Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Upam, da že ni kje napisano...

Se da kje videt točno kdo ima zakupljeno stezo na določen dan? Tako kot se da to npr. na Pannonii.

Lp,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da že ni kje napisano...

Se da kje videt točno kdo ima zakupljeno stezo na določen dan? Tako kot se da to npr. na Pannonii.

Lp,

Andrej

Se mi zdi, da se ne da vidt, kdo ma zakupljeno, ampak samo kdaj je zakupljena oz. zasedena...

LP

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve, če je možno narediti kakšen krog po pisti naslednji mesec, poleg prostih treningov?

Sem že klical na Grobnik, pa mi niso znali nič povedati. Razen "sutra i prekosutra". :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original one suvereno odpeljal ze 30 krogov.... najbolsi cas 1:48 :worship: sej bo vec on povedu k nazaj pride :OK:

Ja, za 1. ga je res suvereno odpelu :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 evrov za eno uro. Za del dan pa ne bi vedel.

Tud jest sem peljal 1:48. :) Rezerve je pa še precej, ker je pihal zelo močen veter; na koncu zadnje ravnine (pred ostrima S pred ciljno) zato nisem imel občutka pri zaviranju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original one suvereno odpeljal ze 30 krogov.... najbolsi cas 1:48 :worship: sej bo vec on povedu k nazaj pride :OK:

Ja, za 1. ga je res suvereno odpelu, če nebi k... burja tok nažigala bi blo še bl suvereno :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da ga je se bols k 1:48 odpelu...

:devil:

Napačna informacija, lahko pa bi šlo še kašno sekudno ali dve dol, ampak je pač močan veter malce upočasnil zadevo :BUA: Ma za prvič sem zadovoljen :OK:

Tud Peter je fajn letel :devil:

lp

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!