Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

To ni blo mišljeno za motor... vem kako hitro zna it če ga ima kdo peljat... samo pilota rabi!

lastnik te Yamahe se mi pa ne zdi ravno... Najboljši

Lastnik te yamahe je že krepko star čez 40 let, poleg tega pa se vozi le ljubiteljsko, včasih pa je dirkal bolj kot ne v sklopu novinarstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gabrielle Gnani se s 125 GP pelje pod 1:35, pa če se ne motim je tudi rekord Grobnika za ta razred nekje 1:33. Po moje je 250 GP še kako sekundo hitrejši.

1:33.851 Andrea Ballerini 125 GP leta 2001

1:31.074 Ivan Clementi 250 GP leta 1999

To sem nasel na hrvaskem forumu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govoriti je najlažje O:-)

Se strinjam... zato imam pa motor da ne govorim ampak gledam iz prve vrste... kdaj bi pa tudi ogledala potreboval .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam... zato imam pa motor da ne govorim ampak gledam iz prve vrste... kdaj bi pa tudi ogledala potreboval .)

In tvoj cajt na grobniku frajer? .)

Menda so 250 na GP-ju leta 89 letel krepko pod 1:35... če se ne motim tudi tja v 1:33 ... naj me kdo popravi prosim. .)

Stari sem te malce poštopal - zdej pa že kar letiš... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari sem te malce poštopal - zdej pa že kar letiš... :OK:

Na dirki je padel osebni rekord proge 1:40:7... zdej pa še powercommander uštimam, potem pa ma da gre pod 1:40 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitam :OK:

zgleda da sem v petek hodil po grobniku s plašnicami na glavi, ali pa se mi je temnilo ker nisem vozil, tudi tebe GhostRR nisem nikjer videl :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REKORDI STAZE GROBNIK,Stanje na dan 27.08.2006.

URADNA STRAN.....absolutni rekorder je Berto, iz Velenja!!!!

LAP RECORD

klasa vozač nac. motor utrka vrijeme brzina

125 GP Andrea Ballerini I Aprilia EC

10.06.2001. 1:33.851 159.879 km/h

250 GP Ivan Clementi I Aprilia EC

20.06.1999. 1:31.074 164.754 km/h

SUPERSTOCK 600 Mitja Emili I Kawasaki EC

18.06.2006. 1:33.565 160.368 km/h

SUPERSTOCK 1000 Fabrizio Pellizzon I Kawasaki AAC

13.08.2005. 1:31.488 164.008 km/h

SUPERSPORT Guglielmo Tarizzo I Honda EC

18.06.2006. 1:32.584 162.067 km/h

SUPERBIKE Berto Camlek SLO Yamaha AAC 27.08.2006. 1:29.448 167.749 km/h

SIDECAR Steve Webster / David James GB LCR

ADM R4 EC

21.09.1997. 1:31.297 164.351 km/h

LADIES :

SUPERSTOCK 600 Chiara Valentinni I Ducati EC

18.06.2006. 1:39.390 150.969 km/h

SUPERSTOCK 1000 Samuela De Nardi I APRILIA AAC

27.08.2006. 1:33.490 160.497 km/h

Stanje na dan 27.08.2006.

http://www.grobnik.hr/slike/File/dokumenti...DI%20STAZE1.doc

pa še ceniki uporabe steze in ostale infrastrukture:

http://www.grobnik.hr/pista/pista.asp?prik...nf=5&kat=39

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REKORDI STAZE GROBNIK,Stanje na dan 27.08.2006.

URADNA STRAN.....absolutni rekorder je Berto, iz Velenja!!!!

SUPERBIKE Berto Camlek SLO Yamaha AAC 27.08.2006. 1:29.448 167.749 km/h

Berto je, kakor sem jaz seznanjen, že vozil 1.28.6. Če me pa spomin ne vara, je pa še vedno absolutni rekorder steze Wayne Rainey.

Pa lani al pa predlani na Evropskem prvenstvu mislim da je u 125GP padel rekord 1.32.9, če se ne motim, samo ne vem kdo ga je postavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berto je, kakor sem jaz seznanjen, že vozil 1.28.6. Če me pa spomin ne vara, je pa še vedno absolutni rekorder steze Wayne Rainey.

Pa lani al pa predlani na Evropskem prvenstvu mislim da je u 125GP padel rekord 1.32.9, če se ne motim, samo ne vem kdo ga je postavil.

No verjamem, da je tako, vendar so uradni podatki ( po prenovi steze) dostopni na web. -u in kolikor vem, držijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No verjamem, da je tako, vendar so uradni podatki ( po prenovi steze) dostopni na web. -u in kolikor vem, držijo...

Ok, res da že 6 let nisem peljal dirke na Grobniku, nisem pa vedu, da so stezo karkoli prenavljali, razen objektov ob stezi :blink:

Drugače pa nekaj linkov, glede rezultata Berta Camleka:

1.29.018

1.28.759

1.28.677

Prepričan zdej?

1.28.69 - Wayne Rainey

Wayne Rainey - 1.28.69

Te rekorde, ki si jih ti gledu so bili rekordi dirkačev Evropskih prvenstev ter dirk Alpeadria, nikakor pa ne rezultati, ki so jih dosegli dirkači zadnjo dirko leta 1990. Za uradno priznan rekord se šteje čas, dosežen na dirki, tam pa je Camleku zmanjkala se mi zdi desetinka ali dve

.)

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No verjamem, da je tako, vendar so uradni podatki ( po prenovi steze) dostopni na web. -u in kolikor vem, držijo...

prenovi steze? :eek: A to misliš na tisti izvoz iz boksev?

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prenovi steze? :eek: A to misliš na tisti izvoz iz boksev?

ne , a nisi vidu v petek 2,5 km nove proge zravn doštukane :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Camlek ze sesu Wayne Rainey-a / na drugem treningu kar se cajta kroga tiče? :blink:

1:37.8

Svaka ti čast sam to še ni za u prvo vrsto... .)

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Camlek ze sesu Wayne Rainey-a / na drugem treningu kar se cajta kroga tiče? :blink:

Svaka ti čast sam to še ni za u prvo vrsto... .)

Še enkrat, že omenjal v tej temi:

Uradni čas 1:28,69 je Rainey odpeljal na dirki, medtem, ko je na treningu naredil čas 1:28,433. Camlek se je 1:28,677 peljal na treningu, kar pomeni, da mu do absolutnega best time-a manjka še ... "you do the math".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat, že omenjal v tej temi:

Uradni čas 1:28,69 je Rainey odpeljal na dirki, medtem, ko je na treningu naredil čas 1:28,433. Camlek se je 1:28,677 peljal na treningu, kar pomeni, da mu do absolutnega best time-a manjka še ... "you do the math".

Aha, vse jasno - podatka, da je Rainey peljal na treningu 1.28.433 nisem imel. :blink:

Aha, vse jasno - podatka, da je Rainey peljal na treningu 1.28.433 nisem imel. :blink:

Oziroma spregledal... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Camlek ze sesu Wayne Rainey-a / na drugem treningu kar se cajta kroga tiče? :blink:

Svaka ti čast sam to še ni za u prvo vrsto... .)

Nisem rekel da sem za v prvo vrsto, ampak da sem Gustinčiča spremljal v živo oziroma bi ga v ogledalih če bi jih imel!

Lastnik oz pilot famozne Yamahe tz250 se je pa vozil neverjetnih 1:49 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je 1.49 neverjetnih za 250 GP klaso kaj je pol 1.30 za superbike Nasa al kaj bi vzel za primerjavo??

Roko na srce Gustinčič se je bolj turistično vozu kot pa dirku....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kateri Gustinčič je vozu :hmm:

Ker piše Samo(sin) Gustinčič in ne Mitja .)

:topic:

Samo - brat od Mitjata. Pred leti sta bila celo bratske dvoboje na dirkah DP in AA, vmes pa je vskočil celo še Veljko Jukič :D Novinarski troboji so bili to .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo - brat od Mitjata. Pred leti sta bila celo bratske dvoboje na dirkah DP in AA, vmes pa je vskočil celo še Veljko Jukič :D Novinarski troboji so bili to .)

taki novinarski fajti, na žalost spodjedajo kredibilnost slovenskim časopisom. rahlo mimo teme, pa vendar, zakaj se slovenski cajtengi ne angažirajo mal bol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taki novinarski fajti, na žalost spodjedajo kredibilnost slovenskim časopisom. rahlo mimo teme, pa vendar, zakaj se slovenski cajtengi ne angažirajo mal bol?

K so bli novinarski fajti, je vsaj v kaki motoreviji pisalo kaj o slovenski moto sceni, DP-ju, AA..., stran ali več, dandanes pa mogoče le kak člančič nekje v kotu športne strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!