Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Na koledarju je 8. 6. spremenil barvo. Rdeč je.

Že zabeleženo v koledarček... :OK: Če bom v Sloveniji, pridem, samo se bojim, da pridem šele 15.6. nazaj... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koledarju je 8. 6. spremenil barvo. Rdeč je.

Še en slovenski dan na Grobniku v organizaciji MC AMD-TAM in MC Savinja.

Bogate nagrade za dirko "open". Pridete? :naughty: :naughty: :devil:

če smo se lani videli in je blo u redu (sicer je popoldne malo prehitro minilo) ne vem zakaj se letos nebi :D

še več takih postov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm 8.6. to je dva tedna po happeningu...po moje mi ne bo znesel oboje :)

letos grem probat na happening...."timska utrka" :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spidy

A ti to mene sprašuješ ? Če me ti kar povem če bo res tako grem pa naj gre vse u kurac ker imam dost čakanja. Lani sem bil dol tak čas in je blo kar O.K in tudi 10 stopinj je dovolj za dober cajt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spidy

A ti to mene sprašuješ ? Če me ti kar povem če bo res tako grem pa naj gre vse u kurac ker imam dost čakanja. Lani sem bil dol tak čas in je blo kar O.K in tudi 10 stopinj je dovolj za dober cajt.

That's the spirit! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoleta,

vidim da si bil v nedeljo dol :OK: . Kakšen komentar?

p.s. Slikco sm snel iz foruma Motori.hr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Salsa :OK: :OK:

No, Nikoleta kok je blo 1.3xx,xx?? :worship: :worship:

A zdej nas boš pa pustu čakat?

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha nikoleta zjebal si Hrvate :grim :grim vidm,da jim neki ni šlo v račun kako je loh eden tik za no.69 Suzijem bil :OK: super cajt :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo

Banda zvohate pa vse a ne ? Teče po žilah ja vem vem. Sem bil odsoten dva dni pa zato malo pozno. Ja blo je odlično zjutraj mal mokro pa se je posušilo pol pa OGENJ pa je šlo kar nekaj krogov 1.36 pa drobiž tja do 1,37. Uglavnem prej nisem spal ker sem pogrešal motor zdaj pa sploh ne spim ker samo razmišljam kdaj gremo spet dol tišat.

P.S končno sem še sliko svoje riti dobile evo jo

post-5318-1140600257_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo

Banda zvohate pa vse a ne ? Teče po žilah ja vem vem. Sem bil odsoten dva dni pa zato malo pozno. Ja blo je odlično zjutraj mal mokro pa se je posušilo pol pa OGENJ pa je šlo kar nekaj krogov 1.36 pa drobiž tja do 1,37. Uglavnem prej nisem spal ker sem pogrešal motor zdaj pa sploh ne spim ker samo razmišljam kdaj gremo spet dol tišat.

P.S končno sem še sliko svoje riti dobile evo jo

uuu huda fotka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo

Banda zvohate pa vse a ne ? Teče po žilah ja vem vem. Sem bil odsoten dva dni pa zato malo pozno. Ja blo je odlično zjutraj mal mokro pa se je posušilo pol pa OGENJ pa je šlo kar nekaj krogov 1.36 pa drobiž tja do 1,37. Uglavnem prej nisem spal ker sem pogrešal motor zdaj pa sploh ne spim ker samo razmišljam kdaj gremo spet dol tišat.

P.S končno sem še sliko svoje riti dobile evo jo

Koje li dupice, da nisam hetero - jao - najebo bih ga! :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam poglejte tole slikco, sama šminka.. :D nov kombinezon, pa novi škornji, nove plastike.....uf uf zdej ko smo cajt zvedl bo pa spet pol Slovenije jezne nate. Eh če bi se faušija dala prodat, to bi lahk dirkal...... :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko jest prvi? pliiiiz :D

nikoleta, s tako opremo ma da gre pod 1.35

sploh ne vem kaj si delal 1.36 halooo, pa sej to se motor zna sam tolk peljat :naughty:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam poglejte tole slikco, sama šminka.. :D nov kombinezon, pa novi škornji, nove plastike.....uf uf zdej ko smo cajt zvedl bo pa spet pol Slovenije jezne nate. Eh če bi se faušija dala prodat, to bi lahk dirkal...... :blush: :blush: :blush:

Ja to pa pol bi si pa lahko vse še enkrat kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!