Skoči na vsebino

Srecanje 125k


Aless

Priporočene objave

Lahk bi za zaklucek sezone ce bo drug vikend lep nardil na mobikrogi zakljucek sezone za nas 125ke!Pa organizirale bi se lahk voznje po progi,pijaca pa to,.....

Ce ste zainterisirani napiste tle pa bomo vidli kolk bi blo interisentov ker bi tle pri nas organizirali(zaenkrat smo tirje,ce je pa kdo iz krskega in okolice pa se lahk pridruzi,lahk tud od kod drugot se kdo pridruzi).Za voznjo po progi bi blo pac treba nekaj placat!Pa nardimo en tak zakljucek sezone se z kako turo po okolici!

Interisenti tle povejte svoje mnenje!

P.S.:Vem da je ze skor malo pozno pa vseeno!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk bi za zaklucek sezone ce bo drug vikend lep nardil na mobikrogi zakljucek sezone za nas 125ke!Pa organizirale bi se lahk voznje po progi,pijaca pa to,.....

Ce ste zainterisirani napiste tle pa bomo vidli kolk bi blo interisentov ker bi tle pri nas organizirali(zaenkrat smo tirje,ce je pa kdo iz krskega in okolice pa se lahk pridruzi,lahk tud od kod drugot se kdo pridruzi).Za voznjo po progi bi blo pac treba nekaj placat!Pa nardimo en tak zakljucek sezone se z kako turo po okolici!

Interisenti tle povejte svoje mnenje!

P.S.:Vem da je ze skor malo pozno pa vseeno!

blo bi dobr, da bi naredil en zaključni žur!

a ti to mislš 2 dnevni al sam en dan! ker mi ko furamo NE pijemo alkohola!

sam mislm da bo tale tema kmal => KLONK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej ja lohka tut dva dni sam mormo vedet ce bodo ljudje zainterisirani da neu brez veze kapis.

če se bo kej naredil, sm obvezno zravn! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ne wem k mam mal delč pa še dt-jko zaprto... pa tud mrz je že ko svina

dej peshy ne jokej! se bova pa skupi počas dol pelala :P če se naredi za 2 dni, pol prnesm prenosni kuhalnik, pa mal kuhanga vinčka nardimo :kva2: ne bo nobenga zebl!!!

ej grc s kot si

ljubljana- pržan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi se bi se nardilo za 2 dni ker z alkoholom pa s tem ni heca na cesti!

Za prespat bi blo treba pac met svoje stvari(spalko al pa sotor)!

Za pijaco bi blo vino(navadno al pa kuhano),kaki piri,pa za nezne brezalkoholne stvari!

Res pa je da je mal mrzlo!Zato bi blo srecanje samo v primeru lepega vremena!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glejte pobje ce ste za povejte tut s kot ste pa telefonske puste ce ste blizu vas bomo rabl pr organizaciji

moje podatke maš vse v mojem profilu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo mi pozanimali vse tle okol glede placa,ker zaenkrat je to samo ideja,da vidmo kaki bi bil odziv,pa glede do zdaj kaki je bi to slo skozi!Tak da jutri klicemo za prostor pa za sponzorje!

Ne najbolj natancen nacrt kje se mobikrog nahaja sam za silo bo dok drugiga ne najdem!KLIK!!!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pa to tak ko sem ze reko je vse ze v zraku!Srecanje bi blo samo v primeru zagotovljene udelezitve in lepega vremena ce pa ne bo za zakljucek bo pa za zacetek oz uvod v novo sezono!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vožnjo po pisti se mi skor zdi da je mal premrzlo. Zdej spat ob tej temperaturi v šotorih je pa tud mal prehuda. Če bi blo 15-20 stopinj bi še šlo z vožnjo, spat pa ni šans na prostem. Sicer je Krško bliz, pa brežice tud, tko da nekam prespat se bi dalo it, kolk stane pa ne vem.

Cena naj bi bla okol 80k za najem za motorje. Se pravi več ko je ljudi, manj bo za plačat(da bi ga dal pa v najem za fešto pa prvič slišem :D).

Če bo kej, lahko mene pa še enga kolega računate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo bi dobr, da bi naredil en zaključni žur!

a ti to mislš 2 dnevni al sam en dan! ker mi ko furamo NE pijemo alkohola!

sam mislm da bo tale tema kmal => KLONK

ja ta je bla pa dobra grcar :lol1: Si pozabu na Logatec, za druge ne vem sam sm mev js tkt zgodi zutri se kr precei alkohola pa drugih opojnih substanc v sebi :D Sj pol sm za pou Ljubljane faliu cilj kamor bi mogu it k sm tkt začev delat :slap: + haha v Novigradu smo tut FURAL pod zadostno kolicino alkota (kolesa da ne bo pomote) :lol1:

Drgač sm ja js itk za stvar, a to bomo praznoval MARTINA :D

Sam bi mogl dobit kko bol resno prenočišče, kr v šotoru +spalki brez dveh lubic nebi zdržu :BUA:

Če zrihtate place pridemo za 2dni 100% drgac pa za enga !!!

Djmo se kr kmal to zment (meja sneženja se spušča :lol: ) !!!

Tisti keri so napisal d so za so za tistki k pa še niso se bojo pa še odločil, če mislmo kj zrihtat nardimo hitro ne pa d čakamo usazga posebi d bo mev vsak čas!No vsaj počakmo na vremenske razmere k bodo šle v +

:naughty:

:worship: :worship: :worship:

hm tak dalec pa ne morm motorja pelat z avto mi pa ne bojo pustil.... sraje...

Sploh ni delc, tm dobro urco mas iz LJ (seveda ga mors tisat do konca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi blo bi blo to ta vikend!Kak bo s placom in kaj vse bi lahk meli gor se bo vedelo jutri ko bom poklical unga ko ma mobikrog vprek!Glede cene za najem pa to!Upam da ne bo kaj predrago!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!