Skoči na vsebino

Jankovič razrešen


Noise

Priporočene objave

Pa smo tam...

Ljubljana – Nadzorni svet Mercatorja je na ustanovni seji iz nekrivdnih razlogov razrešil predsednika uprave Zorana Jankovića.

V novem, 12-članskem nadzornem svetu Mercatorja, ki ga je skupščina potrdila konec avgusta, kot predstavniki kapitala sedijo Mateja Vidnar, Dušan Mohorko, Matjaž Božič, Gorazd Čuk, Kristjan Sušinski in Robert Šega.

Nadzorniki so za predsednika NS izbrali Roberta Šego. Na glasovanju o razrešitvi Zorana Jankovića jih je bilo šest za in šest proti, odločil pa je glas predsednika NS Šege, ki je bil proti, je po seji povedal Janković.

Kot je povedal Janković, bosta vodenje družbe začasno prevzela člana uprave Marjan Sedej in Aleš Čerin.

Med najverjetnejšimi kandidati za Jankovićevega naslednika se neuradno še vedno omenja sedanji član uprave Gorenja Žiga Debeljak.

http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,36,99608

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, kako bo zdej funkcioniru Mercator :hmm: Jankovič ga je dost dobr furu, ravn zdej delajo tut centre v Čačku in Sarajevu kjer bo prisotna tut naša firma. Bomo vidl, kaj bo čas prnesu, sam tko dobr kot Mercator pozna Jankovič, mislm, da ga ne pozna noben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, kako bo zdej funkcioniru Mercator :hmm: Jankovič ga je dost dobr furu, ravn zdej delajo tut centre v Čačku in Sarajevu kjer bo prisotna tut naša firma. Bomo vidl, kaj bo čas prnesu, sam tko dobr kot Mercator pozna Jankovič, mislm, da ga ne pozna noben.

mislem de se slabo spoznaš na te zadeve,kako pa gospod najbolši sosed pritiska na dobavitelje in podizvajavce pa se ti verjetno tud sanja ne.na eni strani naj sosed govori o 8miljardah dobička,prehrambena ind. pa tone v miljardnih izgubah pa to že več let zaporedoma.mlekarne stiskajo kmete za vsak tolar pri mleku,vele trgovci pa klub zadostni marži ne popuščajo.sicer pa kaj čmo-turbo kapitalizem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svašta :slap: .....tale naša nova oblast mi gre vedno bolj na :SS....jebo jih ZJU in nekrivdni razlogi :angry: ....očitno Jankovič ni bil 'prave barve' :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo za pričakovati :yes:

..in kdo bo naslednji??????????'

...in kot sem gledal je še Jankovič letos posloval boljše, kot lansko leto..

..Sicer se pa njemu ne bo godilo slabo :nono:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pred kratkim je kikirikal, da bo šel ko bo on hotel :? :? :?

:lol1:

Kapo dol; poskrbel zase in famijijo je. :grim :grim :grim

Kar se pa barve tiče; a ni Rop izjavil, da so ga oni postavil in da bo kikirikal po njihovo???

Also !

Pokopališča so polna (ne)zamenljivih ljudi.

(De Gall)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še posebej zato, ker naj bi dobil skoraj 300 milijonov odpravnine.

.. :hmm: ..po možnosti naj ta denar shrani v SKB sefe :grim

6 mescev še bo "najboljši sosed" B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še posebej zato, ker naj bi dobil skoraj 300 milijonov odpravnine.

zihr si bo kupil 150 komadov 2005030901_BMW%20R%201200%20GS.JPG

pa še 150 komadov 2005111548_9952_89e59f6af7e9b1_m.jpg

Srečno Zoki :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je pa to tista kaplica čez rob da bo folk spregledal tole sedanjo vlado in da bo tole njihov prvi in zadnji mandat.

Nisem privrženec nobene vlade, ne prejšnje in ne današnje, ampak zdi se mi, da so tile hujši :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar se dela je za :SS :SS

Za Jankoviča nam pa ni treba skrbet, si bo že zrihtal kakšen drug posel, sposoben je dovolj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej tudi njemu ni blo panike odstopit, ker pravi, da je itak zbral ze 250 mercator pik, tko da eno slovensko kosarico si bo le privoscil... :lol1:

Sicer pa imam Zorana Jankovica in Igorja Akrapovica za najbolj sposobna poslovneza. :yes: zdej pa hitro s kamni po meni

Sej, bomo vidli kako blo slo poslovanje mercatorja, meni je vec al manj vseeno, samo da bo alpsko mleko pod 200sit na liter... :ninja: :lol: alpa ne, bolj bom vesel ce bo SPLOH ostalo na policah, ker vse ostalo mi je :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še posebej zato, ker naj bi dobil skoraj 300 milijonov odpravnine.

Včeraj so pri Odmevih rekli 80 milijonov. Dobil naj bi odpravnino v višini 40-ih plač, kar nanese 2 miliona sit na plačo (toliko tudi znašajo najvišje plače nekaterih direktorjev v SLO). Če bi dobil 300, bi to bilo 7,5 milijona na plačo, to pa se mi zdi malce prehudo :hmm: Čeprav je pri nas vse mogoče :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pripada mu 24 plač odpravnine,... pa mislim da si je sam verjetn že znal zračunat.. :grim ...za njegovo odpravnino ne grem več na šiht: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pripada mu 24 plač odpravnine,... pa mislim da si je sam verjetn že znal zračunat.. :grim ...za njegovo odpravnino ne grem več na šiht: :grrr

Rekel je 40 .) V glavnem saj ni važno, za mene imajo nekateri prevelike plače. Takih odstopanj med direktorji in delavci v Evropi ni nikjer, samo pri nas je to možno. Moj letni proračun=Jankovičemu enemu mesečnemu, če štejem le golo plačo (mogoče rahko več), drugače niti to ne :headbang:

Kako bi prišel do takega mesta :hmm: :P

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, sem zgrešu, 24 plač, ja :grim Alora moj letni proračun niti približno enak njegovemu mesečnemu :D

Pozdrav od Roberta

Vsak ima tako plačo kot si jo zasluži.

:grrr , se ne strinjam, pa brez zamere .) Nekdo si bi zaslužil več, vendar mu delodajalec tega ne plača, oziroma nima pogojev, mu finančni prihodki lahko ne dovolijo.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je uspesen, firma posluje z dobickom lahko ima se vecjo placo, zaradi mene. Problem so tisti, ki imajo milijonske place, firme pa tonejo v izgubah zaradi nerentabilnega poslovanja in slabih poslovnih odlocitev.

Res je, da prejsnja vlada ( :blush: ) tudi ni ravno blestela, ampak kaj pa ti pocnejo, pa gre preko vsake meje zdravega razuma. Revansizem na polni crti, to je jasno kot beli dan. Odstavljeni so samo direktorji, ki niso prave barve, ki so podprli Forum21 ali so potencialno nevarni s svojimi sposobnostmi. Za Janso je bilo ze prej znano, da je velik revansist in je bilo nekaj takega za pricakovat, ceprav v milejsi obliki. Zgleda pa, da je treba poplacati tudi lojalnost nekaterim svojim:

Zagozen na HSE

Andrijana Starina Kosem - grdobina cilja na Petrol

Puksic na Talum...

sami sposobni ljudje, ni kaj. Tako kot predsednika KAD-a in SOD-a, ki ne veta niti, kaj lahko in kaj ne. O tem, da se eden izmed njiju ni znal niti na skupscino Luke Koper prijavit, ne bi govorili... Sposobni? Ne, NAŠI! :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je uspesen, firma posluje z dobickom lahko ima se vecjo placo, zaradi mene. Problem so tisti, ki imajo milijonske place, firme pa tonejo v izgubah zaradi nerentabilnega poslovanja in slabih poslovnih odlocitev.

Res je, da prejsnja vlada ( :blush: ) tudi ni ravno blestela, ampak kaj pa ti pocnejo, pa gre preko vsake meje zdravega razuma. Revansizem na polni crti, to je jasno kot beli dan. Odstavljeni so samo direktorji, ki niso prave barve, ki so podprli Forum21 ali so potencialno nevarni s svojimi sposobnostmi. Za Janso je bilo ze prej znano, da je velik revansist in je bilo nekaj takega za pricakovat, ceprav v milejsi obliki. Zgleda pa, da je treba poplacati tudi lojalnost nekaterim svojim:

Zagozen na HSE

Andrijana Starina Kosem - grdobina cilja na Petrol

Puksic na Talum...

sami sposobni ljudje, ni kaj. Tako kot predsednika KAD-a in SOD-a, ki ne veta niti, kaj lahko in kaj ne. O tem, da se eden izmed njiju ni znal niti na skupscino Luke Koper prijavit, ne bi govorili... Sposobni? Ne, NAŠI! :SS :SS

:slap:

demagogija

in to slaba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!