Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Se kdo ponudi za prevoz jutri iz Lj. z avtom seveda

... jaz planiram iti malo pogledat dol... :whistle: ...upam samo, da mi kaj ne prepreči... ;)... pokliči kaj zvečer... plan pa je start iz LJ ob 10:30-11:00, odhod nazaj ob 15:00...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uaaaaa!!!!! :yea2: Zakon!

OK, zdej sm se umiril. Ful je blo doro, tempratura lih prou za nas, za motorje, za gume. Vreme prou brez oblacka cel dan, guzve lih prou tko da ce si se hotu furat sam si se lahko in ce si hotu se s kom dajat se je lih tko dalo. Kolena pilu v levo in v desno, najbolj vazno pa je to, da je VTR prsla domov cela. Vec od dneva res ne bi mogu prasat. :OK:

Na poti dol me je zeblo ku animal0019.gif. Ko sm bil v Ilirski B. na bencinski me je prehitela happy0169.gif (--> uradna slikca od Kat) pol jst hitro gas kolkr je slo ma sm jo vseeno dohitel kumej na meji. rudeboy, nekam divja ta tvoja happy0169.gif (--> ma.. a ji ni podobna no?) .. :whistle: Za nazaj mi je pol tudi delala druzbo. Prou po pravici, dobro da sm jo mel ce ne bi ostal lacen, zejen in se prehladil bi se.. :slap: (prou pase cajcek zdej ;) )

Pol so bli doli se Gregs, Hanzi, Tamara, GhostRR in se.. joj.. Elisa? :blush: pozabu :slap:

God thank you for this wonderful wonderful day. (Jim, American Pie 1) :lol:

---------------------------------------

edit: slikce slikce slikce slikce slikce slikce!!! :P Tisti k ste kej photkali dejte kej nalimat. Danke. :worship:

Popravljeno . Popravil duhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uaaaaa!!!!!  :yea2: Zakon!

OK, zdej sm se umiril. Ful je blo doro, tempratura lih prou za nas, za motorje, za gume. Vreme prou brez oblacka cel dan, guzve lih prou tko da ce si se hotu furat sam si se lahko in ce si hotu se s kom dajat se je lih tko dalo. Kolena pilu v levo in v desno, najbolj vazno pa je to, da je VTR prsla domov cela. Vec od dneva res ne bi mogu prasat. :OK:

Na poti dol me je zeblo ku animal0019.gif. Ko sm bil v Ilirski B. na bencinski me je prehitela happy0169.gif (--> uradna slikca od Kat) pol jst hitro gas kolkr je slo ma sm jo vseeno dohitel kumej na meji. rudeboy, nekam divja ta tvoja happy0169.gif (--> ma.. a ji ni podobna no?) .. :whistle: Za nazaj mi je pol tudi delala druzbo. Prou po pravici, dobro da sm jo mel ce ne bi ostal lacen, zejen in se prehladil bi se..  :slap: (prou pase cajcek zdej ;) )

Pol so bli doli se Gregs, Hanzi, Tamara, GhostRR in se.. joj.. Elisa? :blush: pozabu :slap:

God thank you for this wonderful wonderful day. (Jim, American Pie 1) :lol:

---------------------------------------

edit: slikce slikce slikce slikce slikce slikce!!! :P Tisti k ste kej photkali dejte kej nalimat. Danke.  :worship:

Se 100% strinjam. Res je bilo super :OK: :OK: :OK:

26-27.10 ponovimo vajo!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se 100% strinjam. Res je bilo super :OK:  :OK:  :OK:

26-27.10 ponovimo vajo!!!!!

A ma ti si bil tisti barabin s tisto belo bimoto.. :) Jst sm se pa prasku po glavi kje je bil kak ZRX1200S na pisti.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako moreš Eliso pozabit, saj se je danes med bolj hitrimi peljala, če pagledamo samo nežnejši spol je bila precej pri vrhu. Po mojem mobitelu je Neva peljala 1:46.3. Fotk je pa bolj malo(s tribune A60 ne "vleče"), nekaj sem jih naredil potem na zidu ampak tebe ni na nobeni :unsure: .

To pa je "naša"Elisa" ki se je danes "solidno" peljala :yea2: . Še Gregs je po njeni zaslugi rekord podrl :kva2: (saj se bo že sam pohvalu :devil: ).

Gregsu hvala za vožnjo, vsem ostalim pa hvala za družbo. Škoda ker me za vikend najbrž ne bo dol (nikol pa ne veš).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je res zakon vreme (gume&co). Tokrat imel "uraden" merilec časa... 1.47.8 je bil najboljši izkupiček :OK: (personal-best)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma ti si bil tisti barabin s tisto belo bimoto.. :) Jst sm se pa prasku po glavi kje je bil kak ZRX1200S na pisti.. ;)

Ma ja, z ZRXom sem pa večkrat na ridah.Drugič :yea2: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preživelaaaa :kva2:, za kaj več pa ni bil glih moj dan :( . Sem se že na začetku :love1: pardon skomolčila z enim zelenčkom :grrr .

@ Duhec ... ti bom drugič ušesa navila ker si prehitr domov prišel :grrr . Moja malenkost je raje ubodla wiskey terapijo :beer1:, pa novga moža mam :eek:

Rude =/ Rudeboy, pa nehi me tožarit :rolleyes:

@Terminator in Bizixxx kje sta bilaaaa :?

Od poznanih sem pa doli ugledala še Čarmana :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, jaz se še sedaj tresem... :kva2: :kva2: :kva2:

Naredil sem samo eno sekcijo cca. 10 krogov in v tem času podrl svoj rekord..... in to s TUJIM motorjem, ki je povrhu še dirakško brutalen... :yea2: :yea2: :yea2:

Moj čas tako sedaj znaša: 1.49,7. :OK: Vesel sem, ker sem že letos prebil prvo magično mejo... :blush: Drugo leto pa naprej proti naslednji... :whistle:

Takoj nato pa veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiko :004 :004 :004 :004 :004 :004 Nevi, ker mi je posodila motor... :worship: :worship: :worship: Pa daj Tomažu tudi enega, da ne bo ljubosumen... :004 :naughty: :P :whistle: O:-) Za hrbteničnik in ledvičnik se pa že zmeniva... vaju pridem enkrat obiskat ta teden... ;) Tomažev motor pa leti ko sneta skira... :worship: Za na pisto super, ampak za vsak dan pa preveč trga... bi se ga bal... :lol1: :D

Tudi ostalim lepe pozdrave in večina vas je prišla domov brez poškodb... na žalost pa vsaj dva poznana nista imela te sreče... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, jaz se še sedaj tresem...  :kva2:  :kva2:  :kva2:

Naredil sem samo eno sekcijo cca. 10 krogov in v tem času podrl svoj rekord..... in to s TUJIM motorjem, ki je povrhu še dirakško brutalen...  :yea2:  :yea2:  :yea2:

Moj čas tako sedaj znaša: 1.49,7.  :OK: Vesel sem, ker sem že letos prebil prvo magično mejo...  :blush: Drugo leto pa naprej proti naslednji...  :whistle:

čestitke Gregs :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaa prasci :kva2: :kva2: :kva2:

zdej pa vidm,da moram res nujno še 1x letos dol it :grim :grim

to pa nam požru Gregs..... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veselim se s tabo.... :OK:

čestitam.... :worship:

Bravo Gregs :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, OK, umirte se... :D

Saj nisem postavil rekorda proge, samo svoj... ;) Če primerjam čas Camleka, se mi zdi, da stojim na pisti... :D (pa ne da bi se hotel primerjati z njim...da ne bo kdo narobe bral... med njim in mano sta vsaj dva univerzuma in tri galaksije znanja in izkušenj :grim )

zdej pa vidm,da moram res nujno še 1x letos dol it :

to pa nam požru Gregs.....

Eheheheh... Cagiva, se bo treba potrudit.. ;) Ampak ena zakonitost pist velja: več ko voziš, bolje gre... .) (navoženostpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če primerjam čas Camleka, se mi zdi, da stojim na pisti... :D

samo njegova yamaha ma 240 konjičev......vsaj na pop tv so tako rekli :slap: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojim, da jih tudi "njegova" Ninđa ni imela veliko pod dvesto :hmm: , ampak to Gregsu ne pomaga veliko, saj jih š ena ciljni ravnini ni upal vseh spustit iz hleva O:-)

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!