Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Če bo vreme, jest sigurno. Samo je še 14 dni do tja. Kako pa greš ti dol? Se pelješ, ali prikolica-kombi varianta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res, 13. je prosti trening? To bi pa js tud šel. Če se odločim, bom šel s kombijem, pa bo verjetno prostor še za enega. Če je kdo interesent, štartal bi pa iz Celja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme, jest sigurno. Samo je še 14 dni do tja. Kako pa greš ti dol? Se pelješ, ali prikolica-kombi varianta?

Še ne vem točko kako bo takrat. TUd za cene ne vem, baje so nekaj spreminjali, sm zasledil da naj bi bla ena ura 45 evrov, kar pa se mi zdi malo drago. BIZIXXX kako pa imaš ti namen it dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem se odločil. 13. mam dopust in če bo vse po sreči, jo ob 7.30 mahnem proti Grobniku s kombijem in pa dvema motorinoma. Imam namreč že družbo v kombiju. Upam, da bo vreme zdržalo in bo termin res ostal prost, pa se vidimo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ne vem točko kako bo takrat. TUd za cene ne vem, baje so nekaj spreminjali, sm zasledil da naj bi bla ena ura 45 evrov, kar pa se mi zdi malo drago. BIZIXXX kako pa imaš ti namen it dol?

Glede na to, da je na Pannonia Ringu cena 80 / 60 EUR (cel dan / pol dneva), je 45 EUR na uro precej drago. Po drugi strani pa na Grobniku potem tega nihče ne nadzira (vsaj takrat, ko sem jaz vozil, niso).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITIRAJ(anze1000rr @ 30 Mar 2006 @ 12:03)

Še ne vem točko kako bo takrat. TUd za cene ne vem, baje so nekaj spreminjali, sm zasledil da naj bi bla ena ura 45 evrov, kar pa se mi zdi malo drago. BIZIXXX kako pa imaš ti namen it dol?

Glede na to, da je na Pannonia Ringu cena 80 / 60 EUR (cel dan / pol dneva), je 45 EUR na uro precej drago. Po drugi strani pa na Grobniku potem tega nihče ne nadzira (vsaj takrat, ko sem jaz vozil, niso).

D.

Se strinjam z Dancijem, da je 45 eur za eno urco drago. Je pa res da nikoli ne preverjajo koliko časa se voziš. Jest zmeraj furam termin po odmoru od 12 do 17. Pa mi nikol niso težil.

Anže , dol se gre z kombijem ali prikolico.

Lp, Bizi

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva tolk jamrate k bo pa treba nove gume po enih parih urah pa ni problema a ne. Pa ena ure je 20 EUR če se ne motim voziš se pa tako lahko cel dan.

Anže 1000 RR tvoja lepotica bo tam zbezlala zato jo drži.

Bizi ti pa samo OGENJ pa glej da ne padeš ker si ravno zrihtal moped

Ja pa srečno vsem pa kot pravi RVT po pamet pa gas do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena je 45 EUR za 1h... ko sem prišel oddal list tistemu redarju (sicer faca - edini, ki je vedno tam), je rekel.... "a samo eno uro, to boš pa lahko samo 2 uri gor. če boš več, pojdi notri doplačat... mi od tega živimo, da veš" - seveda v hrvaščini. Res pa je, da sem se pripeljal tja s čisto novo cbr-o, pa je verjetn mislu, da zdej škrtarm na njih... za motor sem pa imel denar .)

Kdaj je 20EUR? Mogoče s poznanstvi in za "redne stranke".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem lansko leto prišel po malci plačal za eno uro :whistle: in se vozil do konca.

Če je redar kaj pojamral sem mu pa zraven lista diskretno primaknil 10 eur, da ma še on kaj od tega.

Itak ko si enkrat v boksu niso nič čekiral. :OK:

Upam, da bom lahko letos isto prakticiral.

Kot je pa že prej napisal fp4492 upam da se vidimo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem lansko leto prišel po malci plačal za eno uro :whistle: in se vozil do konca.

Če je redar kaj pojamral sem mu pa zraven lista diskretno primaknil 10 eur, da ma še on kaj od tega.

Itak ko si enkrat v boksu niso nič čekiral. :OK:

Upam, da bom lahko letos isto prakticiral.

Kot je pa že prej napisal fp4492 upam da se vidimo dol.

točn tko sam ven iz boxov ne smeš it,pa redarjev nč v oči gledat ko se mim njih pelješ pa se loh voziš od 13-17h :grim sam sej prej že vsak sam neha k ne zdržiš tok časa,če si amater tko kt večina nas :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sporocite po enem mescu ce to kaj ste gor napisali se velja

nevem ce bo ta pila vodo

v zimskem casu je to bilo vedno tako danes ko se je sezona odprla ne vem ce bo to slo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem lansko leto prišel po malci plačal za eno uro :whistle: in se vozil do konca.

Če je redar kaj pojamral sem mu pa zraven lista diskretno primaknil 10 eur, da ma še on kaj od tega.

Itak ko si enkrat v boksu niso nič čekiral. :OK:

Upam, da bom lahko letos isto prakticiral.

Kot je pa že prej napisal fp4492 upam da se vidimo dol.

S takimi izjavami boš spravil redarja ob službo :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov na motorju, tako na forumu, zmeraj bolj me mika da bi šel na Grobnik, vendar nevem kaj bi dol delal saj so samo dobri vozniki in bi si naredil samo sramoto!

Bolj kot dirkat dol me mantra, da bi dobil osnove obvladovanja SS motorja!

Namreč veliko bolj pametno se mi zdi dobit osnove na pisti kjer ni take nevarnosti, kot pa na cesti kjer neveš kje ti bo kaj skočilo na cesto!

Vsekakor se bom pa dol enkrat odpravil, samo da porihtam homologacijo ker je uvožen in registracijo!

Prosil bi, če mi lahko date kakšne nasvete, kaj naj dol vzamem, kako naj se obnašam na pisti(pravila)...

Lep dan želim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bos sel prvic do grobnika, pejdi na pisto obvezno takrat ko je najmanj motoristov (ponavadi tkoj po pavzi), tolko da naredis par krogov in se naucis neke osnovne idealne linije, kolko so ovinki ostri itd. To govorim v primeru da pojma nimas kako pista zgleda. Potem se po par krogih pocasi navadi it zmer hitreje, ce ne druzga zarad tvoje varnosti in varnosti ostalih. Namrec: ce se vozis prepocasi si nevaren za ostale dirkace ker ko oni peljejo 180km/h+ nimajo najboljse predstave kolko gres ti hitro in treba zlo malo da te slabo predvidi in se prbije v rit. Po ovinkih je malo boljse ker ima cajt in moznost videt al si newbie (zacetnik) al nisi ter ustrezno reagirat, torej pizdit cez tebe k si mu pokvaru se en best lap! :devil:

Drgace je pa grobnik cist ena navadna asfaltna steza :grrr z nagnjenimi ovinki in precej grobo povrsino :grim tko da straha pred padcem v zavoju imeti nikar! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ama fantje no... 45 eurov je kr solidna cena nehajte jamrat! Kot prvo je blizu in kot drugo meni redarji tudi še nikoli niso težil za doplačilo. To bo pa verjetno zato, ker so zeleni dnevi ponavadi odpovedi najemov dirkališča, ki so bili v naprej plačani - denarja pač ne dobiš nazaj, če v zadnjem hipu skenslaš najem piste... Dokler bo tko k je, bo to še super, k se bodo pa tile naši južni bratci zorganiziral bo pa zadeva ratala tko k v Angliji; Welcome to track day, možen samo cel dan (pa tri urce teorije o zastavcah - ama fuck-off) cena bo pa 130 jurčkov - s tem, da v maxu voziš 3 ure pol si pa itak crknen k ps. Welcome to capitalism! Molim boga, da na groniku ostane tko k je - Jest se nč ne bunim o 45 eurih! .)

Anže , dol se gre z kombijem ali prikolico.

Lp, Bizi

Ma kakšen kombi bo že tko toplo, da letimo dol kr z frčofalniki! :P.

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov na motorju, tako na forumu, zmeraj bolj me mika da bi šel na Grobnik, vendar nevem kaj bi dol delal saj so samo dobri vozniki in bi si naredil samo sramoto!

Bolj kot dirkat dol me mantra, da bi dobil osnove obvladovanja SS motorja!

Namreč veliko bolj pametno se mi zdi dobit osnove na pisti kjer ni take nevarnosti, kot pa na cesti kjer neveš kje ti bo kaj skočilo na cesto!

Vsekakor se bom pa dol enkrat odpravil, samo da porihtam homologacijo ker je uvožen in registracijo!

Prosil bi, če mi lahko date kakšne nasvete, kaj naj dol vzamem, kako naj se obnašam na pisti(pravila)...

Lep dan želim

Ma kakšno sramoto! Bejž dol in se začni vozit. Enkrat smo vsi začel. Zapomni si samo to, da se ne oziraj na motoriste za tabo - bodo že oni gledali tebe, ne delaj nepredvidljivih stvari - bremzanje na ravnini sam zato ker si se odločil da imaš dost in nazadnje, da se ne boš ustrašu k te bo kdo prehitu in ti bo prletu 10cm od čelade po notranji strani na ovinku (dokler se voziš še relativno počasi), čeprav se tega naj ne bi delalo - vendar asi to včasih storijo. Drugače pa samo pelji in to je to! Mogoče si pa super talent tko k nikoleta k gre v enem letu iz dveh minut na 1.36 pa drobiž - se mi zdi - nikoleta poprav če sem zaje...? :naughty:

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša vam hvala fantje, ste mi dali moralo !

Pa upam da se vidimo kaj dol, boste mi kaj povedali, razlozili, če bo bla volja, bom šel po vaših stopinjah!

Lep dan !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje.....saj vem da je bilo že napisano, vendar ne najdem, niti se mi ne da iskati 20 strani nazaj...torej kdaj je letos Slovenski dan !?? 27?..... ali bo letos zopet odprto za amaterje....se pravi prosta vožnja in koliko naj bi bila cena za tistih 20 min.....kdo je organizator.........? sora-čarman?

hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša vam hvala fantje, ste mi dali moralo !

Pa upam da se vidimo kaj dol, boste mi kaj povedali, razlozili, če bo bla volja, bom šel po vaših stopinjah!

Lep dan !

Za počasno vožnjo po stezi je koristno imeti eno roko v zraku, da te zadaj vidijo ... tu mislim predvsem na prvi ogled steze. Pri vožnji v boks je tudi fino dvigniti roko, ker te lahko kdo drugače po notranji strani v zadnjem ovinku prehiti. Po mojem mnenju najnevarnejši del steze za počasneže (v smislu trka od zadaj) je izhod iz luknje, torej zadnji levi ovinek v luknji proti zagrebški ravnini - zdravila nimam <_< . Priporočam ti, da odstraniš ogledala, ker je zate in za vse na stezi bolje, da nazaj nič ne vidiš :yes: .

Poglej si pomen zastavic - vsaj za rdečo, zeleno, rumeno, belo... ostalih itak še nisem vidu dol O:-) . Če bo vse po planu bom 27. prvič vidu šahovnico :OK: .

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za počasno vožnjo po stezi je koristno imeti eno roko v zraku, da te zadaj vidijo ...

Zelo koristno je obleči odsevni brezrokavnik. Morda kar namesto dvignjene roke.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!