Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

ne vem no jz se ne bi kej preveč zajebaval s tem obračanjem gum,...vsaj za na grobnik sigurno ne :grrr :grrr ....tako gumo bi jz sam zakuru pa je :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi jo na tvojem mestu dal na sprednjo feltno :lol1: :kva2:

Ne dej ne se zajebavat na 30k sit..bols novo pa je za zihr...

LP;Rock-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem, če je tole lih za v tale topic.... samo vseen:

Zadnja guma mi že očitno kaže znake obrabljenosti samo na eni strani zaradi prevladujočih levih ovinkov na grobniku. Kakšna je praksa za "obrni gumo in se pelji". Kaj lahko pričakujem od obnašanja motorja, na kaj je treba paziti?

Pejd se vozt na Pannoniaring - tam je desni krog .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Medtem, ko ste eni ze veselo odjavili prdulce in ze razmisljate kako boste drugo leto z novim <vstavi poljuben motocikel> dirkali/kruzali po <vstavi poljubno lokacijo/pokrajino> sm spodajpodpisani najbrz se zadnji krat skocu na free practice, ki je bil 8. novembra na Grobniku.

grobnik097.jpg

Blo je odlicno ker nas je blo v res malem stevilu, okrog 25 motoristov max tko da razen petih divjakov ti ni blo treba pazit na nobenega, samo gasaaa ;) Temperatura je bla res odlicnih 18°C kar je pomenlo da si lahko tiscal kolkr si upal in se ti ni blo toplo, gume so tud uredu drzale, zadnja D208 (glej sliko spodaj) je pa popuscala po 5-6 krogu zarad pregrevanja.. no za to ni kriva temperatura ampak jst ker sem skoz testiral kolko hitro lahko odprem gas do konca ven iz ovinka.. pa tudi prevec nova ni vec... :blush:

grobnik093.jpg

Od slovenceljnev so bli samo eni celjani, en postonjcan, potem je bil en avstrijec z Ducati 999, drugo so bli vec al manj hrvati, pa iz Motopulsa jih je blo tudi neki s trening bike R1 2005... :kva2:

Se en termin bo 14.11. zna bit tudi da ne bo zadnji so mi rekle pupe na blagajni :)

grobnik098.jpg

Po 15h so pa vozili Mercedezi vseh razredov. A, CL, S, CLK, ML iiiiiiiin...... nagradno vprasanje: na sliki spodi je?? :naughty:

grobnik118.jpg

Vec slikic + kaki filmcek se dobi kot ponavadi tuki. :OK:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadovoljen bom s prednjo lučjo in levim smerokazom :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sm bil 8.11. dol sm vprasu bolj za hec kukr zares ce bo se kak free practice poleg 14.11. in je rekla sjora da "neznam, a ce cemo da vidimo".. :) Grem malo prej pogledat na njihovo stran in :blink: :blink: :blink: hmali cela druga polovica novembra prostih treningov!! Sm ze mislu pocasi spravt motor, zdej me pa rajcajo na tak nacin... :hmm: :doze:

post-442-1131711297_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. nagradno vprasanje: na sliki spodi je?? :naughty:

Ribežn (sam ne vem al je za parmežan al za jabolčno čežano)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sm bil 8.11. dol sm vprasu bolj za hec kukr zares ce bo se kak free practice poleg 14.11. in je rekla sjora da "neznam, a ce cemo da vidimo".. :) Grem malo prej pogledat na njihovo stran in :blink: :blink: :blink: hmali cela druga polovica novembra prostih treningov!! Sm ze mislu pocasi spravt motor, zdej me pa rajcajo na tak nacin... :hmm: :doze:

uuu pi*** da se nau naredl da bom še jz šu mogoče :kva2: ...zanimv tole ja,a dajo kej popusta na konc sezone :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu pi*** da se nau naredl da bom še jz šu mogoče :kva2: ...zanimv tole ja,a dajo kej popusta na konc sezone :D :D

verjetn boš prej dobu kakšen popust od prodajalca gum, če boš pozim velik gum kupoval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GhostRR: you're SOO wrong!! :P

cagiva: zdej je kao off season tko da ena ura ni vec 40EUR ampak 30EUR. Pomoje se kr splaca. cagiva, prides? :naughty: gume drzijo tko da ni bojazni da bi se vozu kej bolj pocasi.. :grrr

vam povem da se je novembra odlicno peljat, poleti je ful prevec toplo.. zdej je lih prou :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GhostRR: you're SOO wrong!! :P

cagiva: zdej je kao off season tko da ena ura ni vec 40EUR ampak 30EUR. Pomoje se kr splaca. cagiva, prides? :naughty: gume drzijo tko da ni bojazni da bi se vozu kej bolj pocasi.. :grrr

vam povem da se je novembra odlicno peljat, poleti je ful prevec toplo.. zdej je lih prou :grim

GRRRRRR.. kje so moje tablce :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ah če je lepo vreme,je mega.ane spidy,tud začetk februarja smo se že dričal dol :)

Pa tudi v začetku decembra smo se dričal. Ko smo zjutraj prišli na grobnik je bila še slana potem se je segrelo na dobrih 10C in je bilo čist dost za pisto.

Ima pa sanda prov brez dolgih gat ter grelcev jajčk ne gre :OK:

BTW Kakšna so razmišljanja?

Peljem lahko jaz s kombijem in prikolico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse lepo in prav,...sam men mal keša primanjkuje :blush: mislm sej teh 30 eur bi še mel,sam je še prevoz in pa najbl glavna stvar olja nimam...čist na minimumu je :( pa itak bi mogu že zdavnej servis narest,pa sveče menjat :whistle: tko da jz vozt letos ne grem več...bi pa šel zravn gledat če boste šli :grim :grim

za 8.februarja sem pa zraven če se bo šlo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je res da se da vozt, pa baje da tud supercorsi na pisti bolj odgovarja tja do 20 °C, samo ... :grrr pozim se smuča :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!