Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

:slap: Vsi smo se motili, Talijančki so bli dons dol. Jutri je pa prosti trening. Pa 25 in 26 tudi free practise :)

Dva Slovenca bila danes dol... Kdo od tu?

prilagam fotko slabše kvalitete :photo: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bla SP-02 z Akrapoviči :?

lp

in agv titech valencia čelada , če se ne motim .)

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da smo bli vsaj štirje slovenci, na treh motorjih....

Se opravičujem, nisem bil cel dan tam. Prišel sem proti koncu in na pisti sem samo en motor prepoznal, kot da je slovenec. Verjamem da vas je bilo več. Lepo to. Samo čisto vsakega pa ne-poznam. Zato sem vesel da si me popravil. Imaste kakšne fotke? Kakšno je bilo vreme čez cel dan, namreč jaz sem prišel uro pred koncem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zorman saj če si bil na koncu si nas zihr vidu, mislim da sem šel jaz celo zadnji dol!

Vreme pa kar solidno ena ploha drugače pa suho.

Ninje pa nisem vidu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je osrednja tema, da je Mirko Tuš kupil ... bla bla bla...

... v nekem članku o Mirkotu piše, da je adrenalinski odvisnik in da redno dirka na Grobniku z motorjem? Ga je kdo že videl dol? Mogoče pod kakšnim psevdonimom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot obljubljeno prilagam link od filmčka, ki sem ga posnel na Grobniku v nedeljo.

Pozor snemal sem z digitalcem in zelo se mi je tresla roka oz. kar obe :P

Vendar, malo boljša kvaliteta od fotk pa mislm da je .)

:huh:

Lep pozdrav

Popravljeno . Popravil Zorman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene,oziroma prijatla zanima,kaj vse je dovoljeno za predelavo v seriji S1000.Dirkal je že,ampak s serijskim motorjem na grobniku in so mu dejali da vse podatke najde na spletu,jaz pa jih nisem nikjer zasledil.Prosil bi za resne odgovore lahko tudi na PM.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene,oziroma prijatla zanima,kaj vse je dovoljeno za predelavo v seriji S1000.Dirkal je že,ampak s serijskim motorjem na grobniku in so mu dejali da vse podatke najde na spletu,jaz pa jih nisem nikjer zasledil.Prosil bi za resne odgovore lahko tudi na PM.

L.P.

Najbolj točne in pravilne podatke dobiš v modri knjiži AMZS-ja.

Oz na www.amzs-sport.com potem gres na pravilnike in si poiščeš. Trenutno dela stran ful počasi tako da ne obupaj prehitro.

Dost resno?

PS: Naj gre tvoj kolega raje v 600 klaso bo bolj zanimivo.

Popravljeno . Popravil spidy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene,oziroma prijatla zanima,kaj vse je dovoljeno za predelavo v seriji S1000.Dirkal je že,ampak s serijskim motorjem na grobniku in so mu dejali da vse podatke najde na spletu,jaz pa jih nisem nikjer zasledil.Prosil bi za resne odgovore lahko tudi na PM.

L.P.

Kaj bo pa vozil, na kakšni prireditvi Alpe Adrija? Mogoče Jura? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeee Zorman, rad bi te vidu na kakšnem motrju oz. štartu, tam se dokaž, ker tukile si se že.

:slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!