da kej odpade bi blo lepo da to informacijo deli z nami :OK: Ok, svinja sanja koruzo, ampak nikol ne ves. :krneki:

ja nc, lep pozdrav! :)

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, obljubljen filmček z Grobnika (3.7.05). Morda se bo kdo prepoznal? :naughty:

Sicer pa je bilo full dobro, edino veter je tu pa tam malo premočno zapihal in me strašil... Vozil sem čase okrog 1:55-1:56, najboljši krog pa je bil 1:53:xx - s čimer sem kar dobro presegel svoja pričakovanja (v bistvu sem si želel le, da ne bo dosti čez 2 minuti :lol2:).

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi blo kej kandidatov za 19.7 za grobnik mogoce.

Al pa dej GHOST RR, ce si tok dej pol se gor daji objave kdaj so, da bi se zmenil pa gremo skup dol mal se vozt.

Se mi zdi fajn tale zadeva free trening, ker pomoje ni guzve...

Ghost, lahko mal opises kok casa lahko vozis in ali mas kej prekinitev ali kej, al sam vozis skoz... kok je to cenovno???

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo resno razmišljam o 19.07. :hmm: . Rock po kateri poti maš namen it dol: preko Ilirske ali preko Delnic?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo resno razmišljam o 19.07. :hmm: . Rock po kateri poti maš namen it dol: preko Ilirske ali preko Delnic?

Jah ce bi sel, vrjetno na delnice, samo ce bi sel bi sel najrajs s prikolco/kombijem.

Edini problem je, ker nevem ce bom ze dobil polister plastike do torka...

Drugac rajs prestavim na naslednji termin....mogoce kdo ve kdaj je to

LP;ROck

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vreme bom 19. dol :OK:

je treba še mal treninga da bom na naslednjem happeningu prvi :D

Rock, mal pobrskaj nazaj, sem že pisal o tem kako je na free treningih (letos bil 2 krat)

glede terminov za free treninge pa :worship: GhostRR, bu5a in ostalim ki jih sporočate tukaj :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghost, lahko mal opises kok casa lahko vozis in ali mas kej prekinitev ali kej, al sam vozis skoz... kok je to cenovno???

1h je 10kSIT; 2h 16kSIT če je malo drena na stezi, se da zmenit, da se 1h porazdeli na več "etap" :P (za tiste, ki majo take gume, ki se po 5-ih krogih na nož pregrejejo)

Če bom šel dol 19. ali 21. bom tukaj objavil, da se bomo lahko kaj skupaj zmenili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej a se zmenmo pa gremo 29. dol...do tarkat bom jest mel plastike, mater za drug tedn nevem ce mi bo uspel....

Da bi se zmenil pa sli skupaj dol....

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom sigurno šel na kakšen od prihajajočih free treningov.Samo vreme je ovira,tko da ko bo napovedano lepo,grem sigurno.Ponavadi grem s kombijem,tko da se najde še kakšen prostor za kakšen motor ali dva,če kdo slučajno nima prevoza.Se bomo obveščali kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom sigurno šel na kakšen od prihajajočih free treningov.Samo vreme je ovira,tko da ko bo napovedano lepo,grem sigurno.Ponavadi grem s kombijem,tko da se najde še kakšen prostor za kakšen motor ali dva,če kdo slučajno nima prevoza.Se bomo obveščali kako in kaj.

Iz kerega kraja si oz.od kje greš s kombijem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!