Skoči na vsebino

Ali sem ponosen na to, da sem Slovenec?


Ali sem ponosen na to, da sem Slovenec?  

182 članov je glasovalo

  1. 1. Ali ste ponosni na to, da ste Slovenci?

    • Da
      143
    • Ne
      39


Priporočene objave

jaz sem bil že dost po svetu. dokler nism prepotoval polovico evrope, dokler se nisem vpisal v tujino na šolo... do takrat sm bil ponosn slovenc ja : )))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kec, Cartman, NIČ, POPOLNOMA NIČ nisem naredil za to, da sem slovenec:) Pa me kar razganja me od ponosa :naughty:

Sem ponosen na svojo kri. Ponosen, da smo tukaj že tolk let. Na tej naši lepi zemlji. Ponosen, ker je moj deda, tako kot njegov deda in še njegov deda pred njim obdeloval slovensko zemljo in preživel, čeprav so ga tlačili vsi po vrsti od grofov, nacijev, tovarišev, farjev, poslancev pa do kapitalističnih tajkunov. Sem ponosen na takšno kri, ki se ne da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kec, Cartman, NIČ, POPOLNOMA NIČ nisem naredil za to, da sem slovenec:) Pa me kar razganja me od ponosa :naughty:

Sem ponosen na svojo kri. Ponosen, da smo tukaj že tolk let. Na tej naši lepi zemlji. Ponosen, ker je moj deda, tako kot njegov deda in še njegov deda pred njim obdeloval slovensko zemljo in preživel, čeprav so ga tlačili vsi po vrsti od grofov, nacijev, tovarišev, farjev, poslancev pa do kapitalističnih tajkunov. Sem ponosen na takšno kri, ki se ne da.

:worship: :worship: :worship:

se podpišem pod to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sam kocke mamo za sosede ?? na njih sploh nism mislnla..... je treba še mal čez kake hribe pogledat, ne sam do ta prve meje :P al pa še kak korak kam drgam nardit.... ;)

pa zih ne hodš na hrvaško ? :naughty: hehehe, to ti pa ne verjamem :P

to je čisti padec na sprejemnih za AGRFT ! :winkiss: slaba igra !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Armani nosijo samo čefurji. :rolleyes:

Sicer je pa na kratko že orisal Cartman. Nimaš biti kaj ponosen na to, kar ti je bilo položeno k nogam (oz. naprintano v rojstni list) že ob rojstvu. Lahko si samo na to, kar si dosegel v življenju (pa četudi je to samo včerajšnji lep okrasto rjav kakec)... ^_^ He.

:blink: :blink: :blink:

moje ime pa je armany....Y.....in nima blage veze z oblačili....!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenec sem! Slovenec sem!

Tako je mati d’jala,

Ko me je dete pestovala,

ko me je dete pestovala.

Zatorej dobro vem:

Slovenec sem! Slovenec sem!

Slovenec sem! Slovenec sem!

Od zibeli do groba

Ne gane moja se zvestoba,

ne gane moja se zvestoba!

S ponosom reči smem:

Slovenec sem, Slovenec sem!

Razmislite !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

ITAK....100% ponosen, še posebno te dni.....Našim fuzbalerjem je uspelo nekaj kar ni niti Napoleonu in Hitlerju.............RUSIJA JE PADLA :slap::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ITAK....100% ponosen, še posebno te dni.....Našim fuzbalerjem je uspelo nekaj kar ni niti Napoleonu in Hitlerju.............RUSIJA JE PADLA :slap::yea1:

vauuuuuuu,zelo pomembno za vse slovence, ki delajo zastonj v tej državi. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ITAK....100% ponosen, še posebno te dni.....Našim fuzbalerjem je uspelo nekaj kar ni niti Napoleonu in Hitlerju.............RUSIJA JE PADLA :slap::yea1:

Fuzbal.......... kaj je že to? Eh, mi je debelo vseeno.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vauuuuuuu,zelo pomembno za vse slovence, ki delajo zastonj v tej državi. :worship:

Kak smo zamorjeni no.... a nebi take stvari morale malo dvignit moralo? Sej je marsikaj narobe, a takšne *pomembno nepomembne stvari* naredijo človeka malo bolj veselega ponavadi...:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuzbal.......... kaj je že to? .......

nekaj vmes med menstruacijo in meno pauzo! če nisi dovolj samozavesten je bolje da se ga izogibaš !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj vmes med menstruacijo in meno pauzo! če nisi dovolj samozavesten je bolje da se ga izogibaš !

Se mi je kar zdelo da je to nekaj za pičke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!