Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Ker sem videl da je biu link od enzota tu pripopan bom se tole dal, reklama za evo 9 na grobniku...

:OK: dobra predstavitev :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V soboto 17.2. nas je bilo kar nekaj na Grobniku. Med drugim tudi veliko fotografov, ki so slikali ob progi. A kdo ve. kdo je slikal oziroma, če se te slike kje dajo dobit?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24.2. Vsoboto, je bil na grobniku v akciji tudi tale ducati. na gumah Dunlop GP, je vozil tudi pod 1:33:00 (po moji uri!) Fantastična zvočna kulisa!! Čas pa tudi...se mi zdi.

post-1354-1172487758_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24.2. Vsoboto, je bil na grobniku v akciji tudi tale ducati. na gumah Dunlop GP, je vozil tudi pod 1:33:00 (po moji uri!) Fantastična zvočna kulisa!! Čas pa tudi...se mi zdi.

B) ... veš morda, če je bil Italijan, Hrvat ... ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) ... veš morda, če je bil Italijan, Hrvat ... ??

Sem bil kar jaz! :blush: :P

P.S.

Pol sm se pa zbudu, moker pa odkrit. :cry: :grrr :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) ... veš morda, če je bil Italijan, Hrvat ... ??

Kombi je imel italjanske registrske. Pilota nism vidu brez čelade in tud motorja ni blo zunej. So ga imeli v zaprti garaži. Odpeljal je par krogov in v garažo. Cel dan podobno.

@Superibike: a ni Pelizzon vozu Aprilie?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombi je imel italjanske registrske. Pilota nism vidu brez čelade in tud motorja ni blo zunej. So ga imeli v zaprti garaži. Odpeljal je par krogov in v garažo. Cel dan podobno.

za-ni-mi-vo!! :yes: ... tnx! :) B)

Sem bil kar jaz! :blush: :P

P.S.

Pol sm se pa zbudu, moker pa odkrit. :cry: :grrr :wub:

hehe, fp :D ... kot še kdo :kva1: ... btw, čakam, da nakažeš veliki come-back :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombi je imel italjanske registrske. Pilota nism vidu brez čelade in tud motorja ni blo zunej. So ga imeli v zaprti garaži. Odpeljal je par krogov in v garažo. Cel dan podobno.

@Superibike: a ni Pelizzon vozu Aprilie?

Hvala

JE za svetovni endurance za AApa je lani nastopal z kawasakijem zx 10r letos pa vozi duca tudi Samuella :OK: :OK: :OK: :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he vidim, da se pomlad bliža, temperature rastejo in je grobniška lepotica (tema) oživela... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res Pellizon!

Baje je naredu tudi čas 1.31 te dni s tem motorjem!!!

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res Pellizon!

Baje je naredu tudi čas 1.31 te dni s tem motorjem!!!

Verjamem. Že na oko (in uho) je šlo zelo hitro. kako je gas odpiral v luknji, res divje slišat, in pr tabli 200, na ciljni, je vrgel eno brzino višje!!!!, na žlajfe pa okrog 150.....no, moj eriksonček je napisal 1:32.9

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem. Že na oko (in uho) je šlo zelo hitro. kako je gas odpiral v luknji, res divje slišat, in pr tabli 200, na ciljni, je vrgel eno brzino višje!!!!, na žlajfe pa okrog 150.....no, moj eriksonček je napisal 1:32.9

KHM, a si ziher, da si dobro vidu? Za 50 metrov šaltat v višjo pa pol na bremze je pa malo kontraproduktivno, če upoštevaš, da greš tam 70 metrov na sekundo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KHM, a si ziher, da si dobro vidu? Za 50 metrov šaltat v višjo pa pol na bremze je pa malo kontraproduktivno, če upoštevaš, da greš tam 70 metrov na sekundo. :hmm:

Mislim da. Ker, ko je fajn žgal, je tik pred tablo 200 zvrtel motor do limitatorja. kasneje je pred tablo 200 vrgel še eno gor.....zakaj tako, nevem.

Serijski 1098 (vozila sta tudi dva serijska) takih "problemov" ni imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da. Ker, ko je fajn žgal, je tik pred tablo 200 zvrtel motor do limitatorja. kasneje je pred tablo 200 vrgel še eno gor.....zakaj tako, nevem.

Serijski 1098 (vozila sta tudi dva serijska) takih "problemov" ni imel.

Lahko da je imel quickshifter...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo u nedeljo gledu športno sceno? Je bla reportaža iz Grobnika! Igor Eškinja -direktor steze obljublja, da bo tam čez najmanj 5 let svetovno prvenstvo v MOTOGP :OK: Upajmo da bo to res!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dream on,prvo bojo mogl novo stezo postavt itd,da se o boksih ne pogovarjamo,gledalci bomo pa na skalah pa po grmovju visel kot za časa yuge! :headbang: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi blo bolj k bi jih Slovenci prehitel in naredili en doprinos v SLo gospodarstvu. Odličen izvoz storitev in turizma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi blo bolj k bi jih Slovenci prehitel in naredili en doprinos v SLo gospodarstvu. Odličen izvoz storitev in turizma.

:lol1: ti si pa hecar :lol1:

Popravljeno . Popravil Vojč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi blo bolj k bi jih Slovenci prehitel in naredili en doprinos v SLo gospodarstvu. Odličen izvoz storitev in turizma.

Najprej rabmo 2 nova stadiona, pol 1 golf igrisce, pa kaksno kosarkasko halo, pol dolgo nic in pol mogoce kaksno pisto sam zakaj bi jo delali pri nas ce je grobnik dva koraka iz slovenije. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi blo bolj k bi jih Slovenci prehitel in naredili en doprinos v SLo gospodarstvu. Odličen izvoz storitev in turizma.

:grim bi bi :grim sam o tistih ki mislijo da bi to bilo nesmislno in da bi bio še več nesreč ki se motijo in ta "gavnih" politikov ind. ne bi našteval se noben ne pobriga ker mislijo da je to hrupno in nevarno a na koncu ko pogledaš koliko denarja samo slovenci pustimo na grobniku bi lahko že kakšen dirkališče naredil a vedno se zaplete pri zelenh in drugih dovojenjih pa še vplivnih ljudi je premalo motoristov. :BUA: :BUA: :BUA:

tako da mislim da še kar nekaj časa ne bomo prehiteli sosednjih dirkališč če tudi jih zapuščaj in iz nih vlečejo samo denar in nič ne invistirajo saj imajo dirkališča mi pa ne moremo imeti niti enega :angry: :angry:

ne vem kam to vse pelje :?

do nadalnjega pa bomo morali še vedno hoditi čez mejo da se lahko peljemo ali gledamo moto dirke :headbang: :headbang:

žalostno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da je imel quickshifter...

Ma kaman. Sej ni tako hudo, če je en Italjan, pr tabli 200, menjal gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!