Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Duhec, po zadnjih podatkih je prišlo tako, da imam namen iti.... :grim

Gre kdo z mano (prikolica za 3 motorje)... zmanjšamo stroške, podvojimo veselje... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimo poti: a je dovolj VTRe?! ;) Kaj pride namesto nje?! :hmm:

1.) Kaj pa vem

2.) lahko tudi se ena VTR :OK: sicer pa zlo odvisno od ponudbe.. V2 zagvisno :naughty:

Jaz mam namen it...ce se mi spet kej ne zalomi pri planih :hmm:

Same here. :doze:

Duhec, po zadnjih podatkih je prišlo tako, da imam namen iti.... :grim

Gre kdo z mano (prikolica za 3 motorje)... zmanjšamo stroške, podvojimo veselje... :D

Jao! Pridi mimo gorice, placam ves ekstra bencin! (5 min) btw sm za foro preracunal in bi naredu 80km (x2) vec. Shit. Vsaj 1x bi hotu it dol spocit.. <_<

Upam, da se vidmo! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec, po zadnjih podatkih je prišlo tako, da imam namen iti.... :grim

Gre kdo z mano (prikolica za 3 motorje)... zmanjšamo stroške, podvojimo veselje... :D

Greš dop. pop al za cel dan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem: se gre pogledat, zdaj samo še ne vem, ali s prikolico ali kar na motorju. Če bom sam, grem kar z motorjem, če pa se kdo prišlepa, pa s prikolico. Če je kdo iz Lj in okolicie, pa bi šel zraven, naj pa na PM piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem: danes je bil super dan za žganje po Grobniku... :OK: Ni bilo preveč gneče, temperatura ne toliko ubijalska... :yea2: Pissmonkey je pa najbolj raztural... :worship: ...midva z Duhcem sva bila pa bolj za njim... :whistle: Duhec, slikice! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, your wish is my command ;) Sam prvo tudi jst napisem vtise..

Ne res, odlicna druzba, z gregsom sva se mal dajala sam jst ga nism drzal (Dunlop 220 nima kaj delat na zadnji feltni na grobniku :nono: :whistle: ), pissmonkeyu pa hvala ker mi je pustil da spravim robo h njemu v avto :OK:

Bil je res odlicen dan za se zdivjat, jst osebno bi rajsi temperature blizu 20°C ampak tudi tko je uredu.

Aja, za kat in rude boy: kukr smo vam rekli ze v Ilirski B. ...je blo krneki, polno motorjev in mokro. Skratka, se dobro da nista sla :grrr O:-) :whistle: :lol:

No, zdej pa se slikce. :yea1:

post-442-1155850872_thumb.jpg

post-442-1155850901_thumb.jpg

post-442-1155850916_thumb.jpg

post-442-1155850937_thumb.jpg

post-442-1155851031_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem: danes je bil super dan za žganje po Grobniku... :OK: Ni bilo preveč gneče, temperatura ne toliko ubijalska... :yea2: Pissmonkey je pa najbolj raztural... :worship: ...midva z Duhcem sva bila pa bolj za njim... :whistle: Duhec, slikice! :grim

Kak pa kaj časi? Da vidim, kolk se bom moral trudit naslednjič... :naughty:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, your wish is my command ;) Sam prvo tudi jst napisem vtise..

Ne res, odlicna druzba, z gregsom sva se mal dajala sam jst ga nism drzal (Dunlop 220 nima kaj delat na zadnji feltni na grobniku :nono: :whistle: ), pissmonkeyu pa hvala ker mi je pustil da spravim robo h njemu v avto :OK:

Bil je res odlicen dan za se zdivjat, jst osebno bi rajsi temperature blizu 20°C ampak tudi tko je uredu.

Aja, za kat in rude boy: kukr smo vam rekli ze v Ilirski B. ...je blo krneki, polno motorjev in mokro. Skratka, se dobro da nista sla :grrr O:-) :whistle: :lol:

No, zdej pa se slikce. :yea1:

Hm, :hmm: ta prikolca mi je pa ful znana? :D.

Gregs pa ja nisi z opankam vozu? :P .

Duhec tale tvoja yama pa že res šus zgleda. :wub:

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs pa ja nisi z opankam vozu?

Ehehehe.... seveda... včeraj so spuščali tudi brez čelade gor... :lol1: :lol1: :lol1:

Je pa to že po koncu, ko sem motor spet prerihtal za na cesto... pač nisem bil s prikolico... :whistle:

Kak pa kaj časi? Da vidim, kolk se bom moral trudit naslednjič...

Ni časov... :P Ni bilo laptimerjev. No, jaz sem štopal Pissyja, pa je čas pokazal tako okoli 1:46.

Midva z Duhcem sva pa vozila tako po občutku tam nekje 1:52-53, mogoče kdaj vmes 1:51.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni časov... :P Ni bilo laptimerjev. No, jaz sem štopal Pissyja, pa je čas pokazal tako okoli 1:46.

Midva z Duhcem sva pa vozila tako po občutku tam nekje 1:52-53, mogoče kdaj vmes 1:51.

:eek: Torej se še ne rabim trudit... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, :hmm: ta prikolca mi je pa ful znana? :D.

Gregs pa ja nisi z opankam vozu? :P .

Duhec tale tvoja yama pa že res šus zgleda. :wub:

Ma.. zdej jst ne stekam al si ti to pisu v ironiji al kaj ampak..

gregs --> cbr600f

pissmonkey --> r6, prikolica + avto

duhec --> vtr1000f

Ok? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma.. zdej jst ne stekam al si ti to pisu v ironiji al kaj ampak..

gregs --> cbr600f

pissmonkey --> r6, prikolica + avto

duhec --> vtr1000f

Ok? :)

nč v ironiji, sem mislu da je pissmonkey duhec (ti) - :slap: Blo že včeraj vse jasno - pissmonkey je pa itak vedu za kaj gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej se še ne rabim trudit...

Nikakor... vsaj z mano ne... ;) Jaz s svojo kravico zaključujem nekje okoli 1:50, ti si pa itak okoli 1:47, tako da dokler ne bo kaj močnejšega, se nimaš česa bati... ;)

Midva se bova na marofu udarila, glede na to, da me zdaj šišaš za 0,6 s... ;) Če mi zrihtaš še manjši zobnik, potem bom resno napadel to razliko... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist na kratko, glede na to da je bil ta vikend motohappening in ni posebne teme za to (Zorman je očitno obupal ...)

bilo je utrujajoče (jebemu vsem tistim nažigačem ponoči, misty je star, bi rad miiir), lepe dirke, ogromno folka, moj uraden personal best 1:38:15X (lap timer je kazal 1:38:15, se pravi je natančen na stotinko)

če ma kdo kake slike modro črne R6 se priporočam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist na kratko, glede na to da je bil ta vikend motohappening in ni posebne teme za to (Zorman je očitno obupal ...)

bilo je utrujajoče (jebemu vsem tistim nažigačem ponoči, misty je star, bi rad miiir), lepe dirke, ogromno folka, moj uraden personal best 1:38:15X (lap timer je kazal 1:38:15, se pravi je natančen na stotinko)

če ma kdo kake slike modro črne R6 se priporočam ;)

Well done as! Pa kam dol še rineš s temi cajti - še mal pa se boš 1.35 pelu! Pa dej nehi mi že manjvrednostne komplekse nabijat! :D

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, bravo Misty!!!!

Kako se pa kej Yamaha obnese? Zgleda da kr , ker se casi kr nizajo.....lepo,lepo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala :)

malo se mi še kolca po mirnosti Honde, Yamaha je zelo živčna, drugače pa se počasi privajam. škoda je da nisem toliko na njej kot sem sprva mislil da bom. Trening, trening, trening pa bo šlo še nižje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? A mogoče kdo ve kaj se dogaja ta vikend na grobniku?

na njihovi spletno strani, pod rezervacijo piste, piše da so dirke.

A kdo ve kakšne?

:?

Hvala

Lp Zorman

POKAL ALPEADRIA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!