Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

In kdaj pridejo te zastonj fure?

Staycool-100kg motor? kaj pa maš? BTja? 125ke pod 130kg mislim da ni :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmmm te zastonj fure ni tolk za info. .) ...je pa na motohappeningu turistična vožnja za 150kn...al pa letos aprila je blo na dnevu slovencev 3000sit turistična vožnja....to pomeni da se voziš v spremstvu inštruktorja,prehitevanja naj ne bi bilo...odpelje se pa kakšnih 5-7 krogov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sprašujem če je sploh pametno it z 32 konjskim in 100 kg motorjem na pisto, če "dirke, treningi, izživljanja" niso ločena po moči. Namreč res ne mislim dajat 40 evrov, zato da bom pol mogu skoz nazaj gledat da me kdo ne pogazi  :unsure:

Ti kr pejt,boš vsaj vidu kako zgleda pista pa lohk si boš dal mal duška(skoz gas do konca).Za druge zadaj naj te ne skrbi,ker velja nenapisano pravilo da pazi nase in na une pred tabo,tisti zadaj bodo pa nate.V torek se je en model vozu gor s čoperjem,tko da res ni panike kak motor mš.Važna je volja. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je dan za grobnik ;)

vreme je lepo, sicer napovedana rahla burja v kvarnerju, ampak to tako ali tako ni nič novega ;) popoldne pa zna bit kaka ploha ali/in nevihta v slo

see ya...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bilo noro, navkljub tisti plohi (po njej naredil čas 1:40:8 :D :D :D , neuradno seveda)

bu5a :OK:

blagor vam k ste bli s kombijem, mene in BAMATOta je potem pralo čez delnice :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no evo zdej pa tisti,ki imate kej izkušenj predlagajte kere gume so najboljš za dol???...zanima me predvsem glede trdote gum,kere najbol ustrezajo tistmu asfaltu dol??

...zdej tko nimam ful izbire ker mam spredej 16" tko da ostanejo mi te:

208RR bo pomoje kar najbolje. Meni ni nič drsela.... Ko popusti pa popusti ... in to s cele. Gledat moraš pa tudi na tlak v gumah. Čeprav zakonov fizike v tem primeru ne poznam čisto :hmm:

Te gume imajo slabost baje le v tem, da se pri tempu "na nož" pregreje v 5-7 krogih. Pač greš v bokse malo vode nanje zlit :lol:

Drgač je pa Jerman z njimi vozil okol 1.36 z njimi na slovenskem dnevu na grobniku letos spomladi z serijsko R1 <_< In to več kot 5 krogov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bilo noro, navkljub tisti plohi (po njej naredil čas 1:40:8  :D  :D  :D , neuradno seveda)

bu5a  :OK:

blagor vam k ste bli s kombijem, mene in BAMATOta je potem pralo čez delnice  :BUA:

S katerim mopedom si se pa vozil 1.40 ? In katere gume si imel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_moped_ je cbr 600 FS, vozil pa na supercorsi

čas je bil 1:40:8, do 1:40 je še skoraj sekunda, je pa to moj naslednji cilj - pridet pod 1:40 :naughty: ...če se bo dalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_moped_ je cbr 600 FS, vozil pa na supercorsi

čas je bil 1:40:8, do 1:40 je še skoraj sekunda, je pa to moj naslednji cilj - pridet pod 1:40 :naughty: ...če se bo dalo

Če te bom jest štopu, boš sigurn pod 1:40... (boljebitinategnjenkotpoštkodovanvograjipress) :P

29.7. je še en "zeleni" dan :whistle: Tokrat ne bom nič procente zbiru... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_moped_ je cbr 600 FS, vozil pa na supercorsi

čas je bil 1:40:8, do 1:40 je še skoraj sekunda, je pa to moj naslednji cilj - pridet pod 1:40 :naughty: ...če se bo dalo

Dobr cajt ni kaj kdaj greš naslednjič ? menda je 02.08.05 frej pa se lahko zmenimo. Kolk vas je pa bilo v petek ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha!

Kolk kosta tale hec in kdaj se to zacne v petek vozt ter ali se lahko vozi v corduri oziroma ali so kake druge omejitve? :?

thx za vse info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< se enkrat..

lahko se vozi v corduri

v boksih vedno :P

@skuba: 1 ura je okol 10k sit... polistaj malo nazaj v temi za dodatni info. Aja... pa tole sploh ni hec... se lahko polomiš tud na grobniku!

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te bom jest štopu, boš sigurn pod 1:40... (boljebitinategnjenkotpoštkodovanvograjipress) :P

29.7. je še en "zeleni" dan  :whistle: Tokrat ne bom nič procente zbiru...  O:-)

hehe, dopuščam možnost napake, vendar me je brat na motohappeningu na dirki štopal 1:43:4 (najhitrejši krog), uradno je blo pa 1:43:414 (to prebral kasneje)

tko da zaupam moji štoparci ;)

(nemarambitnategnjennitipoškodovanpress)

Dobr cajt ni kaj kdaj greš naslednjič ? menda je 02.08.05 frej pa se lahko zmenimo. Kolk vas je pa bilo v petek ?

hvala.

zadnje čase sem "skoz" (beri: preveč) dol, tako da me že na večih področjih malo baše :(

frej je 29.7, pa 2, 3 in 4.8

žal me najbrž ne bo, ker šparam gumo še za motohappening :rolleyes:

v petek je bilo napram podobnim treningom kar nekaj folka dol, tako da ni bilo dolgčasa. tukaj iz motosveta sta bila dol tud BAMATO in bu5a

@Nagaya: touring motor, touring guma :hmm:

nekaj opcij je:

- ali polaga motor na tla

- ali pobira motor

- ali je to bladzo :P

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- ali je to bladzo

Ni bladzo, je Elbarto...

Bilo je leta 2003... bilo je lepo... bil sem prvič na Grobniku takrat.... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frej je 29.7, pa 2, 3 in 4.8

Ej, banda... a bi bil kdo za sredo 3. ali četrtek 4. avgusta za iti dol?

A kdo ZAGOTOVO ve, da je takrat prosto za vožnje?

Če kdo ve, naj kaj več napiše, prosim... planiram peljati 2 komada na pisto... :naughty:

Če pa ima kdo kombi in prostor za 2 motorja, sem pa takoj za prišlepati... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neuradni viri pravijo, da naj bi bilo leta 2006 na Grobniku svetovno prvenstvo v Endurance. Vozilo naj bi se 200 milj Grobnika.

Zelo vzpodbudno se sliši. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

jest pa še en prijatelj greva dol jutri zjutraj. Gre še kdo? Moram še izkoristit tale petek, potem namreč 15 dni ne bom videl motorja :cry:

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

jest pa še en prijatelj greva dol jutri zjutraj. Gre še kdo? Moram še izkoristit tale petek, potem namreč 15 dni ne bom videl motorja :cry:

Lp, Bizi

Grem 04.08.05 najman dva pa še kdo se bo sigurno pridružil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puf.. kva je blo dons vroče dol... :huh:

Hrvatje so ga spet biksal, k so stezo šele ob 11h odprl :BUA:

Drgač pa: Trst je naš...... pa hrvaška do grobnika :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!