Skoči na vsebino

Tablica


Dark Lord

Priporočene objave

Sej je odvisn kok časa mislš met skuterja oz. moped. Jst zase vem, da ga bom meu max. 2 leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mel skuterja 4leta in sem ga prodal, sicer mam pa bom kupil motor ker je lažje prit skoz mesto in še lepo se je peljat :) momentalno pa tudi kupujem drug avtomobil in mi je tudi vseeno kaj piše na tablici...

ross|e20 mej navadno tablico, saj če škoda dnara za neke svoje črke in številke, pa če tudi je drugi grb gor te nebo nihče majn rad mel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ravn razmišlam o tem, da je brezveze tablica po naročilu, ker je predaraga...

itak morem eno tablco kupit, pa sem misla, če slučajno ni taka razlika. bom verjetno tu uzela kr navadno tablco, ko bom pa avto kupla, pa bom dala tist denar za po naročilu, ker tiste mi bodo prišle dlje prav, ker ga bom ziher mela dle. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

v zakonu piše da mora bit tablica na mestu kjer je to predvidel proizvajalec, ne sme biti polimana, prepognjena, in na vidmen mestu.

jst sm mev na svojmu skuterju tko nameščeno da če si zravn stav si se moru mal prepognt da bi jo vidu.

enkrat me je ustavu policaj, pogleda vse, in praša zakaj ni tablica na vidnem mestu, pa sm mu reku : "definirajte mi vidno mesto, lahko vprašate kolega če jo on vidi" (drug je stav enih 5 m stran) on se ja valda samo nasmeju in se posloviv.

tud osvetlitve nimam drgac

lp

post-3165-1141142608_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest jo mam tud tko na strani pa mi niso nc rekl, k sm uprasov, ce lahko mas pa more bit vsaj 30 cm od tal

Dal sem jo delat za motor (rok dobave )tri mesece,cena 6Xtna plača sem ca 16000 Sit.Rečeno je bilo,da me bodo poklicli,mineva že četrti mesec -Čakam lepše vreme pol bom pa tečen ratu!!!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno je kako dolga je čakalna vrsta.Na avtomobilu vem da je cena 9× vejča od original.

čakalo naj bi se od 2-4tednov, če daš naročilo ko ni dolga čakalna vrsta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je po moje bedarija devat tablco po naročilo ker itak zdej obistwo če kupuješ rablen motor gre tablca zraun motorjja .) to vela sam za navadne tablce pa tak ko je en prej reku bolj si opazn s to tablco po naročilu .)

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še čakaš dolgo...komu se pa da čakat :) jaz mam na rski in a avtu gor tablico ki sem jo dobil ob nakupu...kdo pa ti to tablico gleda razen policajev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej češ brezveze dajt 16.000, če pa maš navadno tablco pa je......Kot je napisu DIESEL je to mal predraga šminka :hmm:

BTW......Kej viole so pa tko napadalne :P

Popravljeno . Popravil fiftyč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao :slap: Pol pa tablco tko predeli da jo boš lahko z eno potezo dol uzel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj pa te jaz...ko mam na avtu mb registracijo pa v ms hodim v šolo? ko je kaka tekma mb-ms bojše da se ne prikažem tam :) drugače pa mam raje tako registracijo...ko grem v mb me nimajo za nekega prekmurca(btw nisem z prekmurja!) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da V-del SLO je pa res napadaln :naughty: ....Morate se zgledovati po Terror boysih ;) ...Ne se neki fu*** z avtom razbij ga :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prid to pred tivoli al pa v bežigrad sprobat pa boš vidu kako se je ne bo noben dotaknu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postavi kero koli tablico v ms panebo vrei :)

za na motorih...jaz sem že razmišljal da bi si naredil, na hidravliko...v bistvu ni nič tako težkega,samo trebalo bi malo šraufat.

torej ideja je taka da bi tablica bla normalno vidna in bi lahko z eno tipko preklopil da bi se tablica dvignila vodoravno tako da bi blo nemogoče jo videt od odzadaj :)

rabi se samo neki mehanizem ki to žene gor dol,neki omejevalec, da nebi tablice preveč dvignilo ali spustlo in je toto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že elektro motorček bi bil vrei za tak sistem. Elektro motor, laks = sistem za tablico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni vse samo elektromotor :) ker on mora zagnat do neke določene meje...torej ga moreš omejiti v eno stran časovno ali kako drugače...ali pa dat neko končno stikalo katero izklopi motor :) in seveda tudi obratno...ni samo tak to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!