Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Kaj tukaj noben nima službe/faxa ipd? Vsi se samo po pistah preganjate

Prvo pustil, drugo odsedel... In da, po pistah se ganjamo... vsaj letos maksimalno... kaj bo drugo leto, se pa ne ve... :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@duhec:

pridem pridem....sam ne dons....drug vikend, k je Jura Racing ;)))

pridi ti kej takrat okol pogledat, slovencev bo pomoje spet zelo velik tekmovalo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam par vprašanj: kakšen je kej naval na te dneve, ki so na koledarju označeni zeleno, se da vozit na polno ? Si rezervirate že prej ali kar na dan vožnje (je treba verjetno že dopoldne bit tam oz. čimprej) ?

Kako pa se da- po telefonu, internetu, al je treba it kr tja in plačat vnaprej ? Se bolj splača it takrat ko ma kšn klub zakupljeno in se priključiš zraven ali so boljša odločitev ti prosti dnevi-predvsem glede gužve na pisti ? Vsaka informacija mi bo dobrodošla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, prsli zivi in zdravi domov. :OK:

Blo je cist fajn, lih prou motorjev da ni blo guzve in da smo se vsi lahko meli fajn. :D Jst in devilish nisva delala cajtov ker je blo treba punco najprej uvest in pokazat linije (ki se jih itak potem ni drzala :BUA: ) ker je bla na pisti prvic. No kukrkoli, devilish je z njenim SV650S zakljucila krog v 2 min in 6 sekundah, kar niti ni tko slabo za.. kateri krog je bil? Osmi? No, za prvic ni slabo ;)

Gregs se lahko pohvali z novim osebnim rekordom piste. Bravo Gregs! :OK: Kolko ze? 1.4x..? Glavno da je pod 1 min 50 sek :grim

Posebna zahvala gre mami kat, ki nas je vse futrala da nam ni zmanjkalo moci na pisti. Hvala za sendvice in pijaco!! :OK: Zahvala gre tudi rudetu in bojču k sta nam nudila senco in stolcek za se odpocit ter garderobo za tank torbo. :worship:

Cist na koncu dneva smo pa (no, vsaj jst) opazili, da je bil doli tudi GhostRR :)

Druzga takega posebnega se pa ne spomnem. ...aja slikce!! Jst sm sicer imel fotopreparat s sabo ma se nism spomnu ga dat vn, sm pa vidu da je kat neki slikala tko da upam da bo prilepla kako slikco sm na forum later on. :blush:

In to je to. Spet odlicen dan na pisti. Juhej! :D ..aja no edino mal manj toplo bi lahko blo.. :krneki: enaintridesetstopinjnagrobnikujepatoomuch.press :doze:

Lp

duhec

Imam par vprašanj: kakšen je kej naval na te dneve, ki so na koledarju označeni zeleno, se da vozit na polno ? Si rezervirate že prej ali kar na dan vožnje (je treba verjetno že dopoldne bit tam oz. čimprej) ?

Kako pa se da- po telefonu, internetu, al je treba it kr tja in plačat vnaprej ? Se bolj splača it takrat ko ma kšn klub zakupljeno in se priključiš zraven ali so boljša odločitev ti prosti dnevi-predvsem glede gužve na pisti ? Vsaka informacija mi bo dobrodošla.

Jutr..ahem.. danes je zelen dan. Pejdi dol, placi 45 eur in se pejdi peljat na polno. Denarja ti ne bo niti malo zal. Guzve ne bo. :grrr

Zadovoljiv odgovor? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že Duhec povedal praktično vse... je bil res en lep, vroč dan.... :OK:

Kat in Rudetu še enkrat hvala za sendviče, Bojču za tlak v gumah, Rudetu za prikaz boljše linije... in vse to je rezultiralo v tem, da tudi s prasičko lahko dosegam konstantne čase pod 1:50. :yea2: Konkretno je sedaj moj čas 1:49,12... majhen korak za tekmovalce, velik zame... (več kot 2 s boljše kot prej) :yea2: Še malo bo serijski motor zdržal... potem pa... bo treba menjat... vsaj gume za dirkalne... :whistle:

Upam, da se letos še vidimo na Gorbniku... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tud jaz sem prisel v enem kosu nazaj... Blo je res super, enkrat po dolgem casu mi je ratal it dol brez komplikacij al pa prestavljanja datuma ( mi je blo kar malo sumljivo, da gre vse po nacrtih).

A ste bli vi predvcerajsnjim popoldne dol? Jaz sem bil pred kosilom ze dol s proge...rana ura zlata ura :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je cist fajn, lih prou motorjev da ni blo guzve in da smo se vsi lahko meli fajn. :D Jst in devilish nisva delala cajtov ker je blo treba punco najprej uvest in pokazat linije (ki se jih itak potem ni drzala :BUA: ) ker je bla na pisti prvic. No kukrkoli, devilish je z njenim SV650S zakljucila krog v 2 min in 6 sekundah, kar niti ni tko slabo za.. kateri krog je bil? Osmi? No, za prvic ni slabo ;)

Si pozabu povedat da je bil to cajt enga od kolko... treh štopanih krogov? Od vseh k sm jih nardila.. Čem rečt.. lahko da sm tud 1:45 nardila pa ne vemo :P :lol:

Hec.. :grim

Pridem še v glavnem ;) :whistle:

p.s.: kat tebi pa še 1x iskrena hvala za ves supply :grim Delaš zelo fine sendvičke... a je blo kej hrena vmes al se mi je samo zdelo? :hmm: No drugič pa skupi, smo rekle, ne? ;)

lp, devilish

Popravljeno . Popravil devilish
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pozabu povedat da je bil to cajt enga od kolko... treh štopanih krogov? Od vseh k sm jih nardila.. Čem rečt.. lahko da sm tud 1:45 nardila pa ne vemo :P :lol:

Hec.. :grim

Pridem še v glavnem ;) :whistle:

p.s.: kat tebi pa še 1x iskrena hvala za ves supply :grim Delaš zelo fine sendvičke... a je blo kej hrena vmes al se mi je samo zdelo? :hmm: No drugič pa skupi, smo rekle, ne? ;)

lp, devilish

:grim lahki hrenov namaz z mastnim pečenim pršutom, masdamerjem in hrustljavo zeleno soljatko vse skupaj pa odeto v šparovo kajzerco, ma k prideš enkrat s piste je pa itaq vse dobr za jest :P. Pa ne me tok hvalt, če drugič ne bom mogla jet na pisto, pridem definitivno olje gor polivat :devil: .

Teb je šlo pa prou :devil: dobr :worship: , še dobr da te je Duhc tok bremzu :D, si bla tok hitra da sem te uspela sam 2 kroga štopat. Bom mogla podvojit dozo kvihtanja :P pa se vidjamo ASAP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja včeri je blo res fajn. Čeprav zarad vročine več kot 6-7 krogov naenkat ni šlo. Pol pa vodeeeeeeee.

Mi je pa na koncu ena rdeča r6 brez tablc, skor pokvarla dan, k je tip u špegle gledu in se umiku. Pa tut seb bi ga, ker ni dost falilo pa bi skup užgala.

ZAČETNIKI NA GROBNIKU PROSIM ŠPEGLE DOL!!! ( pa ne se zdej spet oglašat tisti k se pelete pod 1.45 z špegli in pametovat da nbenga ne ovirate )

Opazu sm tut eno iz LJ na gsx750 ki se je potem tut odpelala domov z motorjem. Tej punci je treba povedat da bo treba bolše gume gor met za grobnik,če hoče cela okol hodit. Sprednja je bila tako fuč da sem najprej mislil da je slick, pridem bližje narezan slick, še mal bližje 207 ali 208/9 z nakazanim profilom. Skoraj brez. In to sprednja.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pomoje je tudi špegle treba dat dol..

Jaz sem tudi začetnik pa če bi mi kašen 200 pripizdu v rit bi začel gledat kdo je pa bi se mu začel umikat tu pa nastane :BUA:

Tako da je boljše da ti pelješ po pisti pa tudi če avjon za tabo pelje, bo te že prehitel ko je varno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon je blo res. Nekdo na BMW k1200 se je ubijalsko pelju okol 1:40 po mojem mnenju. Pa tudi 3-je na Ducati monstrjih so dobr letel še posebi rdeča 2r 1000 okol 1:50 sm ga jest štopnu. A ma kdo mogoče kake slikce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon je blo res. Nekdo na BMW k1200 se je ubijalsko pelju okol 1:40 po mojem mnenju. Pa tudi 3-je na Ducati monstrjih so dobr letel še posebi rdeča 2r 1000 okol 1:50 sm ga jest štopnu. A ma kdo mogoče kake slikce?

uuu, ja... eden z BMW K1200S je bil dol v torek... sem peljal en krog za njim, ker sem hotel malo preveriti kako mu gre... pol sem mel pa kr dost dela, da sem ga z mojo CBR-o lovil... če se dobro spomnim, mi je tisti krog laptimer pokazal 1:43 :eek: . V bistvu sem ga samo v ovinkih lovil... bremzu in pospeševal je kot en 170kg japonc :huh: ...

...matr da sem ful v dvomih, da je mel na motorju vse serijsko :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja včeri je blo res fajn. Čeprav zarad vročine več kot 6-7 krogov naenkat ni šlo. Pol pa vodeeeeeeee.

Mi je pa na koncu ena rdeča r6 brez tablc, skor pokvarla dan, k je tip u špegle gledu in se umiku. Pa tut seb bi ga, ker ni dost falilo pa bi skup užgala.

ZAČETNIKI NA GROBNIKU PROSIM ŠPEGLE DOL!!! ( pa ne se zdej spet oglašat tisti k se pelete pod 1.45 z špegli in pametovat da nbenga ne ovirate )

Opazu sm tut eno iz LJ na gsx750 ki se je potem tut odpelala domov z motorjem. Tej punci je treba povedat da bo treba bolše gume gor met za grobnik,če hoče cela okol hodit. Sprednja je bila tako fuč da sem najprej mislil da je slick, pridem bližje narezan slick, še mal bližje 207 ali 208/9 z nakazanim profilom. Skoraj brez. In to sprednja.........

se strinjam 4 kom iz CE bilo je super, imeli umetno senco, nevem kaj počnejo nekateri na pisti novi motorji špegli in td , da o liniji sploh ne govorim ,sem opazu nekoga v zagrebškem pa nevem ali položu ali slikal ,če je slikal naj kaj nalep tu gor..................

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

post-11324-1157626749.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu, ja... eden z BMW K1200S je bil dol v torek... sem peljal en krog za njim, ker sem hotel malo preveriti kako mu gre... pol sem mel pa kr dost dela, da sem ga z mojo CBR-o lovil... če se dobro spomnim, mi je tisti krog laptimer pokazal 1:43 :eek: . V bistvu sem ga samo v ovinkih lovil... bremzu in pospeševal je kot en 170kg japonc :huh: ...

...matr da sem ful v dvomih, da je mel na motorju vse serijsko :fredy:

Ja, en K1200 mislim da z ZG tablicami se pelje huuuuuuuuudooooooo. Me je tko "nascal" en krog na Happeningu, da mi je blo kr nerodn :blush: . Js kao ful eno racing mašino s poliestri, Ohlinsom, ... on pa s serijskim "Schnell traktorjem" iz Bavarske. Pa je mel vse luči gor, pa mislim da tudi špegle (ko je že ravno govora o tem). Bil je pa po moji oceni ene 5 do 6 sekund hitrejši od mene (se pravi tam okol 1:43). Po moje je to en in isti. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta gospod je generalni uvoznik za bridgestone gume kolker sem slišal. Ja peljal se je pa res dobro.

Tut mi smo imeli nekoga ki je bil prvič gor in najprej smo mu pobrali špegle dol, kar je sam kasneje priznal da je blo ful dobra ideja ker je bil veliko bolj sproščen, čeprav so vsi padali mem ko snete skire.

To bi lahko tut osebje mal kontroliralo da res ne bi takšni na stezi bli. Ker ne verjamem če bi še kdaj prišli dol, če bi se že prvič razsuli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu, ja... eden z BMW K1200S je bil dol v torek... sem peljal en krog za njim, ker sem hotel malo preveriti kako mu gre... pol sem mel pa kr dost dela, da sem ga z mojo CBR-o lovil... če se dobro spomnim, mi je tisti krog laptimer pokazal 1:43 :eek: . V bistvu sem ga samo v ovinkih lovil... bremzu in pospeševal je kot en 170kg japonc :huh: ...

...matr da sem ful v dvomih, da je mel na motorju vse serijsko :fredy:

Vem da je imel najboljše slicke Bridgestone, ker sem videl kombi Bridgestone pa mislm da ma tudi še kaj baje ima motor 188hp. Model pa ima opremo za 5000€ bolšo kot Rossi:D Kakorlkoli že dobr je in leti k burja

Ta gospod je generalni uvoznik za bridgestone gume kolker sem slišal. Ja peljal se je pa res dobro.

Tut mi smo imeli nekoga ki je bil prvič gor in najprej smo mu pobrali špegle dol, kar je sam kasneje priznal da je blo ful dobra ideja ker je bil veliko bolj sproščen, čeprav so vsi padali mem ko snete skire.

To bi lahko tut osebje mal kontroliralo da res ne bi takšni na stezi bli. Ker ne verjamem če bi še kdaj prišli dol, če bi se že prvič razsuli.

Res je, ime mu je Boris super človek pa še hiter po vrhu:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja včeri je blo res fajn. Čeprav zarad vročine več kot 6-7 krogov naenkat ni šlo. Pol pa vodeeeeeeee.

Mi je pa na koncu ena rdeča r6 brez tablc, skor pokvarla dan, k je tip u špegle gledu in se umiku. Pa tut seb bi ga, ker ni dost falilo pa bi skup užgala.

ZAČETNIKI NA GROBNIKU PROSIM ŠPEGLE DOL!!! ( pa ne se zdej spet oglašat tisti k se pelete pod 1.45 z špegli in pametovat da nbenga ne ovirate )

Opazu sm tut eno iz LJ na gsx750 ki se je potem tut odpelala domov z motorjem. Tej punci je treba povedat da bo treba bolše gume gor met za grobnik,če hoče cela okol hodit. Sprednja je bila tako fuč da sem najprej mislil da je slick, pridem bližje narezan slick, še mal bližje 207 ali 208/9 z nakazanim profilom. Skoraj brez. In to sprednja.........

Za ogledala vem, samo gume... Kakšne ti voziš ? Enkrat sem bral na motori.hr, da so primerne samo slick gume za na Grobnik. Pa koliko jih ima gor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ogledala vem, samo gume... Kakšne ti voziš ? Enkrat sem bral na motori.hr, da so primerne samo slick gume za na Grobnik. Pa koliko jih ima gor ?

Eno so 'primerne' (za doseganjo dobrih časov), drugo pa nevarno zrabljene...

Ogledala pa se da čisto enostavno tudi prelepit s trakom - če jih je pretežko odmontirat.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ogledala vem, samo gume... Kakšne ti voziš ? Enkrat sem bral na motori.hr, da so primerne samo slick gume za na Grobnik. Pa koliko jih ima gor ?

Na slick boš začel mislit ko boš prišel precej pod 1.40.

Za čase nad 1.40 pa so po mojem mnenju totalno zgrešena investicija in lahko tudi precej nevarna zadeva. Ne pride slick kar tako na delovno temperaturo.......

Ko sem jih jaz vozil ne morem rečt da je blo slabo ampak da je bilo veliko bolje pa tudi ne. Jih pač nisem mogel izkoristit ( amater :slap: ). In enkrat sem naletel na slab par, ki mi je pokvaril cel dan na grobniku tako da ni bilo vredno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!