Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Ja, dons je blo za pop..izdit vroče. Že info tabla na avtocesti nad Rijeko je ob 9.30 zjutraj kazala 29 stopinj :kva2:

Vsi ki greste dol 3 in 4.8. fajn vozte, pa se vidmo na nasljednem motohapeningu.

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dons je blo za pop..izdit vroče. Že info tabla na avtocesti nad Rijeko je ob 9.30 zjutraj kazala 29 stopinj :kva2:

Vsi ki greste dol 3 in 4.8. fajn vozte, pa se vidmo na nasljednem motohapeningu.

Lp, Bizi

A to preden si svojo yamo nazgal 250+ na ravnici?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa juter 2.8. je  grobnik  frei

mogoce kdo kaj vec ve o tem

Ja mi bomo šli menda je frej preveri na www.grobnik.com.hr

Pa se vidmo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: je komu jasno, koliko bo v četrtek 4. avgusta cena za vožnjo na Grobniku?

Pa še to: je možno plačati v EUR ali samo v KN?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je prosti trening tako kot ponavadi bodo tudi cene najbrž tako kot ponavadi ;)

plačaš lahko tudi v €, ponavadi 40€ ali 292 kun za eno uro (nazadnje je bilo 291 kun, najbrž prilagajajo glede na tečaj evra)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je prosti trening tako kot ponavadi bodo tudi cene najbrž tako kot ponavadi ;)

plačaš lahko tudi v €, ponavadi 40€ ali 292 kun za eno uro (nazadnje je bilo 291 kun, najbrž prilagajajo glede na tečaj evra)

Misty, hvala... :yea2:

Imam nekaj kun, ampak bom tudi ojrote imel s seboj... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty, hvala...  :yea2:

Imam nekaj kun, ampak bom tudi ojrote imel s seboj... :D

Ko sem tam plačeval sem dobil občutek, da so ojroti bolj zaželjeni... Če druga ne, so 'default'. :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ne se hecat! :angry: No sej nism tko jezn.. :P sam me jezi tako..

Prej dopoldne sm zasledil nekje eno temo je nekdo odprl, da bo MK Savinja imel organiziran prosti trening 1. septembra 2005 od 13h do 17h za 12k SIT (predplacilo) in zdej te teme ni vec spljoh! Kaj lahko kdo od adminov razlozi zakaj je bila zbrisana? Oziroma niti ne, mi je jasno zakaj je bla zbrisana, ni mi jasno zakaj ni bila prestavljena kam alpa preprosti copy-paste v to temo Grobnik?? Mislim krneki.. :nono:

No anyway.. kaj kdo kej ve? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dež, dež.... po*$#"%"$#&$%#$%"&"$#%&"$&an dež.... :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS ... mogoče se pa čez uro zjasni... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mogoče se pa čez uro zjasni...  :whistle:

Upam, da te bo nekdo uslišu.. čeprov je že mal pozno da se spravmo dol :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons na pisti 1-4 motorinčki :kva2: glih prou za postavitev najpočasnejšega cajta :yea1: ..... Kje ste bli vsi aaaa :P ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

delali v službi, gledali čez strešno okno in kleli vreme

dost dobr? :D

sam da ste uživali :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons na pisti 1-4 motorinčki  :kva2: glih prou za postavitev najpočasnejšega cajta  :yea1:  ..... Kje ste bli vsi aaaa  :P ???

Pol je padal? A je blo kaj presledkov, da si lahko mal vozu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je padal? A je blo kaj presledkov, da si lahko mal vozu?

Jest nimam lulčka :angry2:

Ob 14.00 je v Ilirski Bistrci prenehalo nalivat, ob 14.30 sva z Rudetom malo skeptično (na Grobniku se ni nihče javljal) vseeno zajahala prasico in uletela na pisto ob 15.30.. Na začetku so bili kar močni sunki burje, ki pa so se po četrti uri umirili. Škoda le, da je bilo veselja ob 17.00 konec :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na začetku so bili kar močni sunki burje, ki pa so se po četrti uri umirili. Škoda le, da je bilo veselja ob 17.00 konec  :( .

A so stezo zaprli ob 17h a je zmanjkal kondicije? Tam na vratih namreč piše, da je steza odprta od 9h do 19h. Ko sem bil jest dol, so stezo odprl šele ob 11h... dobr je tud vedet, da stezo tud zaprejo 2 uri prej :BUA:

Blagor enim, ki imajo eno uro do grobnika :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest nimam lulčka :angry2:

Ups se opravičujem... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boste predolgo iskali idealne linije na Grobniku.  .)

Meni se pa ne zdi ravno idealna.... res pa je, da je to samo skica... kaj pa menite vi :hmm:

Da je treba v reškem čez sredino v ovinku?

Da se pri izhodu v zagrebškem ne gre čisto do zunanjega roba?

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v reškem sem jih kr ene par vidu to linijo vozit (tudi sam prakticiram - če se le da, beri: večina gre drugače in jim sekaš linije potem)

zagrebški pa ne vem, tole na skici je čudno, jaz ga grem dokaj pozno v ovinek, potem pa skrajno desno do roba in levo v naslednji, če se le da tudi s kolenom na robnik. 600 je problem ker če zafrkneš v tem ovinku (in s tem podreš kombinacijo naslednjih) imaš manjšo hitrost pol na ravnini

sicer pa jaz itak vsak krog drugo linijo vozim :BUA: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!