Skoči na vsebino

Tablica


Dark Lord

Priporočene objave

loviti te nesmejo, če še tega neveš? si kje videl da je letel policaj za motoristom?

Uf prid polet v lublano :D se podijo za tabo z avtom da motorja sploh ne omenjam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu še tega doživel nisem :)

privas mogoče...ker vsak drugi leče ko nor :)

sicer mene so lovili ko sem bil z skuterjem...samo niso mogli offroad proti skuterju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifyč zakaj floodaš
Vidiš da kšni tud lovijo pa sm to tud vidu :devil: Popravljeno . Popravil fiftyč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hellow, eno vprašanje, kako je zdej s temi tablicami na motorjih če jo imaš ob strani kolesa in ne na sredini zadaj? A je za takšno pozicijo določena kakšna višina ali kaj drugega ali se je po predpisih sploh ne sme imeti ob strani?

Ker recimo večino chopperjev jo pa ima ob strani!

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je ob strani,vendar nesme bit čist pri kolesu

mora gledat malo ven da jo je možno lepo videt in mora bit odzadaj bol ne da bi jo mel nasred motorja :)

dobijo se original nosilci za tablico ob strani z TÜV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je ob strani,vendar nesme bit čist pri kolesu

mora gledat malo ven da jo je možno lepo videt in mora bit odzadaj bol ne da bi jo mel nasred motorja :)

dobijo se original nosilci za tablico ob strani z TÜV

In pravilno OSVETLENA mora biti z dodatno 5w pozicisko žarnico!!!!!!!! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej bi blo tko, ampak jst opažam da ene TZR-ke majo lučko, druge pa ne:

Tale je nima, ampak najbrž zato, ker je dovolj osvetljena od zadnje luči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men bi bla tko malenkost vn na levi strani pa približno pri osi zadnjega kolesa, z dodatno zadnjo in stop lučjo ter osvetljena z dvema belima LED diodama... a potem bi to šlo... nosilc sm naredil sam ker ga nekak ne dobim nobenega pametnega za moj model motorja!

LP

p.s.: hvala vsem za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men bi bla tko malenkost vn na levi strani pa približno pri osi zadnjega kolesa, z dodatno zadnjo in stop lučjo ter osvetljena z dvema belima LED diodama... a potem bi to šlo... nosilc sm naredil sam ker ga nekak ne dobim nobenega pametnega za moj model motorja!

LP

p.s.: hvala vsem za odgovore

Će bo to šlo boš vidu šele ,ko te dobijo policaji al pa na tehničnen pregledu.Najsigurneje bi bilo ,če kupiš pravo luč za osvetljevanje tablice in jo namotiraš,dobiš jo v vseh kmetiskih trgovinah je za osvetljevanje tablic na prikolicah. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

the stroj...

tako kot si rekel... jaz na moji tzr-ki tudi nimam dodatne osvetlitve. pa je ne mislim dodatno dajat gor, ker je brez veze... če bojo policaji res komplicirali, potem se bom spustila v to, drugače ne. tablica pa bo lepo na mestu kjer je prostor zanjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sloveniji za 50cc motorje osvetlitev tablic ni obvezna, čeprav jo nekateri imajo

a resno-to pa prvič slišm ampak upam da je res :D no pa vseen bom imel nekoliko osvetljeno ;)

thanks

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Mene pa zanima kok je z belo tablco na 50ccm motorju?

Js sem kupil motor od nekoga, ki ga je registriral v tistem zakonu ko so vsem"starejšim" modelom ki so šli več kot 45km/h dali bele tablice v vozniško pa pod opombe (H). Tistim ki pa so takrat delali ispit so dobili A-do 50km/h.

No ko sem jaz nardil prepis in vse to, naredil zavarovanje,.. sem rekel na občini da bi obdržal stare tablice (ker so le bele in boljše izgledajo), pa ni bilo problema.

Edino kar je v prometni pod opombami ne piše nič, piše pa, da je to motorno kolo, ne pa kolo z motorjrm za katerega imam ispit!)(H) Prav tako pa piše da ima 49ccm in 2kw.

Imam pa supermoto, ne skuterja!

Zanima me kako je s policaji in če sploh imam ispit za tak motor? Ali raje nesem tablice nazaj pred zimo (odjavim) in vzamem rumene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, jst sn meu pa problem pri gileri stalker da so se v homolgacijskem kartoncku zmotl, namest kolo z motorjem je blo napisan motorno kolo.

Vendar se nisem kej prevec sekiral...izpita za 125ccm mam, registracijo placas sam 2k več kot pa ce bi rumeno tablco dobo, pa še brez skrbi se zdej vozim ko ni vec kao kolo z motorjem :),...skoz pod punim gasom. :OK:

Tak da prednost pri 50-kah z belo tablco je, sploh ce mas tunan motor/skut....samo izpit za 125ccm mors met.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok je z belo tablco na 50ccm motorju?

Js sem kupil motor od nekoga, ki ga je registriral v tistem zakonu ko so vsem"starejšim" modelom ki so šli več kot 45km/h dali bele tablice v vozniško pa pod opombe (H). Tistim ki pa so takrat delali ispit so dobili A-do 50km/h.

No ko sem jaz nardil prepis in vse to, naredil zavarovanje,.. sem rekel na občini da bi obdržal stare tablice (ker so le bele in boljše izgledajo), pa ni bilo problema.

Edino kar je v prometni pod opombami ne piše nič, piše pa, da je to motorno kolo, ne pa kolo z motorjrm za katerega imam ispit!)(H) Prav tako pa piše da ima 49ccm in 2kw.

Imam pa supermoto, ne skuterja!

Zanima me kako je s policaji in če sploh imam ispit za tak motor? Ali raje nesem tablice nazaj pred zimo (odjavim) in vzamem rumene?

tuki ne bo problema, ti sam razlož situacijo ko te ustavjo pa je, pač imaš staro tablico, in če je še dobra zakaj bi jo menjal....mislim da še danes dajejo tistim mopedom ko so 50ccm in bi lahko šli več, belo tablico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jast bi na svoji apriliji rs50 vsekakor raje imel belo tablico ker že sam motor zgleda kot močnejše motorno kolo in zadek je precej širok tako da bi bela tablica pasala veliko bolje! Nimam pa drugega izpita za motor hot tistega z opombo a le do 50km/h... A bi si lahko zrihtal bele tablice???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jast bi na svoji apriliji rs50 vsekakor raje imel belo tablico ker že sam motor zgleda kot močnejše motorno kolo in zadek je precej širok tako da bi bela tablica pasala veliko bolje! Nimam pa drugega izpita za motor hot tistega z opombo a le do 50km/h... A bi si lahko zrihtal bele tablice???

mene isto zanima, sam da mam A1 izpit (125ccm, 11kw)!

se pa tud dobr vid ko se rumena tablica mim prpele....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!