Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Binca, kva pa jst?

"En dan lekcij, pa bomo skor zihr verjetn pod 2:20" :D

Ja, če shujšaš 20-30kg :devil: (da se ne bojo delale kolesnice za tabo :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče si pa star in pameten, ker tukaj se pa pričnejo pa treski in bumi in na Grobniku ni tko k na Marofu...

Na kasnejšem bremzanju slej ko prej najdeš limit v pesku, na zgodnjem odpiranju pa na asfaltu...

Vse je v malcenih detajlih in tle je razlika med smrtniki in asi.

Terminator, imaš popolnoma prav. Ker kot mladič nisem imel možnosti dirkanja, zdaj pa preveč razmišljam, ne bom nikoli profesionalni dirkač oz. as... privoščim si pa lahko vsaj del adrenalina... z zadržki, ki jemljejo sekunde... ampak glavno, da ob tem uživam in da grem na koncu dneva na čevape s celim telesom (...je dejal nekdanji večkratni državni prvak v 600 SS...) In pametno je dejal... :grim

Samo kljub temu je v človeku, da si prizadeva izboljševati čase. Po možnosti s čim manj padcev in spraševanjem tistih, ki so boljši, za koristne napotke. In ko vidiš, da nekdo s tvojim motorjem brez treninga vozi bolje, potem pomeni, da imaš še nekaj varne rezerve, ki jo lahko izkoristiš in počasi prideš do boljšega časa. Potem pa počasi ustaviti konje, da se ti ne razletijo po pesku... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terminator, imaš popolnoma prav. Ker kot mladič nisem imel možnosti dirkanja, zdaj pa preveč razmišljam, ne bom nikoli profesionalni dirkač oz. as... privoščim si pa lahko vsaj del adrenalina... z zadržki, ki jemljejo sekunde... ampak glavno, da ob tem uživam in da grem na koncu dneva na čevape s celim telesom (...je dejal nekdanji večkratni državni prvak v 600 SS...) In pametno je dejal... :grim

Samo kljub temu je v človeku, da si prizadeva izboljševati čase. Po možnosti s čim manj padcev in spraševanja tistih, ki so boljši, za koristne napotke. In ko vidiš, da nekdo s tvojim motorjem brez treninga vozi bolje, potem pomeni, da imaš še nekaj varne rezerve, ki jo lahko izkoristiš in počasi prideš do boljšega časa. Potem pa počasi ustaviti konje, da se ti ne razletijo po pesku... :whistle:

Kdo pravi, da ne boš as? Sem te vidu peljat - as material brez dvoma. Vendar vse je v glavi... :whistle: ;)

In se sedaj v teh mojih mladih letih popolnoma strinjam s tabo - boljš na koncu dneva na čevape k pa u riješko (sušak) bolnico. Nazadnje sem na lastno odgovornost pobegnu iz nje! :BUA:

Upam, da se kmalu vidjamo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Gregs, kdaj boš dal za pivo na grobniku, nehal jamrat in šel rajši malo vozit???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozit,vozit,vozit..................................

sam moraš premikat mejo sposobnosti.Bremzaj pozneje,prej pospešuj,hitreje v ovinek,položi......

vse so to dobri nasveti vendar preko svoje meje ne gre,mejo pa boš prestavil,če boš naradil veliko

km. po pisti,več ko jih narediš hitrejši si.Sploh pa vozi tako,da se počutiš varnega ali je to 1,35 ali pa 1,53

je vseeno.Bolj ko boš sproščen lažje boš popravljal čase,na silo v tem športu ne gre.

V bistvu so linije tiste,ki ti jih lahko nekdo pokaže ostalo pa boš moral storiti sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Gregs, kdaj boš dal za pivo na grobniku, nehal jamrat in šel rajši malo vozit???

Dam ti za pivo takoj, ko me pocukaš za rokav... ker te še sedaj ne poznam... samo iz dobrohotnih provokacij... ;) Drugače pa ne jamram, letos me je pista videla... čaki, da preštejem... 7-krat... pa 6 dirk... samo od tega ni bilo Grobnika niti za ščepec vmes... ;)

kdaj se pol dobimo na grobniku? ;)

Insallah... ali po slovensko: pojma nimam... :D Ma enkrat že...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

just helping

:topic: Vem, sem poslušal vsega skupaj 5 tednov... ;) Ampak to je bilo prosto po Gregsu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo načrt grobnika na računalniku ali pa ve kje se ga da naštudirat :?

11 julija bom tam pa me mal zanima ker bo prvič zame :blush: .

hvala vam :worship:

FlamE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo načrt grobnika na računalniku ali pa ve kje se ga da naštudirat :?

11 julija bom tam pa me mal zanima ker bo prvič zame :blush: .

hvala vam :worship:

FlamE

a boš šou končno hitrost svoje 50ccm aprilije postavt? (135km/hpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo načrt grobnika na računalniku ali pa ve kje se ga da naštudirat :?

11 julija bom tam pa me mal zanima ker bo prvič zame :blush: .

hvala vam :worship:

FlamE

Poglej na www.motori.hr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti resno mislš it z RS50 na pisto? :slap:

ne s huso TE :lol: :lol1:

mrbit pa še z bratom prideva... vsak s svojim delovnim strojem B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, pejdi do dol pogledat, sam ne na pisto daj..Ker boš izpadu bebec..

Še 125 original nevem kaj lahko počne dol, saj mu zakuha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se smejat čak mal, to je smrtno nevarno če greš gor z 50ko, moraš met jajca B) :lol1: :lol1: :lol1:

Moj best s 50GP specialko je 1:57, tako da ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa piše da ga bodo spustl na stezo?! Pustmo se presenetit. .)

Če pa mu bo že uspelo... je pa velika vrjetnost da skuterji preplavijo stezo na naslednjem prostem treningu

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj best s 50GP specialko je 1:57, tako da ... .)

eno je GP specialka drugo pa RS50 Aprilia :D

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa piše da ga bodo spustl na stezo?! Pustmo se presenetit. .)

Če pa mu bo že uspelo... je pa velika vrjetnost da skuterji preplavijo stezo na naslednjem prostem treningu

:lol1:

ni skuter ;), koliko pa je koncna GP specialke? meni gre 135 ta...

no upam da me bojo spustil gor, že to bom vesel da sem pri 15ih vozil na grobniku :OK: .

aja pa to govorimo o tomosovi GP50? :?

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!