Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Ampak F1 bi pa morala 1.20 pa drobiž letet na grobniku ko bog? :naughty:

Sigurno bi leteli novodobni izstrelki imenovani F1 krepko pod 1.20!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj me kdo popravi, ampak men se zdi da je formula leta 89 letela 1.15 ko je bil agostini z 500gp in Rosberg z formulo. Čeprav je blo videt da formula ni bila pripravljena tko kot treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj me kdo popravi, ampak men se zdi da je formula leta 89 letela 1.15 ko je bil agostini z 500gp in Rosberg z formulo. Čeprav je blo videt da formula ni bila pripravljena tko kot treba.

1.19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če uporabim dejstvo, da je na vsakem ne-spremenjenem dirkališču Rossi 5 sekund hitrejši od Wayna in formula po 10 sekund hitrejša od Rosija gre matematika ugibanja ne-kako takole;

Grobnik rekord 1.28.7.

Rossie (možni) 1.23.X

F1 (možni) 1.13.X

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če uporabim dejstvo, da je na vsakem ne-spremenjenem dirkališču Rossi 5 sekund hitrejši od Wayna in formula po 10 sekund hitrejša od Rosija gre matematika ugibanja ne-kako takole;

Grobnik rekord 1.28.7.

Rossie (možni) 1.23.X

F1 (možni) 1.13.X

:hmm:

??? Zdaj si mi pa delo naredil. Se vrnem kmalu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če uporabim dejstvo, da je na vsakem ne-spremenjenem dirkališču Rossi 5 sekund hitrejši od Wayna in formula po 10 sekund hitrejša od Rosija gre matematika ugibanja ne-kako takole;

Grobnik rekord 1.28.7.

Rossie (možni) 1.23.X

F1 (možni) 1.13.X

:hmm:

Formula je kar okoli 25 sekund hitrejsa od gp, kar sem jaz gledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Formula je kar okoli 25 sekund hitrejsa od gp, kar sem jaz gledal...

Se strinjam sam, da bi formula letela na grobniku pod minuto je skoraj neverjetno. :eek:

1.10 je pa po-mojem možno... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kdaj se,da pelat dol ta mesec(prosti trening)? Kakšni zeleni dan,zakup steze?Imate kakšno tel. št. za poklicat al kšno internetno stran,karkoli..Jst nč ne najdem

lp

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original-One Objavljeno Danes, 10:18 AM

Zanima me kdaj se,da pelat dol ta mesec(prosti trening)? Kakšni zeleni dan,zakup steze?Imate kakšno tel. št. za poklicat al kšno internetno stran,karkoli..Jst nč ne najdem

www.grobnik.hr

Tukile maš vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kdaj se,da pelat dol ta mesec(prosti trening)? Kakšni zeleni dan,zakup steze?Imate kakšno tel. št. za poklicat al kšno internetno stran,karkoli..Jst nč ne najdem

lp

Ampak najbolj zanimivo pri iskanju je, da če čš kej najdet moraš najprej ISKAT!!!

V tej temi je na vsakih 5 strani isto vprašanje kot je tvoje in odgovor nanj, tako da ne nas imet za budale, češ-nč ne najdem!!! :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak najbolj zanimivo pri iskanju je, da če čš kej najdet moraš najprej ISKAT!!!

V tej temi je na vsakih 5 strani isto vprašanje kot je tvoje in odgovor nanj, tako da ne nas imet za budale, češ-nč ne najdem!!! :fight1:

JEBI GA pač sm probu najdt na guglu in ni prikazal zgoraj navedene strani,sicer pa tebe nism nč vprašu in če nimaš kšnih pametnih informacij ni sploh treba pisat tko, da chill out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam "toti" se pa še zmer pele :OK:

Če se ne motim, je Toti na zadnjem happeningu postavil svoj osebni rekord 1:32.8xx in to na timski dirki v soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, je Toti na zadnjem happeningu postavil svoj osebni rekord 1:32.8xx in to na timski dirki v soboto.

:o :eek:

:worship: :worship: :worship:

To je pa že tak cajt, da res vsaka mu čast :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o :eek:

:worship: :worship: :worship:

To je pa že tak cajt, da res vsaka mu čast :OK:

saj je tudi na otoku manu rastural :OK: tak da ni kaj komentirat.................. :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bli včeraj dol na "Jura rejsing" (sicer kot gledalci) ampak vseeno. Vreme je biu prekrasen... lahko vam je žal, da niste šli vsaj pogledat, pa tut slovenci so raztural... :OK: Bravo naši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!