Skoči na vsebino

Tablica


Dark Lord

Priporočene objave

SEos!

Slišo sem da baje na skuteru ne smeš met na strani zaraji radarov. To mi je včeraj en kolega razlago da so njegovega kolega na radar dobli pa je mogo it k sodniku za prekrške ker je mel tablico na strani. WTF?

lp, Dark Lord-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so 1x vstavli in sem mel obstrani tablico, vendar ni nič rekel na to :) , pa še skoraj polovica tablice je bila skrita za kolo :D Verjetno je odvisno na kakšnega policista naletiš :)

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker tako ni predvidel proizvajalec in ni osvetlitve

Jas sem že pri večkerem motorju opazil da nima osvetlave za tablico, npr. yamaha tzr, eni skuteri sploh nimajo. Ti kuj mej na strani če pa bo policaj kaj težil pa reči da si ga pred enim tednom kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot reko simon, na kakiga policaja naletis :) meni niso nikol tezili, pa tudi mel pol tablice za kolo :) 1x mi je samo reko ce mislim tak met si naj mocnejsi okvir naredim da je ne zgubim pri koli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj je sigurno prvo kot prvo važno na kakega policaja priletiš. drugače pa mam jas na strani osvetljeno tablico .) . tak da. no onega ko so stavli pa ma zaj nekje okrog 60k sit za plačat (pri 50kmh omejitve je on mel noter 90kmh B) pa še tablica na strani) hehe.

lp, marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

potem mam pa še jst eno vprašanje...

a je kdo dal delat tablico po naročilu? kolk pa to pride?

kam na stran pa date tablico? imate kako slikco tega?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za H kategorijo se sploh ne da nrdit tablce po naročilu. Pa tud drgač je to predrago da bi se ti splačal. Jst to vem, ker sm poln tega prebrsku (hotu sm da na tablci piše 2fast4u :blush: ) pa ni nkjer nobenih podatkov o temu, pa tud nobenga ne poznam k bi to meu na skuterju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na skuter gre lahko tablica po naročilu, samo ne sme presegati določenega števila znakov.

Mene je prišla navadna za motor (ne rumena) 15k SIT, samo to je bilo nekaj let nazaj, verjetno bo sedaj malo dražje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede tablice, osvetlitev ni potrebna! vendar mora bit tablica na vidnem mestu kar pa če imaš na skuterju pri bloku ni glih najbol vidno :) jaz sem dobil 5000sit kazni zato ker sem mel na rski kao na nevidnem mestu tablico.

torej ta črna rska je moja,tablico sem mel odzadi gor na home made zadek rske, tako da je bla "/" tako gor na rit zalepljena :)

25970DSC06394.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi imam tak tablico, kot blindek pa so me 1x vstavli pa mi je policaj rekel da se slabo vidi in da tega mesta ni poizvajalec predpisal za tablico, pa da naj spremenim, samo imam še zdaj tak :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jst vem se po črki računa :grim

Včasih je bila cena fiksna, lahko pa da se je v zadnjem času kaj spremenilo.

ka pa maš napisan na tablici :)

41991NSRtablca.JPG

Samo da nimam več tega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... danes sem se pozanimala kako je s tablico po naročilu... stane 9x cena navadne tablice, ki je (mislim, da je rekel) 1600 SIT, tako da prinese kar lepo ceno 14.400 SIT za tablico po naročilu :cry:

bomo rajš kr navadno uzel :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dobra stran take tablice pa je, da jo obdržiš tudi ob odjavi/prodaji vozila...navadne tablice so vezane na vozilo, tablica po naročilu pa na lastnika...tako ti ni treba kupovati vedno novih tablic in urejati dokumentov, ki so vezani na reg.tablico (npr. parkirne karte, dovolilnice,... )

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje,zakaj samo 2 leti? uporaba motorja oz skuterja je super rešitev v današnjih mestih in problemi z avtomobili, pa še poraba je majnša(če maš vse original)

na avtomobilu pa me čist nič ne moti če je gor neki tretji grb...saj ko se jaz vozim tak ne vidim vun, če pa drugim kaj ne paše pa njihov problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blindek... se strinjam s tabo...

ne vem še točno, kaj bom naredila s tablico :hmm: bom premislila do petka, potem pa bom šla v akcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!