Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

No spet ene neumnosti nekateri kvasijo...super gume, friziran motor...kot da se gume in motor same pelejo??????

Tut Bavarc leti, če mu daš gasa, sam navit mu ga je treba, tako kot pa vsi motorji!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sm bil v torek dol pa se je un z BMW vozil 1.48 takrat ko sem ga jaz štopal..

sicer pa smo enkrat enga hrvata kr lepo prehitel pa je pol reku da se je peljal konstantno 1.45..pa laptimer je mel..

mi smo se sicer na roko štopal pa ni šlo pod 1.45..

zdej pa jest ne vem a te punce štopat ne znajo al laptimerji namerno narobe delajo da ma človek večji vesele:)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo se sicer na roko štopal pa ni šlo pod 1.45..

zdej pa jest ne vem a te punce štopat ne znajo al laptimerji namerno narobe delajo da ma človek večji vesele:)))

Sej tud če bi mene štopal na roko, verjetno ne bi tistega prvega kroga ujel zjutraj, ko sem postavil nov osebni rekord (prvi krog na stezi v dnevu... potem pa cel dan nikoli več boljšega časa...svašta :doze: ).

Časi na grobniku gredo takoj gor za 5 sek, če nekoga ujameš, ki se vozi po stezi počasneje. Vsaj pri meni je tako, ker ne prehitevam na nož. Pri meni je bilo v torek približno takšno povprečje, da sem peljal 1 krog od 5-ih vredu... ostali so bili "prehitevalni". .... evo... pol se pa pejt štopat :grim

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami hudi cajti pod 1.50. Men pa tačka pa ''šalthebl'' po tleh drgneta,pa nikakor pod 1.51. Neki hudo narobe delam :hmm:

Saj ni fora v tacki, da jo cimbolj zrabis :) ...probi se malo s sedeza presest, da bo motor manj nagnjen pa se hitreje bo slo v ovink

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni fora v tacki, da jo cimbolj zrabis :) ...probi se malo s sedeza presest, da bo motor manj nagnjen pa se hitreje bo slo v ovink

Presedem se tolk da mam pol riti dol s sedeža. Če grem še bolj dol bo pa že problem motor preložit iz levga u desn ovink. Drgač pa vem da ni fora da vse čim bolj zdrgnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah u sredo je tale uvoznik za bridgestone(poliman kombi) vozu k1200R-naked. Evo fotke:) Z nim so bli monstri...Prjazn majstr.

Sicer je bla pa pista prazna in sm mogu jit domov predcasno, drugac bi sou gor...

Je biu en Italijan z rumeno fzr1000 ki ni mel pojma o "obnasanju na pisti". Na izhodu iz boksov je zapelu na pisto lih na robnik, tam ko se ga dotaknes (na zunanji) in SE USTAVU in cakal da gre folk mimo...

Redar je zaceu mahat z rumeno...Mene bi blo strah, tip ma jajca :eek:

post-3618-1157750553_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah u sredo je tale uvoznik za bridgestone(poliman kombi) vozu k1200R-naked. Evo fotke:) Z nim so bli monstri...Prjazn majstr.

Jest vidm na motorju slick gume.... kdo je že reku, da ne rabiš dobrih gum za dobre cajte na grobniku z 200+ kg mašinam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Presedem se tolk da mam pol riti dol s sedeža. Če grem še bolj dol bo pa že problem motor preložit iz levga u desn ovink. Drgač pa vem da ni fora da vse čim bolj zdrgnem.

Drgnit res ni dobro, nehaj, ker boš odletu. :cry:

Na grobniku ni fora, da čim bolj položiš pa, da si čim dlje položen na kolenu (sicer super feeling), ampak to ni to. Stvar je v poznem bremzanju in zgodnjem gasu in velikosti mud. Na začetku grobnika sem nasedu skor vsakič na riječanu pa u zagrebškem pa sem se 1.55+ vozu. Zdej se vozim 1.47 pa niti enkrat na tačko ne nasedem in to s cbr-o 600 brez rear-setov - se pravi veliko nižje tace kot tvoj motor. Poanta grobnika je, da si čim več časa pokonc pa na gasu ne pa v nagibu - probaj se ti zadeve lahko zelo odprejo...

Sicer je pa tukaj dost hitrejših od mene, ki ti lahko dajo kakšen pameten nasvet.

Pri meni vem, da so sedaj, da grem hitreje malce odpovedala muda! :whistle:

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgnit res ni dobro, nehaj, ker boš odletu. :cry:

Na grobniku ni fora, da čim bolj položiš pa, da si čim dlje položen na kolenu (sicer super feeling), ampak to ni to. Stvar je v poznem bremzanju in zgodnjem gasu in velikosti mud. Na začetku grobnika sem nasedu skor vsakič na riječanu pa u zagrebškem pa sem se 1.55+ vozu. Zdej se vozim 1.47 pa niti enkrat na tačko ne nasedem in to s cbr-o 600 brez rear-setov - se pravi veliko nižje tace kot tvoj motor. Poanta grobnika je, da si čim več časa pokonc pa na gasu ne pa v nagibu - probaj se ti zadeve lahko zelo odprejo...

Sicer je pa tukaj dost hitrejših od mene, ki ti lahko dajo kakšen pameten nasvet.

Pri meni vem, da so sedaj, da grem hitreje malce odpovedala muda! :whistle:

Če prov razumem je pol bolš met mal manjšo hitrost v temenu ovinka,pa na izstopu bolj odločno po gasu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je dat koleno ven, pa tut zgornji del telesa. Pa seveda motor nastavit. Če pa še potem gre tačka po tleh je pa treba kej zamenjat.

Vse je v pravilni liniji. Sem peljal gsxr750 1.45 pa nisem niti enkat prišel do kolena. Lohk pa greš tut 2.00 pa vse ovinke po kolenu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prov razumem je pol bolš met mal manjšo hitrost v temenu ovinka,pa na izstopu bolj odločno po gasu?

Mislim, da bo pri tebi problem kako se presedeš - sama pozicija. Brez, da te vidim je težko "modrovati".

Na R1 nimaš kaj po tačkah čez ovinke za cajte krepko pod 1.45.

Seveda je vse tudi od tvoje teže odvisno - preglej amortizacijo.

Torej pozicija, gas bolj zgodaj iz ovinka pa nato na ful-ful ampak previdno mm po mm pa bo šlo.

Bremzanje pa naštudirat po orientnih točkah.

Sicer pa samo kroži in cajti (če analiziraš stvari) bodo prišli sami od sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prov razumem je pol bolš met mal manjšo hitrost v temenu ovinka,pa na izstopu bolj odločno po gasu?

Upam, da nimaš več distančnikov gor, ker s tistimi pa res hitro zariješ v asfalt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je na 9 ko sem bil na kolenu in drsal z distančnikom, ena majhna grbina na asfaltu odbila stopalko in še danes mi ni jasno kako sem rešil. uf.

To gre vedn taprvo dol z motorja k ga kupim. Take izkušnje nkol več.......

Osnovno nastavitev pa na sportrider.com poišč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je na 9 ko sem bil na kolenu in drsal z distančnikom, ena majhna grbina na asfaltu odbila stopalko in še danes mi ni jasno kako sem rešil. uf.

To gre vedn taprvo dol z motorja k ga kupim. Take izkušnje nkol več.......

Osnovno nastavitev pa na sportrider.com poišč.

Tiste nastavitve sm že neki gledu,sam nikjer ne piše za kok kg težkega voznika so.Jst mam 100 kg pa verjetn ni isto k za enga k ma 75 kg :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste nastavitve sm že neki gledu,sam nikjer ne piše za kok kg težkega voznika so.Jst mam 100 kg pa verjetn ni isto k za enga k ma 75 kg :hmm:

Za začetek je ok. Če ne, rabiš pa enga kolega pa si preber kako se nastavi prednapetost vzmeti na težo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah u sredo je tale uvoznik za bridgestone(poliman kombi) vozu k1200R-naked. Evo fotke:) Z nim so bli monstri...Prjazn majstr.

Poznam tega majstra :)

GO GO Boris :OK:

Upam da se me bo spovnil ko se v nasledno srečamo :blush:

Lp Zorman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.29 pa drobiž... :worship:

Fak čez ovinke tko letijo, da lahko z motorji sam sanjamo! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.29 pa drobiž... :worship:

Fak čez ovinke tko letijo, da lahko z motorji sam sanjamo! :eek:

Že res, da letijo ko sneti kladvi, pol si pa predstavli Camleka, ko pelje 1.28 pa drobiž ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že res, da letijo ko sneti kladvi, pol si pa predstavli Camleka, ko pelje 1.28 pa drobiž ;)

Že, že, Čamlek 1.28.8 pa samo še desetinko shy od Wayna. :worship:

Ampak ne leti tok čez ovinke je bil moj point. Tele mečke so morale letet 150-160 čez zagrebčana. Se prav vidi kako hitrej šopajo od motorjev.

Iz ovinka ven pa razen f1-e itak nč tok ne udar u pospešku k sbk al pa motgp mašine.

Pa mečke so tut bremzale tm nekje med 80 - 60m. :eek:

Ampak F1 bi pa morala 1.20 pa drobiž letet na grobniku ko bog? :naughty:

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!