Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

škorpijon-ne ženi si k srcu po tvojih slikah oz. tvoji sliki samega sebe pod imenom pa zgleda da si vajenec.Sam poglej podatek od ossara-ker ga slučajno poznam vem da je res lani ko sem ga meril odpeljal 1.37.4 z serijsko R1-to je pa zame podatek.Še TOTI(kalšek) mu je čestital

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škorpijon-ne ženi si k srcu po tvojih slikah oz. tvoji sliki samega sebe pod imenom pa zgleda da si vajenec.Sam poglej podatek od ossara-ker ga slučajno poznam vem da je res lani ko sem ga meril odpeljal 1.37.4 z serijsko R1-to je pa zame podatek.Še TOTI(kalšek) mu je čestital

nisem rekel da se znam peljati da sem kakšen profi samo delovalo je tako kot da samo spremlja situacije kot gledalec se mu opravičujem :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GhostRR,a si se ti vozil z sprednjo profilirano gumo zadnjo pa slick?Aja pa jest sm se vozu in štopal-zgolj v vednost-O.K.

si kr dobr letu sekundo boljš k zadnjič je pa res da je blo kr dost prometa ampak vseen v pogojih k so bli 1.39 sploh ni slab.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr ti se vsaj ne hvališ da dobr voziš,tko kot recimo ZRX 1200S, da vozi 1.49.7 ko ga pa štopaš je pa vse tam okoli 2 min.Sej je bila res gužva sam ne mi rečt da ni blo vsaj en krog frej za postavt cajt-al smo pa glih un krog pozabl štopat :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr ti se vsaj ne hvališ da dobr voziš,tko kot recimo ZRX 1200S, da vozi 1.49.7 ko ga pa štopaš je pa vse tam okoli 2 min.Sej je bila res gužva sam ne mi rečt da ni blo vsaj en krog frej za postavt cajt-al smo pa glih un krog pozabl štopat :nono:

sej to govorim,mormo bit realni ne pa kr neki basat, se en pele 1.49 pol so ga pa kr vsi sledil k so bli dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja opazka na bojča je letela zaradi ene fore pred kratkim ko sem izjavil da upam da ne bo padcev na pisti, potem je pa on izjavil če bova midva z gregsom doma ostala :D

bla je sam šala ... ampak ok, ste se razživel ni kej

PS: ne, noben mi s tem ni stopu na rep :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr ti se vsaj ne hvališ da dobr voziš,tko kot recimo ZRX 1200S, da vozi 1.49.7 ko ga pa štopaš je pa vse tam okoli 2 min.

Ej, to sem jaz napisal, da sem vozil ta čas... on je samo rekel, da je vozil za mano... a sem mogoče kaj sfalil? :hmm:

Jaz pa vem, da ta čas ni nič posebno hitrega... zame pa je, ker pomeni napredek za 2 sekundi od prejšnjega časa... pa cel motor... in to je zame dovolj... :D Drugače pa je ta čas naštopan na uro, uradni z laptimerjem (pred tem sedaj, ko je bil "na roko") pa 1:51,62 (s CBR 600F in 208RR gumami).

Fantje, ne se pobit, saj debatiramo lahko vseeno na kulturnem nivoju... vsak je pač v svoji klasi... eni ste profesionalci (in imate vsaj 10 sekund hitrejše čase), drugi smo pa amaterji (in imamo pač 10 sekund počasnejše čase)... ampak vsi se veselimo napredka.. in tako je prav... a ni?! :hmm: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja opazka na bojča je letela zaradi ene fore pred kratkim ko sem izjavil da upam da ne bo padcev na pisti, potem je pa on izjavil če bova midva z gregsom doma ostala 

To je bila dobra Bojčeva šala... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty lepo vozi dol  :OK: ...se bomo spomnili nate na nekem drugem dirkališču  ;)

:OK:

jest zmer lepo vozm :naughty:

drgač pa škoda ker je oboje na isti dan...

uživajte

To je bila dobra Bojčeva šala...  :OK:  :OK:  :OK:

sej vem :grim sam se mi je zdelo prav da pojasnim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si  kr dobr letu sekundo boljš k zadnjič je pa res da je blo kr dost prometa ampak vseen v pogojih k so bli 1.39 sploh ni slab.

Sicer ne vem, a si mislu tuki mene... ampak 1.39 se pa jest ne pelem. Najboljš je bil 1.47.8 ... povprečje pa okol 1.49 . V prometu pa 1.50-1.55 . Gume so pa spredi-zadi 208RR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem, a si mislu tuki mene... ampak 1.39 se pa jest ne pelem. Najboljš je bil 1.47.8 ... povprečje pa okol 1.49 . V prometu pa 1.50-1.55 . Gume so pa spredi-zadi 208RR.

ne,mislu sm na liliputa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo kdo drug teden šel dol 2,3 al pa 4 november....to so letošnji zadnji termini najbrž,...treba izkoristit :grim :grim

ta teden pa žal ne morem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo kdo drug teden šel dol 2,3 al pa 4 november....to so letošnji zadnji termini najbrž,...treba izkoristit :grim  :grim

ta teden pa žal ne morem :(

Me full ma, če bi blo vreme... sam je že odjavljena :cry:

Ve kdo kok pridejo uni papirji za zacasni izvoz? carnet.press :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me full ma, če bi blo vreme... sam je že odjavljena  :cry:

Ve kdo kok pridejo uni papirji za zacasni izvoz? carnet.press  :whistle:

Iskalnik dela čudeže :oops:

9900 SIT se mi ne daje za 1× :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem, če je tole lih za v tale topic.... samo vseen:

Zadnja guma mi že očitno kaže znake obrabljenosti samo na eni strani zaradi prevladujočih levih ovinkov na grobniku. Kakšna je praksa za "obrni gumo in se pelji". Kaj lahko pričakujem od obnašanja motorja, na kaj je treba paziti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ghost: Moj gumist bi te gledu :blink: in slatu za celo, da ce si normalen. :lol: Jst ne bi tega pocel spljoh. Ti pa kot ves. :krneki:

------------------------------------------------------

Je kdo sel na Grobnik danes? Bo kdo sel jutri? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za grobnik sam tega ne bi počel, zaradi hitre steze. Mobikrog (in novi marof) naj ne bi bil toliko problematičen.

Problem konstrukciji gume in plasteh ki so nalite ena na drugo glede na to v katero smer se guma vrti. Če obrneš smer vrtenja zna biti nevarnost da bi guma "razpadla".

Tako so meni to povedali, probal pa še nisem ker sem že ob normalni uporabi (pravilna smer vrtenja) na gumi večkrat videl da jo je začelo "odpirati" na spoju.

PS: moj je odjavljen, jest se letos ne grem več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem, če je tole lih za v tale topic.... samo vseen:

Zadnja guma mi že očitno kaže znake obrabljenosti samo na eni strani zaradi prevladujočih levih ovinkov na grobniku. Kakšna je praksa za "obrni gumo in se pelji". Kaj lahko pričakujem od obnašanja motorja, na kaj je treba paziti?

Iz mojih izkusenj se ne zgodi nic presenetljivega ..... itaq guma ki jo obracas je ze zdavnaj za v smeti tako da ce se mislis samo peljat in nabirat kilometre ni panike. Ce pa mislis postavljat rekord pa gume lahko vrzes v smeti ze ko se prvic ohladijo.... aja ... za kasne gume pa se gre ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja guma mi že očitno kaže znake obrabljenosti samo na eni strani zaradi prevladujočih levih ovinkov na grobniku. Kakšna je praksa za "obrni gumo in se pelji". Kaj lahko pričakujem od obnašanja motorja, na kaj je treba paziti?

jaz sem jo dal obrnit, ker mi jo je na Marofu po levi strani čist pobralo, desna stran pa je bila še street legalna in sem pol tako še dvakrat odpeljal dol po 120 km, zgodilo se ni nič, pa tudi zdrsavala mi ni, seveda sem vozil z malo več rezerve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!