Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

... koliko pa je koncna GP specialke? meni gre 135 ta...

Odvisno od prenosa, cca 180-190km/h :naughty:

aja pa to govorimo o tomosovi GP50?

Ne ni Tomos. To je Kreidler, en zlo hud moped za tiste čase :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se smejat čak mal, to je smrtno nevarno če greš gor z 50ko, moraš met jajca B) :lol1: :lol1: :lol1:

Smrtno nevarno bi blo, če bi te sploh spustil na stezo skupi s še kakšnim hitrim, k bi se vate zariu. :doze:

Moj best s 50GP specialko je 1:57, tako da ... .)

:OK:

Tok še Judež z GP125 ni letu, pa je mu Pavličevo zverino :lol1: .)

Jest sm tut mu enkat prilko pelat Minarellija 50 (s katerim sta začela Gorec pa Jerman). Smo štopal s koledarjem tko to ni nikamor šlo. :slap: Se spomnem k je Drmeš prletu z Ducatijem mim prot Zagrebšekm ovinku, ma me je kar pol metra premaknil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno slajke gor pa bo šlo. :D

Valjda je cela zadeva štos kva nasedate? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno slajke gor pa bo šlo. :D

Valjda je cela zadeva štos kva nasedate? :?

ni res, je kupu kombinezon (tud) zarad tega .) , sicer pa, če ima željo nej gre, samo ne takrt ko bo happening.. mogoče na tisto vožnjo, k je inštruktor spredi, pa še tist pomoje, da ne...Bo treba zakupt stezo flame:)

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrtno nevarno bi blo, če bi te sploh spustil na stezo skupi s še kakšnim hitrim, k bi se vate zariu.

sej pravm da morš met jajca... :D

Valjda je cela zadeva štos kva nasedate? :?

:grrr

ni res, je kupu kombinezon (tud) zarad tega .) , sicer pa, če ima željo nej gre, samo ne takrt ko bo happening.. mogoče na tisto vožnjo, k je inštruktor spredi, pa še tist pomoje, da ne...Bo treba zakupt stezo flame:)

no kombinizon ni bil kuplen le v ta namen... ne mecemo vsi denarja skozi okno .) .

eh če bojo pustil bojo če pa ne se pa nebom sekiral... :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pravm da morš met jajca... :D

:grrr

no kombinizon ni bil kuplen le v ta namen... ne mecemo vsi denarja skozi okno .) .

eh če bojo pustil bojo če pa ne se pa nebom sekiral... :P :lol1:

Hmm, zame je nakup kombinezona metanje denarja stran(v tvojem primeru .) ) to so ti že vsi rekl..(ne govorim za MS forum) dost off topica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res...k nejčija vidš v njegovmu belmu kombinezonu pa k ga zalaga dol z rakitne pol je že tebe strah k ga gledaš :eek:

res ma jajca...morm priznt :D

(se opravičujem za offtopic :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res...k nejčija vidš v njegovmu belmu kombinezonu pa k ga zalaga dol z rakitne pol je že tebe strah k ga gledaš :eek:

res ma jajca...morm priznt :D

(se opravičujem za offtopic :D )

lol :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jest kej poznam une fante dol na Grobnik, mislm da te naujo spustl na stezo, sploh če bo dol več voznikov z motorji, ki so primerni za steze kot je Grobnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dam ti za pivo takoj, ko me pocukaš za rokav... ker te še sedaj ne poznam... samo iz dobrohotnih provokacij... ;) Drugače pa ne jamram, letos me je pista videla... čaki, da preštejem... 7-krat... pa 6 dirk... samo od tega ni bilo Grobnika niti za ščepec vmes... ;)

Insallah... ali po slovensko: pojma nimam... :D Ma enkrat že...

Oj Gregs vidim da si pravi dirkač postal! Lepo!! LP PS te bom jaz za rokav pocuko!!! :OK:

pa čakte mal fantje kaj mi zdej moralo zbijate :BUA: :lol1:

Svaka čast! Ne oziraj se na druge samo gasa!!!! Hitrejših naj te ne bo strah, bodo padli mimo in se z njimi ne obremenjuj. Edino svoje linije ne spreminjaj pa bo vse ok!!! SAmo moje skromno mnenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj Gregs vidim da si pravi dirkač postal! Lepo!! LP PS te bom jaz za rokav pocuko!!!

O Ghost, a ti si še živ?! ;) Ma ja, kot rečeno: na Grobniku letos še nisem bil... so bolj v igri SM piste... ;) Pa Novi Marof... zdaj se Pannonia planira... Drugače pa z veseljem in vedno s tabo na pijačo in čvek... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tabo fant je očitno nekaj narobe...

Lahko grem z motorjem dol DO Grobnika pogledat kako tekmo, trening, ampak ne na pisto, ker sploh ne boš prišel na pisto zaradi tega ker te nebojo pustili..

Poleg tega, pa ŽE(ampak neverjamem) da gre skuter 135 pije toliko da boš do dol porabu 50 flik samo za bencin

Vredno razmisleka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tabo fant je očitno nekaj narobe...

Lahko grem z motorjem dol DO Grobnika pogledat kako tekmo, trening, ampak ne na pisto, ker sploh ne boš prišel na pisto zaradi tega ker te nebojo pustili..

Poleg tega, pa ŽE(ampak neverjamem) da gre skuter 135 pije toliko da boš do dol porabu 50 flik samo za bencin

Vredno razmisleka..

pa kaj imate vsi tolk za povedat...a ste mu fovš al kaj :angry: . Bo že dol videl če bo lahko vozil ali ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjujem, da se je 50ccm suvereno vozil po pisti :OK: .... mislim pa, da "plamena" na pisti nisem nikoli srečal :rolleyes:...

Sem pa srečal neke 125cmm-je... jao, kako to mimo padeš ... svaka čast fantom, da ohranijo koncentracijo :)

Drgač pa... vrooooočeeee :blink:

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjujem, da se je 50ccm suvereno vozil po pisti :OK: .... mislim pa, da "plamena" na pisti nisem nikoli srečal :rolleyes:...

Sem pa srečal neke 125cmm-je... jao, kako to mimo padeš ... svaka čast fantom, da ohranijo koncentracijo :)

Drgač pa... vrooooočeeee :blink:

Mislim da bi se s 125kami tud kr dobri casi postavlali na grobniku,vendar prav zarad tega razloga jih ni dosti dol,ker bi jih/nas vsi cudno gledli in bi si vsak svoje mislo(sama ovira na pisti),drugac pa je itak normalno da mimo pades ce mas od 5-7x vecjo moc in kubituro,al mislis da bi te pri taki razliki z 125ko ker po zadni prehitevo :hmm: :kva2:

Jaz osebno bi so na grobnik se vozit,ce bi bil ker dan samo za 125ccm,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, prišel sem domov :OK: brez poškodb :OK: (celkonvojhvalabogupress :OK: )

Problemov z "šerifi" ni bilo, so me še z zanimanjem gledal :naughty: , deležen pa sem bil kar nekaj poštenih nasvetov od "domačih" dirkačev (svaka čast Maretu z R6 za pokazano vožnjo :OK: ).

Hja od začetka je bilo prisotnega malo straha, sploh, da me nebo kdo po domače povedano zbil. pa me ni. na srečno so bili na pisti ob meni razumni vozniki kateri so me (večinoma) prehitevali le na ravnicah.

Bolj ko smo se bližali "vrhuncu" naše dirkaške seanse ( :blush: ), bolj sem ugotavljal da mi je brezveze uporabljat zavore, proti koncu sem le redkokdaj spustil gas pod 100kmh (če sem prav videl sem v večini ovinkov sledil neprimerno močnejšim klasam, pa vendar, ko se začne par metrov ravnine so se sanje končale :cry: ) zato sem neprimerno izboljšal svoj čas kateri se je (v zadnji seriji) vrtel od 2:30-2:35 (+- par sekund saj je bilo merjenje izvedeno na mobitelu :P )

Izkušnja vredna celega dneva in navkljub izrabljenimi močmi se počutim odlično. :OK:

lp

FlamE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!