Skoči na vsebino

Srecanje 125k


Aless

Priporočene objave

Ce bi blo bi blo to ta vikend!Kak bo s placom in kaj vse bi lahk meli gor se bo vedelo jutri ko bom poklical unga ko ma mobikrog vprek!Glede cene za najem pa to!Upam da ne bo kaj predrago!

Ma to bo mogl bit za đabe itk je konc sezone!Dj probi res kk dost topu plac za prespat zrihtat!

čaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to bo mogl bit za đabe itk je konc sezone!Dj probi res kk dost topu plac za prespat zrihtat!

čaw

Za topl plac bi blo bol tezko :( Drugac ce ne bo zakljucka ker smo se mal pozno spomnli,bi pa lahk nardili otvoritev,do takrat je pa se cajt za popolno organizacijo pa takrat bo ze mal bol toplo za prespat!Vglavnem vidim da zanimanja je,se bomo pa potrudli zdaj za zakljucek nardit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa a se ne vi 2 taktarji (pa nekaj 4-taktarjev) menite o nekih srečanjih na dirkališčih že odkar se je ta sekcija na foromu odprla? Pa sej se pol itaq skregate zaradi lepote motorja... :blink: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glejte da se nebote kregal vabljeni ste tak 2t kot 4t 125ke.no uglavnem ce neu sfolgal za zakljucek naredit to se bo pa drugo leto aprila al pa kej prej kapirate.zdaj je ze skor mal prepozn sam cajt pa se je.glejte vse o srecanju vam sporočimo kako kdaj in kaj sam upam da se neute prmisnli do druga leta če bo aprila.vete kak bo to fensy ko bojo same 125ke zakon stari.ajdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tut šu mal se zapelat po pisti... Grem sam za en dan k mam zdj kmal izpite tko d se zmenmo d gremo ta vikend če bo vreme :kva2: Se prav čimprej!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se enkrat povem to je sam ideja za zdj sam ce ne bo sfolgal zdj bo pa konec marca ali v začetku aprila. ne bojte se tudi mi bomo prišli na svoje. Jaz bi prosil se za pomoč če je kdo blizu brežic doma nej se mi jav na privatno.ajdi pobje in dekleta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, nevem, pejte, mene ne bo, delč je, pa še brezveze se mi zdi hodt nekam delč zarad enga "žura", spat na mrazu, pista je bol slaba kot ne, asfalt mrzu...

Predlagam da gremo raje drugo leto, ko bo toplo in primerno za pistanje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm za drug let! zihr pridem... k letos je kokr tok usga konc... se posebi ce gledas vreme :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z burekom.....se bo še kdo prehladu ...pa mrzlo more bit fulll ! sicer jst šotor imam za 4 osebe ampak boste se zbudili kocke leda ...btw jst sem u bistvu mojo sezono skoraj da zaključu v petek ali soboto motor leti k mehaniku na servis pa na predelavo pol pa na dolg počitek do februarja ali januarja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol? dj raj servis na zacetku sezone deli... bos meu zihr brezhibn motor... sj jest mam tud 800km pa nebom delu letos servisa... brezveze... ;)

kok je pol folka za ta mobikrog? pa ce kdo ve o kasnih $ se tle pogovarjamo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fantje mal pozn je že za motor letos. Bo treba počas zglancat do amena pa pokrit :glare:

Aja pa kontraband kaj maš ti zmer ene negativne misli? Skos neki jokaš za brezveze.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srecanje bo drugo leto kot uvod v dobro,lepo pa dolgo sezono!Bo pa dvodnevno tako da ne bo problema zaradi pijace!Bo pa organiziralo moto drustvo ki se bo ustanovilo v prihodnjih dneh/tednih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srecanje bo drugo leto kot uvod v dobro,lepo pa dolgo sezono!Bo pa dvodnevno tako da ne bo problema zaradi pijace!Bo pa organiziralo moto drustvo ki se bo ustanovilo v prihodnjih dneh/tednih :)

Se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tako je pobje kot pravi justboy drugo leto bo pod okriljem še ne potrjenega ampak v kratkem potrjenega društva.

o kakšnem društvu je tle govora? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!