Skoči na vsebino

yamaha 250 drag star


dr.looney

Priporočene objave

s fantom kupujema motor zaradi butaste omejitve morava zaceti na 250 najboljh nama je všec yamaha 250 drag star pa me zanima vaše mnenje kakšen motor je to ali je dovolj mocan za dva ali je vreden tega denarja( cena je okrog 1.100.000 sit ) kje so servisi ipd za nasvete se že vnaprej lepo zahvaljujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej malo v topic "kateri motor mi priporocate" in arhiv (search-funcija desno zgoraj) malo prebrskaj na temo izpit,zakon itd.da vama je 250ka vsec ok,samo naj bi se zako nekaj spreminjal,zato mogoce malo pocakata? odlicitev je vajina.

sorry,welcome to the craziest,dirtiest,and BEST forum around.see ya.

best

Ice

Edited by - Ice on 13/06/2001 21:04:24

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse to sem že prebrala ampak nic kaj takšnega kar bi me zanimalo zanima me samo yamaha drag star 250

drugace pa ste ful face na tem forumusam mal sem rabla da sem pogruntala kako se uporablja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce vama je vsec in vama tudi odgovarja, potem kar po njej. jaz imam tudi A (350) pa mi je cisto dovolj. Ce bo pa kdaj volja, bomo pa takrat resevali. Vidva pa lepo po motor, potem pa na cesto uzivat!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje vama priporocem Agulio 250, saj je vsaj na zunaj bolje obdelana, pa še cenejša je 890.000 SIT

Obstaja pa tudi 350 ccm Hyusong, prav tako neke vrste chopperskega izgleda cena pa mislim da je nekaj cez 1 mio SIT

Obstaja pa tud varianta, da malcek riskirata in kupta kaj vecjega pa vaju bo dobr vlekl.

To je sam moje skromno mnenje

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Raje vama priporocem Agulio 250, saj je vsaj na zunaj bolje obdelana, pa še cenejša je 890.000 SIT

Obstaja pa tudi 350 ccm Hyusong, prav tako neke vrste chopperskega izgleda cena pa mislim da je nekaj cez 1 mio SIT

Obstaja pa tud varianta, da malcek riskirata in kupta kaj vecjega pa vaju bo dobr vlekl.

To je sam moje skromno mnenje

lp

uzzy

sorry uzzy motor je Hyosung (firma) Aquila 250 (model). obstaja tudi Aquila 125. 350 Aquila mogoce obstaja ampak pri nas je sigurno letos se ni.

je pa neka Beta 350, ki zgleda kot coper ampak kaj vec ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beta: obstajata dva modela

- Jonathan 125 ccm

- Euro 350 ccm

Okvirni podatki za Euro 350:

- enovaljnik

- ca 30 KM

- fenomenalna oblika (brez heca)

- okvirna cena izpred 2 let ca 9000 DEM (pri nas)

Mislim, da jih je imel v ponudbi tudi Pušnik (Renault) iz Slovenske Bistrice (PERVY, da ne obvladas situacije na lastnem dvoriscu!).

ce najdem vec informacij, jih sporocim jutri.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi jest kupoval motor za 2 leti, sigurno ne bi kupil novega razen ce ne bi imel druge izbire. Vidva sta se itak odlocila za drag star 250 ki je nov model, tako , da itak morata kupiti novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:sorry uzzy motor je Hyosung (firma) Aquila 250 (model). obstaja tudi Aquila 125. 350 Aquila mogoce obstaja ampak pri nas je sigurno letos se ni.

je pa neka Beta 350, ki zgleda kot coper ampak kaj vec ne vem.

sej to vem ampak zakaj bi pisal na dolgo in široko, ce se bo itak vedlo samo za Aguilo

p.s. - Ce sta iz Lj. ali okolice 350-ko lahko vidita pri PIPRO d.o.o., ni pa cruiser kot dragstar250, ampak je pa 350 ccm.

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beta euro 350 ima res fantasticno obliko in je na dalec zelo podoben bmw r 1200c , tako da jih na hitro zlahka zamenjaš.mislim, da glede na kubikažo in ce imata namen zamenjati za vecjega,glejta na garancijske pogoje in na ceno vzdrževanja.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo eno opozorilo, ce se ni prepozno.

dr. looney in fant... slaba 2 meseca nazaj je moja kolegica kupila nov drag star 250 (iz istih razlogov kot vidva) pri Pižmu. v petek se je hotela odpeljati na morje, pa jo je motor pustil na cedilu ze doma na dvoriscu. odpeljala ga je na servis, kjer so ugotovili, da ima v tanku veliko rje, kar je povzrocilo prekinitev dovoda bencina. zalostno. dekle so "razveselili" z novico, da bo na popravilo motorja cakala minimalno 3 tedne, zato, ker ji morajo zamenjati tank. ja pa veselo poletje. ve se, da je to za motorista nekaj najhujsega.

to vama pisem zato, da tudi vaju ne bo doletelo isto. se pa tudi strinjam z vsemi ostalimi "svetovalci". se malo pokukajta naokoli in ko dobita primernega konjicka zase, vama zelim veliko lepih vozenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beta Euro ima masino Suzukija DR 350.

Sicer pa vama predlagam nakup mocnejsega motorja, se posebej, ce se bosta vozila dva.

Jebi zakone!

badfreek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem mel novega Viraga, sicer se xv250 (dragstarja se ni bilo), ki sem ga takisto kupil pri Pizmu... No problems at all... Samo ne puscat kljuca v kljucavnici (tudi brez kontakta sprazni akumulator). Servis sem imel samo 1. redni (jurja km) pa so mi ga naredili, tako da sem ga pripeljal po sluzbi in ga prisel iskat naslednji dan po sluzbi (pri Pizmu)...

Over-all: ni svoh motor.. je pa majhen, ce si velik, je problem, ker izpades Guliver proti njemu)

Proti: nabita cena u Pi*** Ma***, tudi ce kupis rabljenega (na mojo sreco - sem ga po 1 letu prodal in kupil sedanji stroj)

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

s fantom kupujema motor zaradi,...

Zelo zanimiv motor je eliminator 252 od Kawasakija. Ni cisti chooper style je pa zelo blizu. Ima kakšnih 10 KS vec ter pelje scat mnoge vecje motorje. Nemške avto šole ga kar množicno uporabljajo za zacetnike in ga ne morejo prehvalit.

Tudi cenovno je ugodnejši od DRAG STAR-ja 250.

Sicer pa oglejta si na :http://www.dks.si/

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem kupil lansko leto pol leta starega viragota 250 in sem z njim cist zadovoljen.Ga bom pa cez nekaj casa najbrž prodal ker si bom lahko koncno privošcil malo mocnejši motor.(zarad izpita, pa tud zarad denarja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no malo poglejte v kaj mi priporocate, tam smo se razpisali o eliminatorju 252 pa ZZR 250 in ostalih "zacetnih" motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

da ima v tanku veliko rje, kar je povzrocilo prekinitev dovoda bencina.

to se da urediti brez menjave tanka in je dolgotrajno in sigurno.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... motor je še v garanciji in valda to se pošteno iskoristi.

Drgac me pa zanima kako lahko to popraviš brez menjave tanka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12-25% kislina,20-30 cm dolga medeninasta veriga,veliko rocnega dela in nekaj volje in kondicije.v pol dneva si gotova.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Zivjo ej a je ze kdo odpiral stevec na drag starju ,kako se ga vzame ven,kazalec mi ne dela sam km se vrtijo pa sem ga pobral dol sam ven ga pa ne znam vzeti ce kdo ve mi naj sporoci cav vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlažje s kladivom :D . Najbrž je šla vzmet papa, tko da boš mogu verjetno novga rabljenga al pa čist novga nabavt. A zajlo si pogledu, če ni šla zajla, da ne bi prej odpiru zastonj, poglej še to ?! Števci so kr draga zadeva, tko, da raj na ebay poglej, če bo kaj zate. Upam, da je strgana sam zajla-pol bo zadeva poceni.

lp Damijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlažje s kladivom :D . Najbrž je šla vzmet papa, tko da boš mogu verjetno novga rabljenga al pa čist novga nabavt. A zajlo si pogledu, če ni šla zajla, da ne bi prej odpiru zastonj, poglej še to ?! Števci so kr draga zadeva, tko, da raj na ebay poglej, če bo kaj zate. Upam, da je strgana sam zajla-pol bo zadeva poceni.

lp Damijan

Če bi bila strgana SAM zajla se km. ne bi vrteli :slap: Vzmet je pa vprašljiva :? Kako se odpre pa ne vem,probaj,saj boš uspel :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak števec naj bi se dal odpreti saj, nekako so ga tudi morali sestavit. Ne probiraj s kladivom !!!!!! Nesi ga na servis in ti ga bo nekdo dprl,na servisu lahko pogleda v računalnik za rezervne dele in tam se vidi ,če je sestavljen iz več delov ali je v kompletu in videl bo tudi kako se razdre. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!