Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

A bo kdo jutri dol? Mogoče grem tja namesto SLO obale...

:grim :grim :grim

Noro vreme temperatura do 15 stopinj....

post-2720-1170532326_thumb.jpg

post-2720-1170532387_thumb.jpg

post-2720-1170532452_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri naredim izlet do Grobnika, da vidim, kaj se doli dogaja. Upam, da ne grem gledati na uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se pa vidmo Gatto!!!!

Vidimo, vidimo. Napoved za jutri je lepa. Upajmo, da ne bo premrzlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, a smo se videli? Bilo je super ...

Bilo je lepo, čeprav jaz sem bil z avtom Verjetno smo se videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Spidy a te skrbi??? Hehehe, zgleda da se bo slovensko zastopstvo v mednarodni sceni povečalo.

Drugač so mel pa avdicijo za sovoznike, slike sledijo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leti ko sneta sekira :D

Ah skrbi me nič, vazno da se dogaja, pa tudi čas je ze bil da se na tej sceni nekaj novega naredi!

Salsa a si ti kej zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je lepo, čeprav jaz sem bil z avtom Verjetno smo se videli.

No, jaz sem bil na pisti od enih do treh, če si bil slučajno tam. Ne spomnim se nobenega avta z MB tablico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja , sneta sekira glih ni, je pa zmeri hitrejši.

Spidy js sem bil sam gledalec, oz mal sem jih posliku. So Velenjčani in se že poznamo dolga leta, drugače pa nisem član njihove ekipe, verjetno si to mislu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral temo od 100 te strani naprej, pa imam še vedno nekaj vprašanj...S kolegom bi se rada odpravila na Grobnik čez kak mesec, pa me zanima kako je s temi rdečimi dnevi. A lahko prideš dol dirkat za par ur tudi tiste dni, ko je steza zakupljena? (ekskluzivne rezervacije) Ali so na voljo za proste (privat) dirke le zeleni dnevi? Kdaj je sploh najprimerneje iti vozit na Grobnik? Če bo kdo šel dol v sredini marca in ima kaj več izkušenj z Grobnikom kot jaz, bi bil vesel, če bi se lahko kako dogovorili in se dobili dol (ali pa šli skupaj, lahko priskrbim prikolico za 3 motocikle). Rad bi se pač preizkusil na progi, da vidim ali je kaj dirkaškega testa v meni :P , pa bi bil vesel nekoga za dobro družbo ter poleg še kak koristen nasvet.

Koledar Grobnik: http://www.motori.hr/cgi-bin/grobnik.cgi

Za vsakršno pomoč se že v naprej zahvaljujem!

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral temo od 100 te strani naprej, pa imam še vedno nekaj vprašanj...S kolegom bi se rada odpravila na Grobnik čez kak mesec, pa me zanima kako je s temi rdečimi dnevi. A lahko prideš dol dirkat za par ur tudi tiste dni, ko je steza zakupljena? (ekskluzivne rezervacije) Ali so na voljo za proste (privat) dirke le zeleni dnevi? Kdaj je sploh najprimerneje iti vozit na Grobnik? Če bo kdo šel dol v sredini marca in ima kaj več izkušenj z Grobnikom kot jaz, bi bil vesel, če bi se lahko kako dogovorili in se dobili dol (ali pa šli skupaj, lahko priskrbim prikolico za 3 motocikle). Rad bi se pač preizkusil na progi, da vidim ali je kaj dirkaškega testa v meni , pa bi bil vesel nekoga za dobro družbo ter poleg še kak koristen nasvet.

Koledar Grobnik: http://www.motori.hr/cgi-bin/grobnik.cgi

Za vsakršno pomoč se že v naprej zahvaljujem!

Oj,

lej kar se tiče rdečih dnevov, to so ekskluzivne rezervacije, kar ne pomeni da se ne morš vozit. Pač je proga zakupljena z strani nekega organizatorja. Samo še zmeraj moraš poklicat na Grobnik:

tel. +385 (0)51/ 259 222 Edita

pa jo vprašaš kdo ima rezervirano progo. Če so kakšni moto klubi, ali razni moto organizatorji ( Jura, GHmoto, Bobo itd..) se ponavadi da vse zment.

Drugač maš pa motohappeninge ( www.motohappening.com), pa si lepo poglej termine, kdaj imajo rezervirane termine.

Če ne gre drugače, pa beri to temo, tu večinoma forumaši napišejo da gredo dol pa se boš kakšnim pridružil.

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kkšne fotke bi pa lohk dal gor od prikoličarjev kr dj pa čim hitrej :kva2: da vidmo mal kakšni so kaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So Velenjčani in se že poznamo dolga leta...

Kaj pa je sedaj z mislm da se piše Remše/Kranjc/Bajde k so včas vozil za HB. Tedva sta bla tut ena boljših naših prikoličarjev, kukr me spomin ne vara? Sej zdi se mi, da sta bla iz Velenja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Remše je zraven tudi tokrat zraven. Ta prikoličar smo pa že na Grobniku videli v mesecu avgustu na SP. Bil je v lasti teama Fuki racing team CZ.

Ne vem pa če ima ravno Remše največje uspehe na svetovnih prvenstvih v prikoličarjih. Popravite me prosim, oz prestavite vse skupaj v temo prikoličarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena prikoličarska iz Grobnika Camlek Pogorelc leta 1978 in pa še akcija nekje drugje...na koncu pa še ena res družinska;z desne: moj oče, Bertov oče, Berto Camlek in moja malenkost

:OK: :OK: :OK:

post-1102-1170965855_thumb.jpg

post-1102-1170965876_thumb.jpg

post-1102-1170966010_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič neporočate kako ste včeraj vozili saj je bilo veliko kandidatov za 8.2 pa kakšne fotke napopajte :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!