Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Vozil je že eno dirko jura racing z gsx-r 1000 serijo S1000 in ga zanimajo možne predeleve v tej klasi(menjava elektronike,izpuh,gume,oklep itd.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako misliš popravli ? Kaj se kej dela na novo ?

Lahko bi dali kako novo plast asfalta ja, da ob manj škode na plastikah :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako misliš popravli ? Kaj se kej dela na novo ?

Lahko bi dali kako novo plast asfalta ja, da ob manj škode na plastikah :D :D

to sm mislu ja nov asfalt da nebo tok lukn :D

drgač je dobr kr je hrapav saj je boljši uprejen gum itaq ne zdrajsaš pa uničeš plastike če se znaš pelat a ne :lol1:

lahk bi tud mal ograjo prefarbal da nebi zgledal k da bi bli med 2.sv. vojno :grrr (vsa rjevi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk bi tud mal ograjo prefarbal da nebi zgledal k da bi bli med 2.sv. vojno :grrr (vsa rjevi)

Eh sej ne opazuješ okolice, ko letiš po pisti :)

mal moraš tud gledat na okolico in na gledalce :D

lahko bi nardil kkšno tribuno da bi saj zgledalo malo dirkališča a ni tko? :? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal moraš tud gledat na okolico in na gledalce :D

lahko bi nardil kkšno tribuno da bi saj zgledalo malo dirkališča a ni tko? :? :OK:

seveda bi bilo to super, če pa ni, se pa ne mislm "sekirat" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda bi bilo to super, če pa ni, se pa ne mislm "sekirat" :OK:

maš prov :OK: važn da se dobr počutš k se peleš pa da nardiš čimboljši cajt pol pa itaq neboš okol gledu :D pol pa sam še :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V ponedeljek 15.1. se uradno odpre Grobnik za prosti trening. :naughty:

Da mal preberemo kdo bo kej šel dol ta mesec...? :)

V tem mrazu? Bljak. :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem mrazu? Bljak. :blush: :blush: :blush:

Sicer ne vem, kako je kaj z vašo kondicijo... ampak meni bolj hladno vreme ustreza => se bolj hladiš med vožnjo .) Za danes npr. je napovedan 8-12C dol, pri 15C je pa že normalna sezona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, moj prvi post po novem letu tko da, srecno! :blink: Ja vem, sm malo pozen.. :D

Sicer ne vem, kako je kaj z vašo kondicijo... ampak meni bolj hladno vreme ustreza => se bolj hladiš med vožnjo .) Za danes npr. je napovedan 8-12C dol, pri 15C je pa že normalna sezona.

Ja se strinjam, popolnoma! Meni tudi pase bolj hladno. Pa normalnim cestnim gumam tudi. :OK: Tm nekje okrog 18°C je idealno.

Drgace je pa jutri napovedano 15°C in soncno. Mislim, zakaj ze ne it? :P Mene grozno matra.

@ghostrr: a ti si ze odlocen da gres? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ghostrr: a ti si ze odlocen da gres? :)

Zaenkrat še ne. Moram še par stvari prej na motorju uredit... pa trenutno mam tud kombinezon v popravilu... :( Res nisem računal na tako zimo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem, kako je kaj z vašo kondicijo... ampak meni bolj hladno vreme ustreza => se bolj hladiš med vožnjo .) Za danes npr. je napovedan 8-12C dol, pri 15C je pa že normalna sezona.

Imaš prav. Vendar meni osebno motocikliranje sredi zime nekako ne gre v kontekst. Če pa je doli 12 stopinj, je to dovolj. Pa tudi pretresljive gneče verjetni ni na pisti. Bom razmislil. Hvala za info. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem mrazu? Bljak.

Ah, kje pa! Kakšen mraz! Danes je bilo prav fino na motorju... :grim ... na motokros progi, seveda... :whistle:

Grobnik mora počakati vsaj toliko časa, da pride nov motor.... prej ne bo nič... :grrr ...samo blato in hosta bosta pela... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, moj prvi post po novem letu tko da, srecno! :blink: Ja vem, sm malo pozen.. :D

Ja se strinjam, popolnoma! Meni tudi pase bolj hladno. Pa normalnim cestnim gumam tudi. :OK: Tm nekje okrog 18°C je idealno.

Drgace je pa jutri napovedano 15°C in soncno. Mislim, zakaj ze ne it? :P Mene grozno matra.

@ghostrr: a ti si ze odlocen da gres? :)

Jst tut planiram Grobnik konc mesca. Se bomo kej zmenili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, moj prvi post po novem letu tko da, srecno! :blink: Ja vem, sm malo pozen.. :D

Ja se strinjam, popolnoma! Meni tudi pase bolj hladno. Pa normalnim cestnim gumam tudi. :OK: Tm nekje okrog 18°C je idealno.

Drgace je pa jutri napovedano 15°C in soncno. Mislim, zakaj ze ne it? :P Mene grozno matra.

@ghostrr: a ti si ze odlocen da gres? :)

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sosedje Hrvati so že odprli sezono ta vikend.

Tko da bo treba čimprej dol mal potrenirat.

post-2615-1168858960_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sosedje Hrvati so že odprli sezono ta vikend.

Tko da bo treba čimprej dol mal potrenirat.

kdo je tale zadnji? kdo od naših?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sosedje Hrvati so že odprli sezono ta vikend.

Tko da bo treba čimprej dol mal potrenirat.

Ko gledam takšne slike, me srbije prsi...., na desni roke... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko gledam takšne slike, me srbije prsi...., na desni roke... :OK:

Hihi, če te zanima kako je biti 15. januarja SAM na grobniku (govorim na stezi), just ask me :naughty: :whistle: :kva2: :devil:

Jst sm si prstke desne roke popraskala.. :D

lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!