Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Če pridem do litije naložiš še mojega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom sigurno šel na kakšen od prihajajočih free treningov.Samo vreme je ovira,tko da ko bo napovedano lepo,grem sigurno.Ponavadi grem s kombijem,tko da se najde še kakšen prostor za kakšen motor ali dva,če kdo slučajno nima prevoza.Se bomo obveščali kako in kaj.

No evo, takoj sm za, da gremo skp dol oz. se skup dobimo dol ce smo iz razlicnih krajev...

Sm pa tud jest za tak dan da bo fajn sonce...

Bu5a->mater zdej pa ze morm pridt po tisto agv-jko, predn se ti premisls za popust :)

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo, takoj sm za, da gremo skp dol oz. se skup dobimo dol ce smo iz razlicnih krajev...

Sm pa tud jest za tak dan da bo fajn sonce...

Bu5a->mater zdej pa ze morm pridt po tisto agv-jko, predn se ti premisls za popust :)

LP;Rock

Ja pohit ,pohit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnega hudega napora za sporočanje terminov ravno ni:

http://www.grobnik.com.hr/engl/kalendar.asp

Glej zelene dni! Se pa vedno nekaj spreminja. Ravno danes novi zeleni dnevi 21.7., 29.7. in 2-4.8.

tnx za info, nisem vedel da si lahko s tistim koledarjem kaj pomagam ker ga nisem jemal resno :unsure: (glede na ažurnost ostalih podatkov na internet strani od grobnika :rolleyes: )

@all: jaz sem takoj za da se zmenimo skup za dol

več nas bo, bolj bo zanimivo na pisti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cas .. tam okoli 1.40 .... in tukaj se mi je ustavlo (zaenkrat se vse original, tudi nastavitve amortizacije) .... verjetno bo treba tudi kaj nastelat :)

Pri vstopu v ovinke mi ze fajn plava.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnih 90% je verjetnost, da grem 19. na grobnik... še kdo? Dokočno bom vedel v ponedeljek zjutraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 19. še ne bom imel poštrihanih plastik, tako da ne morem

21. kvečjemu, drugače pa 29.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno!!!  :yea2:

Moja ljubica dobi nove gume v ponedeljek...  :grim

Eh, pusti ti mene. <_< Sm bil malo zmeden, sm hotu rect na Grobnik! :slap: :lol: No tudi na grobnik bomo se kej sli, v dolomite se itak gre. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, pusti ti mene. <_< Sm bil malo zmeden, sm hotu rect na Grobnik! :slap: :lol: No tudi na grobnik bomo se kej sli, v dolomite se itak gre.  :grim

Ma ne... sej vem, da si mislil Grobnik... .) Saj je tudi tema Grobnik...

Saj jaz sem mislil, da gremo na Grobnik PO Dolomitih... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem  če bo vreme ok.

Eh, jutri (19.) bo dež ... je že spremenjena napoved iz "neviht" v "dež". Nič.... se vidimo 29. :OK:

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no evo zdej pa tisti,ki imate kej izkušenj predlagajte kere gume so najboljš za dol???...zanima me predvsem glede trdote gum,kere najbol ustrezajo tistmu asfaltu dol??

...zdej tko nimam ful izbire ker mam spredej 16" tko da ostanejo mi te:

sprednje: Dunlop D207F, D207RR, D208, D208RR...

Metzeler M1 sportec

Pirelli Dragon (po moje da je ta :hmm: )

Avon Azzaro (se mi zdi da je ta)...

zadnje: pa katera koli 17" 180/55-17....

...tko da s predlogi na dan :D .....zdej se počas že psihično in finančno pripravljam na avgustovski motohappening,...moram kr kmal že vplačat,da bom mel zagarantirano mesto na sobotnem treningu in dirki :) ....aja pa zdej so podražl,trening 1 dan je 500kn,...+150kn za dirko doplačilo...

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno pod supercorso ne grem več...

se pravi za na pisto nekaj v rangu supercorse (pilot race, dunlop gp morm še sprobat...enkrat, rennsport je itak isto ko supercorsa...baje)

rang 208 rr, diablo corsa, sej so zelo uredu gume, še posebej za na navadno cesto, vendar na grobniku drsijo (ok, predvidevam da boš vozil na čas ;))

supercorsa pa drži kot pribita, vendar se pazi, ko spusti (pri pretiravanju), takrat ČIST spusti (vsaj meni je)

burek, a je teb treba vse na pladnju prinest al bo uredu če ti dam link www.motohappening.com pa se boš tam podrobno informiral? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je cena? A je to na uro al kaj?

Mi poves okivrne cene za supercorsa, to so pireli supercorsa a ne....

Bom mogu kmal menjat zadnjo pa me zanima po kok so 190-17.

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja misty vse lepo in prov če bi obstajala supercorsa 16" za spredi,tko jo pa ni... :( ....

...edin če bi dal spredej uno dragon al kva je pa zadej to supercorso :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!