Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

rock, to si najbrž mene spraševal in ne bureka :)

kontaktiraj bladzota na forumu

cagiva, za 16' ne poznam 0, tko da nisem vedel

saj guma ranga diablo corsa, M1 tudi ni tako slaba (tisto drsenje o katerem sem govoril pride s pretiravanjem) s supercorso se pozna razlika potem ko loviš sekunde (konkretno pr men je bila supercorsa hitrejša za cca 1.5 - 2 s od diablo corse)

se pa da s cbr 600 peljat z diablo corso 1:45 čist lepo (krog za ogrevanje sem imel pod 1:50)

edited: zadaj mehkejše gume ti ne priporočam

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vpr.

a je obvezen usnjeni kombizon,ali je lahko condura z vsemi ščitniki,in v pasu spete hlače in jakna,lp

zdej boš pa rekel, da se voziš na R1 v corduri :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej boš pa rekel, da se voziš na R1 v corduri

Mel,pa prodal z motorjem vred,ker mi položaj ni vztrezal,imam conduro,in čakam na FZ1,takrat bom tudi kupil kombinizon

Sprašujem zato ,da ne bom dol v luft gledal,si ga raje sposodim,a kdo 100%ve,hvala za odg,prosim z da ali ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel,pa prodal z motorjem vred,ker mi položaj ni vztrezal,imam conduro,in čakam na FZ1,takrat bom tudi kupil kombinizon

Sprašujem zato ,da ne bom dol v luft gledal,si ga raje sposodim,a kdo 100%ve,hvala za odg,prosim z da ali ne

Uradno je usnje obvezno. Neuradno pa te spustijo gor tudi v corduri - navsezadnje tam podpišeš izjavo 'o lastni odgovornosti'...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je beseda :OK: :OK:

sicer naj bi bile krajevne nevihte, ampak jaz sem zraven

22.07 13-17h ?

kdaj nameravate it dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je beseda  :OK:  :OK:

sicer naj bi bile krajevne nevihte, ampak jaz sem zraven

22.07 13-17h ?

kdaj nameravate it dol?

Tm okol 10-11h iz Litije,tko da bi bli okol enih dol,pol pa gasa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se dobimo pol dol okol 1h ;)

še kdo drug namerava it?

da se ne bom jest lih prot 1300 busi dajal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se dobimo pol dol okol 1h ;)

še kdo drug namerava it?

da se ne bom jest lih prot 1300 busi dajal  :lol1:

Še nabiram kolege.Zaenkrat smo trije.Se dobimo v bifeju al pa tm nekje okol.Kak motor maš,da se prepoznamo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bos sel z nsr-o gor?

Pa koji kurac tebe briga zame? Tam se brigaj zase in ne zajebavej! Lohk da boš ti jutri padu čist po neumnosti, pa kaj, se ti ne bojo drugi smejali, ker je krneki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nabiram kolege.Zaenkrat smo trije.Se dobimo v bifeju al pa tm nekje okol.Kak motor maš,da se prepoznamo?

če bo taka gužva kot je bila nazadnje se ne bo problem najdet :S :D

mam cbr 600 rdeče - črno (na novo pobarvani poliestri ;))

@dimni, pa kaj se sam neki kurčiš, lepo te je vprašu

mišljeno je pa po moje bilo v stilu: da ne bodo skoz z belo zastavo redarji na pisti mahali ko boš (ko bi bil) gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res. A se na grobniku sploh sme vozit s 125? al majo kšne posebne dni določene :?

na spletni strani nič ne piše... :huh: jst bi ful šou provat kr po cesti mi res ne diši divjanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa koji kurac tebe briga zame? Tam se brigaj zase in ne zajebavej! Lohk da boš ti jutri padu čist po neumnosti, pa kaj, se ti ne bojo drugi smejali, ker je krneki

Sam res kaj se kurcis. Sm sam ze trikrat padu, pa se mi res ni noben smeju. Vprasu sm za to, k bi bil po moje prvi k bi sel gor s 15 konji. To je vse. Brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kok pa res pride (penezov) kak krog ali dava. K bi se sel tut jst z mojim mopedom mal sramotit. Lahka greva pa z hayabuso dragat zravn an prkerplac :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr je men znano je obvezen usnje :hmm: ...

ni...obvezna je samo celotna zaščitna oprema

.....a je to usnje ali koruda nima veze...

no ma...ampak ne za varnostnike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kok pa res pride (penezov) kak krog ali dava. K bi se sel tut jst z mojim mopedom mal sramotit. Lahka greva pa z hayabuso dragat zravn an prkerplac :naughty:

40 € ali 292 kun za 1 uro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res kaj se kurcis. Sm sam ze trikrat padu, pa se mi res ni noben smeju. Vprasu sm za to, k bi bil po moje prvi k bi sel gor s 15 konji. To je vse. Brez zamere.

Lej dorry, sam tam v Ride temi si neki "pametoval" ker sm fuknu, in nevem kaj, se mi zdi da imaš neki prot men non-stop, če ne hvala bogu, ker se mi ne da ukvarjat s takimi ljudmi ki se smejijo drugim ker padejo, in oh in sploh, sorry še enkrat, sm mislu da si drgač mislu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mir otroc :004

na turistično vožnjo na grobniku, ki je pogosoto zastojn (as in Đabe!!!) greste lahko s katerimkoli mopedom in vse kar rabite je čelada....

pa mislim da je vožnja po pisti odlična šola in nadvse primerna zadeva tudi za začetnike... :angry2: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res, ampak turistična vožnja je organizirana ločeno od treningov, ponavadi na kakih večjih prireditvah (z razlogom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sprašujem če je sploh pametno it z 32 konjskim in 100 kg motorjem na pisto, če "dirke, treningi, izživljanja" niso ločena po moči. Namreč res ne mislim dajat 40 evrov, zato da bom pol mogu skoz nazaj gledat da me kdo ne pogazi :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!