Skoči na vsebino

Ali sem ponosen na to, da sem Slovenec?


Ali sem ponosen na to, da sem Slovenec?  

182 članov je glasovalo

  1. 1. Ali ste ponosni na to, da ste Slovenci?

    • Da
      143
    • Ne
      39


Priporočene objave

Nekatere stvari so cist v pizdi...kakorkoli, vedno komaj cakam da se vrnem domov, in vidim da drugje po svetu ni cist nic lepse, pa tud ljudje niso nic bolj odprti in prijazni (izjema Španija in mogoce Nizozemska), vse skup je eno in isto sranje, samo dom je le dom .) eno je ce gres nekam za en, dva, tri mesce uzivat, drugo pa je it nekam zivet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Men je čist ok naša mala državica in sm ponosna na njo.

Drugi in drugačni od nas me pa ne motijo. Naj živijo svoje življenje. :)

Lp Stripy2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponosen na državljanstvo ali narodnost? ma, na vsa ki jih imam sem enako ponosen. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija do Tokia :OK: :lol: mal heca mora bit :P

Ponosen na to, da sm Slovenec, sam na državo pa bl ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vzdržim komentarja, ker si bi prej al slej kkšnga na grbo nakopov! se ve katere narodnosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponosm sm da sm SLOVENC, povrh tega pa še GORENC! :D yeah :OK: :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spet te buče zvečte? :slap: :blink:

Mešate narodnost, državo, čredno pripadnost, kulturo, mamin jezik in nasedate provokaciji.

Kaj bo naslednje? Prepevanje domobranske prisege, pionirčkove ali kakšne čisto nove?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv koncept, biti ponosen na nekaj, na kar sam nisi imel absolutno nikakršnega vpliva. A potem sem lahko ponosen, da imam par oči in pa nos? A sem lahko ponosen, da je kit največji sesalec na svetu? Kakšne buče ...

Ponosem sem lahko na to, da sem dober človek, da svoje delo opravljam dobro, ampak da bi bil ponosem samo zaradi tega, ker sem se rodil staršema, ki sta po rodu oz. državljanstvu slovenca je pa malo absurdno :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če me kdo vpraša sem slovenec in nič drugega. v zdravi meri sem pač ponosen da pripadam slovenskemu narodu. če pa me kdo vpraša ali sem ponosen na to da sem državljan Slovenije je pa druga pesem.

ali naj bom ponosen na to da plačujem drag državni birokratski aparat, da je moja plača med najbolj obdavčenimi, da so moji zaposleni med najbolj obdavčenimi, moj dobiček med najbolj obdavčenimi, da so z mojimi certifikati nekateri iz nič obogateli, da žena dela 6 dni na teden cel mesec za tak drobiž ki je komaj dovolj za menjavo olja in (ne predragih) gum na motorju, da mi lokalno in državno politiko krojijo polpismeni debili brez izobrazbe, da je moj faks totalno nepriznan po vrhu vsega pa so programi teoretični in prazgodovinski, da vse kar plačujem državi na koncu lepo pokasira ena RKC, da me lupijo na cesti za par km prekoračitev medtem ko se pol folka vozi pijanega ampak pozna lokalne policaje????? bi še našteval????

najbolj ponosen bom ko bom slovenec z "uradnim" prebivališčem v davčno bolj prijazni državi in bom v sloveniji užival naravne lepote "kot turist", za domačo politiko pa mi bo dol viselo ker me ne bo zadela!

PS: ne se čudit če bom čez par let vozil irske ali kake druge tablice :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: ne se čudit če bom čez par let vozil irske ali kake druge tablice :whistle:

Nek sm slišal da je na Irskem zavarovanje motorja svinjsko drago :krneki: boljš, da kake druge tablice dobiš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nek sm slišal da je na Irskem zavarovanje motorja svinjsko drago :krneki: boljš, da kake druge tablice dobiš :whistle:

bom pri davkih toliko privarčeval da nebo problem registracija. no saj bom prej preveril še druge države tudi avstralija se sliši cool, za monako pa bom vedno imel premalo denarja, no vsaj dokler bom delal v SLO :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponosen naj bom na kaj, da polovico "slovencev" sploh ne zna slovensko :rtfm:

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponosen naj bom na kaj, da polovico "slovencev" sploh ne zna slovensko :rtfm:

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

Šta si reko??? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med letoma 1993 in 2003 sem živel v Avstriji.

Pa so bili Turki ponosni, da so Turki, Srbi (!!!) ponosni, da so Srbi, Azerbadžanci ponosni na to, da so Azerrbadžanci, itd, itd.

Ja In zakaj potem en Slovenec ne bi bil ponosen na to da je Slovenec???

Slovenčki seveda niso. Slovenceljni tudi ne. Pa tudi Janezki ne.

Jaz pa res ne vem, zakaj ne bi bil............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v to, da si Slovenec si vložil veliko truda, požrtvovalnosti in napora kajne. Ali pa si mogoče ponosen tudi na to, da imaš določeno krvno skupino? :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!