Skoči na vsebino

Ali sem ponosen na to, da sem Slovenec?


Ali sem ponosen na to, da sem Slovenec?  

182 članov je glasovalo

  1. 1. Ali ste ponosni na to, da ste Slovenci?

    • Da
      143
    • Ne
      39


Priporočene objave

V eni izmed debat je nekdo rekel, da ga je sram, da je Slovenec. Ob tem se mi je porodila misel, da bi bilo zanimivo videti, koliko takih mnenj pravzaprev je med nami, oziroma koliko nas je sploh ponosnih na našo narodnost. Odgovorite na gornjo anketo in utemeljite svoj odgovor.

Jaz SEM ponosen na svojo narodnost in to čisto iz preprostega razloga... Slovenija je moja domovina in ni mi tako hudo v njej, da bi se je moral sramovati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema že obstaja! Nekje v zgodovini!

Sedaj pa bomo videli, ali bo pela klučavnica ali pa bo "novim rodovom" dovoljeno ponavljati klobasarije "starcev" :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zelo ponosen....naj živi živilsko predelovalna industrija, naj živi Pomurje,.....jao..

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Država kot pokrajina (reliefno) je ok, kar se tiče razmer bljek :BUA: , sami kot narod smo pa dvorezni meč mislim da je naš narod ena vlka pizda. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmere-bljek, kr nisi vidu hujšga, oz. se ne zavedaš, sej tudi v drugih državah odirajo uza vsak K××××

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni važno, kaj smo,

glavno je, da smo zdravi štajerci..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a koga zanima kakšne so življenske razmere v Venezueli, ki je BTW po nafti in naravnih bogastvih ena najbogatejših držav na svetu? Jokate lahko od sreče da živite v Sloveniji :grim

BTW, saj nisem sam zadovoljen z razmerami ampak pluvam pa tudi ne po vsem, zgleda da eni še niste prišli dalj kot do Avstrije pa še tam ne v kako zakotno ulico ampak samo v Shopping center West :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenci se mi zdijo presenetljivo visoko.... :hmm:

Presenetljiva je tvoja ugotovitev družboslovnega informatika, ki mu ne kapne, da so vsi itak zelo blizu in da je rezultat raziskave sam po sebi dost nefunkcionalen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Država kot pokrajina (reliefno) je ok, kar se tiče razmer bljek :BUA: , sami kot narod smo pa dvorezni meč mislim da je naš narod ena vlka pizda. :grim

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami kot narod smo pa dvorezni meč mislim da je naš narod ena vlka pizda. :grim

in iz te pizde prihajaj ovedno novi slovenceljni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: " JEBEMTI " OD NEKDAJ SEM HOTEL BITI CARINIK NA KOLPI, PA TUDI KITAJSKI ZID ODOBRAVAM Z ENIMI MALIMI VRATI, DA SE OBČASNO PLJUNE! :OK:

ps. SANDI7 pa oprostimo to napako, ker se jo zaveda! Torej sandi naša si! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drzava kot okolje pa to mi je najlepsa na svetu... (usaj po fotkah :D) mogoce sam ksna islandija leps... kar se tice pa folka, je pa itaq sam se uprasanje cajta kdaj ns bojo povozil... ni vazn da balkanci... kdorkoli. in to sam zarad ene (pre)velke pomankljivosti k jo mamo slovenci... SMO HLAPCI! cist usakmu se pustimo... se posebi dobr pa odraza to nasa politika... drgac pa dokler bom dihou bom ponosn na svoje korenine... tud ce me bo zivljenja reka odnesla km drugm! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, to je kr res, da ukinejo utripanje zelenih luči sam zarad EU ker se oni tega pač niso spomnli :slap:

Poglejte podpis :photo:

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, to je kr res, da ukinejo utripanje zelenih luči sam zarad EU ker se oni tega pač niso spomnli :slap:

Poglejte podpis :photo:

Ma kakšna ukinitev zaradi EU. To ste morali ukinit zaradi nas. Na Štajerskem tega nimamo že lep cajt. To mežikanje je samo zguba časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!