Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

:OK: Super je blo!! :OK: Ni blo prevroče in skoraj brez vetra!! Zelo lepe fotke! A ste slikal tud druge?

Ustvarili smo kar nekaj fotografij, verjetno večine udeležencev, res pa smo prišli na Grobnik šele okoli 13h, tako da za "zgodnje" žal nimamo nič...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tsc-laba: mmm, zelo hvala za to fotko! :) very njam! ...amm.. kaka moznost za original size? :bounce:

@ghostrr: placu eno, vozu od 15h do konca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res blo super, lep dan vse 1A, le malo prej bi mogla bit dol... je*emti pa menjavanje gum...zadn cajt :slap: :slap:

Vgalavnem gremo spet u kratkem :OK:

LP, Decaf!

JA ZAKON je blo ne.. vreme super.. sam mal prej druic tja pridet pa bo a ne decaf? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tsc-laba: mmm, zelo hvala za to fotko! :) very njam! ...amm.. kaka moznost za original size? :bounce:

@ghostrr: placu eno, vozu od 15h do konca ;)

Seveda, zakaj pa ne...sporoči e-naslov na yamaha@tsc-laba.si, preden jih pobrišemo z diska... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, zakaj pa ne...sporoči e-naslov na yamaha@tsc-laba.si, preden jih pobrišemo z diska... :naughty:

A ste mene tud pred objektiv kej dobl? Suzuki gsxr 1000 k5 belo modr, karbon akrapovič, arai belo modra čelada in bel kombinezon od berika. Vozil sem se od 15h do 17h.

Bi lepo prosil za kakšno fotko :) je še nimam s piste sploh. Lepo prosim če je

hvala že v naprej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10h sem plaču 1h, pa sem se vozu do 13h!

-en dober nasvet za vse,ki obiskujete grobnik(priložnostno)

čim manj se hvalit koliko ste plačali in koliko vozili,

tako bo boljše za vse,da ste se lahko vozili več kolikor ste plačali

vam je skozi prste pogledal delavec na progi brez vednosti šefa,

če zve on!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se strinjam s 600rrc. Vozite se, plačujte po svoji logiki, pa če vam rata, ne se preveč hvalit tu gor. Bo prišlo na neprava ušesa, pa bomo vsi na slabšem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja sej maste prou, clovk ce bit bolj prijazn in odgovort ku kej druzga... :blush:

Si slisu zdej ghostrr: od zdej naprej samo se po PMjih, brez pardona! :grrr :P

Se ksna fotka? Moje niso tolko zanimive.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bi se sam težko slikal...evo...

Sam težko, jst sm se pa neki trudla.. :krneki: Še malo vaje in malo boljši aparat, pa bo :rolleyes: :P

Jst pa verjetno dobim slikco, ko se pojavim na progi, ha? :whistle: :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, da bodo vedeli, kako si izgledal :D

IPB Slika

res odlična vožnja... .)

lp

FP velika razlika glede na ZXR? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FP velika razlika glede na ZXR? :OK:

Ja, svetovi so vmes :OK: . Sej ZXR mi je bil res všeč, samo R1 pa :worship: . kaj pa ti? Maš kake namene it na Grobnik? Sej še maš 10-ko ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm bil 3. na Grobniku,če bi se slučajno našla kakšna slikca (črn suzuki št.132) in pa če je kdo po pomoti vzel sprejemnik na ograji zraven startne hiške (STARLANE) bi mu bil zelo hvaležen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O mats, si se registriral. Še tu javno ti čestitam za doseženi čas. :worship:

Lp,

Filip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O mats, si se registriral. Še tu javno ti čestitam za doseženi čas. :worship:

javni čas :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups :blush: , sem malo zaj... No, upam, da ne bo zameru, če ga javno povem, drugače se pa opravičujem. torej, s serijskim GSX-R 750 K6 (vse plastike, še ogledala je mel gor,naknadno samo Akrapovič) je poletu 1.39.71 (tega sem vidu jaz na Lap timerju). Mogoče je še celo kej izboljšal.

Še enkrat, prosim ne zameri, ker sem te takoj na tapeto dal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si pa ti vozu z inothermom?

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pr men je slo pa 1.54. Moj prvi cilj sem s tem dosegu, zdej pa štartam na 1.50, pol pa naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups :blush: , sem malo zaj... No, upam, da ne bo zameru, če ga javno povem, drugače se pa opravičujem. torej, s serijskim GSX-R 750 K6 (vse plastike, še ogledala je mel gor,naknadno samo Akrapovič) je poletu 1.39.71 (tega sem vidu jaz na Lap timerju). Mogoče je še celo kej izboljšal.

Še enkrat, prosim ne zameri, ker sem te takoj na tapeto dal

Si si pa dober zapomnu.To je moj rekord.Lani s Kawasakijem sm pršu na 1.42,00 nižji pa nikakor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm bil 3. na Grobniku,če bi se slučajno našla kakšna slikca (črn suzuki št.132) in pa če je kdo po pomoti vzel sprejemnik na ograji zraven startne hiške (STARLANE) bi mu bil zelo hvaležen

Bo ok? .)

IPB Slika

IPB Slika

Popravljeno . Popravil TSC-LABA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste mene tud pred objektiv kej dobl? Suzuki gsxr 1000 k5 belo modr, karbon akrapovič, arai belo modra čelada in bel kombinezon od berika. Vozil sem se od 15h do 17h.

Bi lepo prosil za kakšno fotko :) je še nimam s piste sploh. Lepo prosim če je

hvala že v naprej :OK:

Evo, ni najbolje, je pa vsaj za spomin, ne? :blush:

IPB Slika

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ni najbolje, je pa vsaj za spomin, ne? :blush:

IPB Slika

IPB Slika

Nažalost nisem pravi :cry: Sem bil pa zelo podoben, akrapovič izpuh in zelo bel kombinezon.

Vseno hvala za trud.

Lp ANže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kakšna slika od enga butla z rdečo cbr600 k je imela kamero na tanku (med 2-4 uro)? Sem se cele praznike matru s stojalom za na tank (custom-made) pa se ni obnesel. Se je kamera preveč tresla pa še "šraufi so se odšraufal" in je bilo nemogoče hitro pelat in snemat, ker sem jo skoz s čelado butal. Tako, da design stojala popravljam in upam, da bo 18-tega zadeva delovala. Link do videa kmalu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kakšna slika od enga butla z rdečo cbr600 k je imela kamero na tanku (med 2-4 uro)? Sem se cele praznike matru s stojalom za na tank (custom-made) pa se ni obnesel. Se je kamera preveč tresla pa še "šraufi so se odšraufal" in je bilo nemogoče hitro pelat in snemat, ker sem jo skoz s čelado butal. Tako, da design stojala popravljam in upam, da bo 18-tega zadeva delovala. Link do videa kmalu...

Morda bi bilo bolje kaj takega:

[attachmentid=69431]

[attachmentid=69432]

[attachmentid=69433]

[attachmentid=69434]

D.

post-2208-1146902066_thumb.jpg

post-2208-1146902083_thumb.jpg

post-2208-1146902099_thumb.jpg

post-2208-1146902113_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!