Skoči na vsebino

ORODJE


MARJA

Priporočene objave

V bližnji prihodnosti bom moral pri avtu zamenjati prednje vzmeti. Če ima kdo za posodit te klešče, naj mi sporoči na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jih nujno ne rabiš.

Preden avto dvigneš, staro fedro na dveh krajih zveži z debelejšim drotom(tak kot za brajde je čist vredu :) )

Tako lahko staro fedro potem varno vzameš iz amortizerja.

Pri montaži pa novo fedro stisneš(šraufcvenge, preša za sadje, spustiš avto na fedro) in spet zvežeš z drotom.

Ko imaš fedro na amortizerju, prešipneš drote.

Je pa seveda enostavnejše z namenskim orodjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi se jz preveč z drati igral,...en moj kolega je skor brez prstov ostal :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi nekoč takole razmišljal da bom sam menjal, pa sem ugotovil da se ne splača jebat in upat da ti feder ne odbije glave, ko se ti bo losal iz ''drata''.

Sem raje peljal k mehaniku pa mi je za nek normalen denar zrihtal. Bolje da kaj drugega počneš tačas.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi podobno kot stenere naredil. Namesto "drata" sem vzel pasove za privezovanje tovora, ker pa so bili fedri (Laguna karavan) močni kot svina, sem fotru vzel prešo za stiskanje sadja oz. grozdja (4T) in vse skupaj stisnil nazaj. Je pa adrenalinsko, ko se "kompozicija" začne zvijati iz navpične smeri. Takrat pa le ohrani jajca in naredi vse, da ohraniš vznet v navpični smeri, ker boš sicer brez jajc (je kot en izstrelek takšna stisnjena vzmet).

Pa veliko sreče in nekoga, ki ti bo stal ob strani, če bo panika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!