Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Je komu zal k ga ni blo? :naughty:

:cry: Tak sem vama fauš, da bi se kar požrl... :cry:

Video pa si zelo lepo skomponiral, svaka čast.

D.

PS: A lahko link na video objavin še na kakšnem tujem forumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) tole je pa zgledal pod dve minute .)

hvala :blush: :rolleyes: lahko da je duhec pozabljal pravočasno stiskat :P

Za pod 2 minuti bom rabla pomoje še kak km.. kolenčkanja se bomo tudi še učili :krneki:

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) tole je pa zgledal pod dve minute .)

Ja sej bi najbrz blo, sam niso bli vsi odseki pisto

e tako speljani. Sicer pa sm meril samo prve 4 kroge, lahko da je slo proti koncu kej boljse..

:cry: Tak sem vama fauš, da bi se kar požrl... :cry:

Video pa si zelo lepo skomponiral, svaka čast.

D.

PS: A lahko link na video objavin še na kakšnem tujem forumu?

tnx :OK:

link lahko objavis tudi kje drugje sam da ne bo prevec downloadanja ker gostujem prijateljsko na strezniku ;)

(pol sporoci se kje si ga postal - lahko tudi na PM)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bilo dol kakšno reševalno vozilo v pripravi? Na slikah ni nič videt.

stari nobenga razen valterja box 000 je pa tud sameval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

link lahko objavis tudi kje drugje sam da ne bo prevec downloadanja ker gostujem prijateljsko na strezniku ;)

(pol sporoci se kje si ga postal - lahko tudi na PM)

Hja, pol pa bi blo najboljše dat na Google Video... :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bilo dol kakšno reševalno vozilo v pripravi? Na slikah ni nič videt.

nope.. so rekli, da pride reševalno vozilo ko se bolj začne sezona, ko pride več motoristov na pisto.. ker drugače ne morejo pokriti niti sebe (npr. z mojim 35 € ali m1hatovim 55 € prispevkom dnevno), kaj šele njihove dnevnice in stroške itd.. Podpišeš in voziš na lastno odgovornost..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope.. so rekli, da pride reševalno vozilo ko se bolj začne sezona, ko pride več motoristov na pisto.. ker drugače ne morejo pokriti niti sebe (npr. z mojim 35 € ali m1hatovim 55 € prispevkom dnevno), kaj šele njihove dnevnice in stroške itd.. Podpišeš in voziš na lastno odgovornost..

Potem si moraš reševalce pripeljati s seboj ali pa "turistično" potovat po pisti :D Tole mogoče ni glih najboljša novica za tiste, ki bi radi mogoče mal bolj resno potreniral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope.. so rekli, da pride reševalno vozilo ko se bolj začne sezona, ko pride več motoristov na pisto.. ker drugače ne morejo pokriti niti sebe (npr. z mojim 35 € ali m1hatovim 55 € prispevkom dnevno), kaj šele njihove dnevnice in stroške itd.. Podpišeš in voziš na lastno odgovornost..

O.K. Varnost je resda malo manjša kot sicer. Pa vendarle. Pač manj pritiskaš. Nenazadnje tudi na cesti ne stoji rešilec za vsakim vogalom. Pa tudi reška bolnišnica je takšna, da je vsako slovenska veterinarska postaja boljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. jst nimam kilometrov in izkušenj za sabo za podirat rekorde, je pa sigurno na koncu malenkost vplivalo name pri vožnji.. (pa merjenih je blo sam prvih par krogov, ko se je blo treba utečt :krneki: :), mrzle gume pa to.. - tko da pomoje sm vseeno pol vozila vsaj blizu 2, če že ne pod - duhec ti si pa itak samo zagrebškega vidu :glare: :)) čeprow at the end smrtne pri moji vožnji ne morem zakuhat, za kak zlom se pa že počaka.. sem že čakala.. tko da.. :krneki: Je pa res, da mogoče ni najboljš za tiste, ki bi radi bolj resno potrenirali.. odivsno od tega kolko ti zna tičat v podzavesti kaj takega, da ne daš na koncu vsega od sebe..

Men je pa sicer čist ql tko :D Jst grem lahko na ciljni z mojim motorčkom max 190 - 200 km/h, tko da se mi je včasih poleti zdelo, da gre kak cestak z 250 km/h mimo mene 20cm in da bo peesdarija :wacko: Pa bojim se da komu ne presekam linije, pa da ... Tko da mi je čist ql da je pista brez taresnih :P :D Vsaj dokler se še jst malo ne zresnim :ninja: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj so na Grobniku kljub nizkim temperaturam trenirali. Prevladovali so Slovenci, kar trije od skupno petih na pisti. Skratka kljub mrazu smo se imeli zelo fino :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al se meni samo zdi al ma na hondi prednje diske od kawasakija, v čem je fora?

To Čača z vseh vetrov skupej nanos in namontira na svojo rikšo :P :lol1: :lol1: :lol1:

Da ne bom :topic: : A gre kdo 8 februarja dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bo najbrž dol :D

Zgleda sicer da bom spet štoparca sam kaj čmo, strgan kombinezon pa zbita čelada :headbang:

nidnarjazanovopress :cry:

Eh važn da smo zravn.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kaka možnost, da dol (na prikolici) pripeljem neregistriran motor? :doze:

Popravljeno . Popravil moto_freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je 8.? Kaj posebnega, al pač zeleni?

Ne ne... čist zeleni. Samo sm gledal, kakšno bo vreme, pa bo BAJE dež.. tko da še ne vem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!