Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Po mojem mnenju najnevarnejši del steze za počasneže (v smislu trka od zadaj) je izhod iz luknje, torej zadnji levi ovinek v luknji proti zagrebški ravnini - zdravila nimam <_<

:grim ravno prejšnjo sezono me je tam en zakomolčil :( , filling res ni fajn k te en iznenada vleče dol z motorja :kva2:, k sreči sva se odkomolčila brez posledic .. hja zdravilo .. par m naprej je ena krasna ravnina pred Zagrebškim, ampak zgleda da glih teh par m šteje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo koristno je obleči odsevni brezrokavnik. Morda kar namesto dvignjene roke.

D.

Pa obvezno z napisom Slow ridder ahead! Pa mogoče še - POZOR - lohk naredim kej nepredvidljivega! :D.

:grim ravno prejšnjo sezono me je tam en zakomolčil :( , filling res ni fajn k te en iznenada vleče dol z motorja :kva2:, k sreči sva se odkomolčila brez posledic .. hja zdravilo .. par m naprej je ena krasna ravnina pred Zagrebškim, ampak zgleda da glih teh par m šteje :grim

Si mi dala idejo - wedding on the race track! Zakomolčenje, poljub, menjava prstanov i eto... novo motočenca pa honeymoon čez ciljno - what a perfect day... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa obvezno z napisom Slow ridder ahead! Pa mogoče še - POZOR - lohk naredim kej nepredvidljivega! :D.

Si mi dala idejo - wedding on the race track! Zakomolčenje, poljub, menjava prstanov i eto... novo motočenca pa honeymoon čez ciljno - what a perfect day... .)

Ekola se priporočam za brezrokavnik :OK: ...... wedding on the race track :blink: ----> honeymoon in Rijeka hospital :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kakšno poročilo o otvoritvi......gneči v minulem vikendu :) ?

Misty, navali :yea1: .....lahko v prvi osebi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola se priporočam za brezrokavnik :OK: ...... wedding on the race track :blink: ----> honeymoon in Rijeka hospital :P

jst sm ga tut nabavu

bo zgledal, kot da se na motorju pelje eno veliiiiko sonce :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola se priporočam za brezrokavnik :OK: ...... wedding on the race track :blink: ----> honeymoon in Rijeka hospital :P

He, he sem že probu "singlemoon" in rijeka - sušak - hospital... ne priporočam! .) Upam, da se kmalu vidimo - bosta 14-tega dol? Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislite 13. (v četrtek), ko je prosti trening, ne? Ali se je kaj spremenilo?

Ups maš prou - 13-tega - četrtek, sem malo pomešao! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, hvala bogu. Sem že mislu, da sem si za napačni dan dopust vzel. :D Torej, se vidimo 13., jaz že odštevam, pa molim bogovom vremena za sonček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

A se ne mente o moto happening-u, ki bo 27.4. ali kaj?

Kaj je pa 13. dol?

LP

Živjo

Ne, govori se o 27.4.,o slovenskem dnevu na Grobniku.

13.4. pa je prosti trening na Grobniku

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju najnevarnejši del steze za počasneže (v smislu trka od zadaj) je izhod iz luknje, torej zadnji levi ovinek v luknji proti zagrebški ravnini

Jp, tam jo je leta 90 na zadnji dirki ki je bila za svetovno prvenstvo skupil nemški dirkač na HB racing Hondi, Reinhold Roth. Tega crasha ne bom pozabu nikoli :S V tisti nesreči jo je skupil tudi Alex Criville vendar ni bilo hujšega.

In kaj je bilo? Skoraj pri koncu dirke je začelo deževati. Počasnejši in za krog zaostali voznik je močno :slap: takrat zmanjšal, ravno na izhodu iz lukne, Roth in ostali pa so bili boj za vrh. In Roth je prišel ravno v položaj, ko ni mogel videti tistega "dirkača" in je s polnim plinom v šusu priletel vanj :wacko:

Kdor ni videl tiste nesreče, si ne more predstavljati kako grozno je to zgledal :cry:

Ne vem, kaj je sedaj s tem dirkačem samo mislim, da se še danes ne zaveda sveta okoli sebe.

post-2044-1144265692.jpg

post-2044-1144265708_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka bi morala biti že krog pred pred nesrečo prekinjena, saj je že takrat deževalo, vendar so zaj*****li redarji oz. vodja tekmovanja, ki so prepozno (tipično za ex YU) začeli mahat z rdečo zastavo za prekinitev. V taki situaciji dirkači niso vedeli ali je prekinjeno ali ne in nekateri so vozili počasi, nekateri še na polno. Potem je bil kaos. Definitivno napaka organizatorja - prepozna odločitev za prekinitev, takrat je bilo že prepozno.

Sploh so organizatorji na Grobniku imeli kar nekaj cvetk, slamnate bale na izhodu iz boksov (Spencerja so sneli z motorja potem ko je s kolem zadel vanjo), še "boljši" je bil slamnati zid prav tako na izhodu iz boksov. Že prvi štart 125 kubikov je šel direktno v to slamo in jo je razmetalo po celi stezi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo končno sem bil na pisti - prvič letos. Na speedweekendu, bilo je :OK: . Voznikov sploh ni bilo veliko, dovolj sem se na vozu, pa se na času sem se popravu. Komi čakam naslednji grobnik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, tam jo je leta 90 na zadnji dirki ki je bila za svetovno prvenstvo skupil nemški dirkač na HB racing Hondi, Reinhold Roth. Tega crasha ne bom pozabu nikoli :S V tisti nesreči jo je skupil tudi Alex Criville vendar ni bilo hujšega.

In kaj je bilo? Skoraj pri koncu dirke je začelo deževati. Počasnejši in za krog zaostali voznik je močno :slap: takrat zmanjšal, ravno na izhodu iz lukne, Roth in ostali pa so bili boj za vrh. In Roth je prišel ravno v položaj, ko ni mogel videti tistega "dirkača" in je s polnim plinom v šusu priletel vanj :wacko:

Kdor ni videl tiste nesreče, si ne more predstavljati kako grozno je to zgledal :cry:

Ne vem, kaj je sedaj s tem dirkačem samo mislim, da se še danes ne zaveda sveta okoli sebe.

Hola Jure!

ja, tisto je bilo res grozno... pa vse bi se lahko v redu končalo če ne bi un žmuksl vozil po idealni liniji... :cry: :cry: :cry:

nekaj o RR pa sem našel tule - očitno s o njem posneli tudi film

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek 13. :OK: :OK:

P.S.: mogoče zaupaš čas, ki si ga odpeljal?

V četrtek ne bom mogel ker ima sodelavec dopust in bom delal za dva.

S časom se še ne bom hvalil! :P

BTW za mene dobro, če pa pogledas realno pa še nekam za na rep 600 klase.

Popravljeno . Popravil spidy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vzeti za obutev? Supercorsa, BT002 ali 209 GP? Vse je podobnega cenovnega razreda.

Kakšne imate kaj izkušnje - posebno me zanima za grobniški asfalt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GhostRR: glavno je, da bodo crne in okrogle, z vsemi ostalimi bos mel probleme! :P vsaj tko bi mama rekla.. ;)

-----------------------------------------------------------------------------

Gremo 13.4.? :P

[attachmentid=67388]

post-442-1144763002_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, vzel bom 209GP, ker mi je všeč oznaka "GP" :D ... kva nej pa druzga nardim :hmm: :P

... itak da se vidmo, napovedano vreme je 1A... v koledarju je dan še vedno zelen... torej gasa :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vzeti za obutev? Supercorsa, BT002 ali 209 GP? Vse je podobnega cenovnega razreda.

Kakšne imate kaj izkušnje - posebno me zanima za grobniški asfalt?

supercorsa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Zdej pa grem počasi pripraviti moped, jutri zjutraj pa v kombi in na Grobnik :yea1:

Jutri planiram biti dol nekje od 10.30 do 11.00, vozil bom pa po pavzi (se pravi po 13. uri). Pred tem pa, da se malo umirim in pregledam pisto.

Se vidimo doli.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da nas bo kr nekaj dol.

Midva z Terminatorjem štartava nekje ob 11 iz Lj.

Se vidjamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!