Skoči na vsebino

Ali sem ponosen na to, da sem Slovenec?


Ali sem ponosen na to, da sem Slovenec?  

182 članov je glasovalo

  1. 1. Ali ste ponosni na to, da ste Slovenci?

    • Da
      143
    • Ne
      39


Priporočene objave

drzava kot okolje pa to mi je najlepsa na svetu... (usaj po fotkah :D) mogoce sam ksna islandija leps... kar se tice pa folka, je pa itaq sam se uprasanje cajta kdaj ns bojo povozil... ni vazn da balkanci... kdorkoli. in to sam zarad ene (pre)velke pomankljivosti k jo mamo slovenci... SMO HLAPCI! cist usakmu se pustimo... se posebi dobr pa odraza to nasa politika... drgac pa dokler bom dihou bom ponosn na svoje korenine... tud ce me bo zivljenja reka odnesla km drugm! :worship:

Točn tku.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ponosen, da sem Slovenec?!

VEDNO IN POVSOD!!!!!! :OK: :OK: :OK:

Da sem motorist, pa včasih ČISTO NIČ!!!

Zanimivo zakaj, a?! :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem ponosen na takle narod? na nekatere posameznike ja, generalno povzeto ne.

če sem ponosen na tako deželo? ja. ni treba iti daleč, da vidiš, da je pri nas okolje dejansko lepo. :wub:

če sem ponosen na tako državo (v institucionalnem smislu)? niti slučajno. razmišljam celo o vabilu francozev na izobraževalni seminar... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, da sem Slovenc, nimam nobenih zaslug, zato nimam kaj bit ponosen na to, pa tudi sram me nima za kaj bit.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ponosen, kajpada da sem ponosen da sem slovenc...še bolj da sm primorc :OK: ..rajši vino v žilah kokr kakšne kislce al šmarnce al kakšni čudni zvarki ki kisajo možgane detetom že v rodni postlci....mali smo - a nas cenijo...ponosen sem da sem slovenec! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne ... Ampak prav moti me pa tudi ne. Če bi bil Američan, Kanadčan ali Japonec, bi bilo isto... Celo če bi bil zamorc ali pa cigo, bi se isto počutil...

No, včasih sem resda malček ponosen na to, da nosim čevlje št. 44, da imam dve ušesi, da znam postaviti eno nogo pred drugo večkrat zapored, da živim v Državi, da ...

No, lahko pa obrnem. Ponosen sem, da sem Slovenec - ker za kaj druga ponosen ne morem bit. :) Ampak to je že grda karikirana provokacija. Ne ji nasedat, prosim.

Za domovino - ponosno naprej (z davki, kaznimi, politiko, RTVjem, BARom, ...)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ponosen da sem Slovenec, nikakor pa nisem patriot, se manj pa nacionalist!

Sicer pa kdor je ze dostikrat bil v stiku s tujci (pa ne mislim zgolj sosednje drzave) mu je po mojem jasno, da sploh ni vazno od kod si in kaksne barve je tvoja koza, vazno je kako je urejena tvoja "podstreha"!

Vsi drugacni - vsi ovce :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil Američan, Kanadčan ali Japonec, bi bilo isto... Celo če bi bil zamorc ali pa cigo , bi se isto počutil...

A si čist ziher ??????????

No ja saj z neregistriranim motorjem bi se lahko brez problemov vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drzava kot okolje pa to mi je najlepsa na svetu... (usaj po fotkah :D) mogoce sam ksna islandija leps... kar se tice pa folka, je pa itaq sam se uprasanje cajta kdaj ns bojo povozil... ni vazn da balkanci... kdorkoli. in to sam zarad ene (pre)velke pomankljivosti k jo mamo slovenci... SMO HLAPCI! cist usakmu se pustimo... se posebi dobr pa odraza to nasa politika... drgac pa dokler bom dihou bom ponosn na svoje korenine... tud ce me bo zivljenja reka odnesla km drugm! :worship:

Fino, sploh mi ni treba nič napisat, gor že vse piše, pa upam, da ne boste jezni, če rečem, da nas verjetno ogromno tako razmišlja. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponosn sem, d' s'm sloven'c!! Alla-Narečja so tud del naše prelepe slovenije!!

Dol s čefurji! Od nedavnega nisem več toleranten do njih in če imam pogoje(beri:anonimnost :krneki: ) sledi :fight1: !

Jebat ga:ene stvari si človk zapovne...

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponosn sem, d' s'm sloven'c!! Alla-Narečja so tud del naše prelepe slovenije!!

Dol s čefurji! Od nedavnega nisem več toleranten do njih in če imam pogoje(beri:anonimnost :krneki: ) sledi :fight1: !

Jebat ga:ene stvari si človk zapovne...

so pametni... k jih je 3+ pa si ti sam... ce je sam en so cist face... se clo slovensk se trudjo! drgac se pa cist isto dogaja tud s slovencki... ce je kdo sam bo tud med cefurji ql... sam da je skupina se pa ze zacne SLOVENIJO SLOVENCEM! :doze:

brezveze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!