Skoči na vsebino

Tablica


Dark Lord

Priporočene objave

ni vse samo elektromotor :) ker on mora zagnat do neke določene meje...torej ga moreš omejiti v eno stran časovno ali kako drugače...ali pa dat neko končno stikalo katero izklopi motor :) in seveda tudi obratno...ni samo tak to ;)

Tak mam jas vrata na podstrešje, da stisnem knof en pa se odprejo, ko pridejo do konca se dotaknejo stikala in motor se izklopi, isto za zapiranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa dvigalo za avte ima tut tako stikalo. U poštev bi prišel motorček centralnega zaklepanja pri avtih samo prevelik je <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v poštev pride motorček od avtomatske antene na avtomobilih...torej da kak radio prižgeš je šla antena ven in obratno...z končnimi stikali se to vse da naredit...na garažnih vratih mam jaz narejeno programsko,stikalo je pa za varnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlažje je elektromotorček pritrditi na sredino tablice, tako da ko je motorček prižgan se tablica vrti in s tem postane neberljiva, pa še ni se ti treba zajebavat z raznoraznimi releji,... ker rabiš samo motorček in stikalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ko to gledaš v to se še ti ki zvrti...to mora biti neka specialka :) ko bom mel preveč časa bom probal sestavit in vam napišem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi pa prašu kak naredit spojler z poliestra ker materijal mam ampak idej ne :blush: (sorry če ne spada v temo ampak nove pa nebi odpiru) :blush: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna tema o poliestru že obstaja verjetno, tak da bi lahko malo poiskal :) . Prvo si narediš kalup iz mrežice, stiropora ali pa iz purpene, nekega materiala, ki ga lahko lepo oblikuješ. Samo smola od poliestra razžira stiropor, tako da moreš dati nekaj prek. Potem pa daš vlakna na kalub in mažeš smolo in narediš več plasti, potem pa počakaš, da se posuši, potem pa še moreš vse zakitat in zbrusit, na koncu pa pobarvaš :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej vs mal opozorim. Jst sm do zdej take iznajdbe vidu sam pr tistu folku k se res dobr že pozna s policaji :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spravte se neke delat... in malo poste dajte gor...slike itd :) da nebom se ki jaz lotil dela...te nebo dobro... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi pa prašu kak naredit spojler z poliestra ker materijal mam ampak idej ne :blush: (sorry če ne spada v temo ampak nove pa nebi odpiru) :blush: :devil:

Poglej na www.avtoakustika.com , tam imaš dovolj navodil kako se da s delati s plastikami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na www.avtomobilizem.com je tudi veliko tem o tem...

torej jaz sem si nabavil tisti motorček, zaj še samo delam na tem kak dolgo mora ven rivat pa kak dolgo notri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo to mora bit enih 100× majnše za tablico :) pa ne neka vrvica ker mora on tablico porinit gor! al pač kak narediš...(ni šaltar ki izklopi ampak končno stikalo,mogoče vsi nevejo zato sem raje napisal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr jst ne vem zdej lih točn zakaj bi blo treba tablco skrivat :doze: če te hočjo ustaut te bo tko al drugač ustavu, jst mam odrezan blatnik (no sm meu), pa pol direkt pod lučjo našrufano tablco. Zdej jo mam pa pod sedežem in če mi kdo kej zamori, rečm da sm zgubu šrauf in da je nočm zgubit..čist simpl k pasulj. Ne vem zakva bi se jebu z nekim mehanizmom k dvigne pa spusti tablco..pa pol še vrjetn lih v klučnm trenutku zataji pa se use vid isto kokr če bi biu brez use feštekarije za tablco.

Razn če se vam gre za stayling, pol je to druga pesm .)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr jst ne vem zdej lih točn zakaj bi blo treba tablco skrivat :doze: če te hočjo ustaut te bo tko al drugač ustavu, jst mam odrezan blatnik (no sm meu), pa pol direkt pod lučjo našrufano tablco. Zdej jo mam pa pod sedežem in če mi kdo kej zamori, rečm da sm zgubu šrauf in da je nočm zgubit..čist simpl k pasulj. Ne vem zakva bi se jebu z nekim mehanizmom k dvigne pa spusti tablco..pa pol še vrjetn lih v klučnm trenutku zataji pa se use vid isto kokr če bi biu brez use feštekarije za tablco.

Za navijače(viole, terror boysi, green dragonsi) da ti ga ne cevga zlomjo ane :yes: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifyč zakaj floodaš v vse teme neke bv?nič koristnega še nisi napisal...

loviti te nesmejo, če še tega neveš? si kje videl da je letel policaj za motoristom?

pa tudi za styling je mišljeno ja :) nekaj treba delat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nema blage veze s tablico, ampak jst sm pa vidu kako je policaj letel za motoristom B) Enkrat je še mene pa frenda neki lovil k mu ni hotu ustavt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifyč zakaj floodaš v vse teme neke bv?nič koristnega še nisi napisal...

loviti te nesmejo, če še tega neveš? si kje videl da je letel policaj za motoristom?

pa tudi za styling je mišljeno ja :) nekaj treba delat...

Samo na kratko: nezanašaj se na to ,da nesmejo loviti smejo-smejo samo nesnejo spravljati sebe in motorista, ki ga lovijo v nevarnost . Mene je lovil z bMW-ejem po stari avtocesti od krakovskega gozda ,kjer je bil skrit pa do benzinske črpalke na Čatežu tam sem šel tankat. Bolj podrobneje nebi opisoval,kajti izšlo seje bres posledic,po krškem polju sva se peljala z V-maxom ca 230 Km. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!